Porodiliste - Vrbas

odgovora

Objavljeno

Posto nas ima izleda malo iz ovog dela,ja da se prijavim ovde,zadovoljna sam,bilo je nekih sitnica,al da zanemarim.Malo opsirnije cuu napisati kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ovako, porodila sam se 03.06. u Vrbasu, sestre su super, porodio me je doktor Srdanovic, iskreno sam se odusevila, i sto se tice doktora i sto se tice sestara, bila je samo jedna pediatrijska sestra, koja bas i nije bila prijatna. Beba je od prvog momenta bila samnom i sve vreme sam je ja presvlacila i dojila, jedino ujutru oko 06h dodju po bebe da ih okupaju izmere i ostalo, a vrate ih izmedju osam i pola devet! Moram jos da naglasim da SVAKA trudnica kad ode na porodjaj treba samo da slusa sta joj kazu sestre i doktor i super ce proci! Nisu me brijali tamo, iako sam se ja obrijala sama tri dana pred porodjaj! Ja sam se lako porodila prirodnim putem 03.06 u 03:30 sam primljena u porodiliste posto mi je pukao vodenjak i u 07:57 sam se porodila! Od stvari treba:(pisem sta sam ja sve iskoristila)

- 4 spavacice (prva koju ce obuci ne mora da ima dugmice)

- podmetace za krevet 3 kom

- mrezaste gacice 5 kom

- mrezasti ulosci 5 pakovanja

- pribor za licnu higijenu

- 3 peskira

- punjac

- casa

- plazma keks (meni su drugi dan doneli margarin i kiflice domace posto bolnicka hrana i nije nesto pa nisam nista jela)

- voda

- sok od jabuke

- papuce (jedne za tusiranje i jedne za sobu)

- analgin (malo sam secena pa me je bolela rana)

- maramice i wc papir obavezno

- ako imate pumpicu za grudi obavezno i to poneti

ZA BEBU:

- pelene pampers

- vlazne maramice

- rukavicice da se beba ne grebe nokticima

- nosila sam i varalicu i samo poslednju noc sam mogla da joj dam

- pavloviceva krema

Kad se izlazi iz porodilista treba ti odelo za tebe, posto to muz vrati kuci kad te prime u porodiliste, i naravno odelce i nosiljkica za bebu :)

Nadam se da sam pomogla!? Srecno svima :)http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjI0N7W0sFCyBlwwFc8C4w,,39.png

Nanny voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno


Evo ovako, porodila sam se 03.06. u Vrbasu, sestre su super, porodio me je doktor Srdanovic, iskreno sam se odusevila, i sto se tice doktora i sto se tice sestara, bila je samo jedna pediatrijska sestra, koja bas i nije bila prijatna. Beba je od prvog momenta bila samnom i sve vreme sam je ja presvlacila i dojila, jedino ujutru oko 06h dodju po bebe da ih okupaju izmere i ostalo, a vrate ih izmedju osam i pola devet! Moram jos da naglasim da SVAKA trudnica kad ode na porodjaj treba samo da slusa sta joj kazu sestre i doktor i super ce proci! Nisu me brijali tamo, iako sam se ja obrijala sama tri dana pred porodjaj! Ja sam se lako porodila prirodnim putem 03.06 u 03:30 sam primljena u porodiliste posto mi je pukao vodenjak i u 07:57 sam se porodila! Od stvari treba:(pisem sta sam ja sve iskoristila)

- 4 spavacice (prva koju ce obuci ne mora da ima dugmice)

- podmetace za krevet 3 kom

- mrezaste gacice 5 kom

- mrezasti ulosci 5 pakovanja

- pribor za licnu higijenu

- 3 peskira

- punjac

- casa

- plazma keks (meni su drugi dan doneli margarin i kiflice domace posto bolnicka hrana i nije nesto pa nisam nista jela)

- voda

- sok od jabuke

- papuce (jedne za tusiranje i jedne za sobu)

- analgin (malo sam secena pa me je bolela rana)

- maramice i wc papir obavezno

- ako imate pumpicu za grudi obavezno i to poneti

ZA BEBU:

- pelene pampers

- vlazne maramice

- rukavicice da se beba ne grebe nokticima

- nosila sam i varalicu i samo poslednju noc sam mogla da joj dam

- pavloviceva krema

Kad se izlazi iz porodilista treba ti odelo za tebe, posto to muz vrati kuci kad te prime u porodiliste, i naravno odelce i nosiljkica za bebu 

Nadam se da sam pomogla!? Srecno svima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.