Farbanje u trudnoći

odgovora

Objavljeno

Ajmo, cure BACK TO TOPIC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajmo, cure BACK TO TOPIC.

Ne razumem sta je ovde off topic? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednje što sam čula je da ne valja ni da se šiša ni da se farba u trudnoći :rolleyes:

Biće da je najbolje da budemo čupave, zarasle, neuredne trudnice :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na netu procitala da ako kratis kosu skracujes i zivot detetu,glupost ziva.

Ja ionako imam puno sedih,da se nisam farbala svih ovih meseci bila bih ko neka baba.Pitala sam dr,rekla mi je da slobodno mogu i da se farbam i da se depiliram i sisam i sve kao i pre trudnoce.Samo sto kupujem farbu bez amonijaka,i ne farbam se cesto na mesec-dva.

Sisala sam se dva puta i planiram jos jednom,kad udjem u deveti,jer posle ko zna dal cu imati vremena za frizera kad stigne beba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na netu procitala da ako kratis kosu skracujes i zivot detetu,glupost ziva.

Ja ionako imam puno sedih,da se nisam farbala svih ovih meseci bila bih ko neka baba.Pitala sam dr,rekla mi je da slobodno mogu i da se farbam i da se depiliram i sisam i sve kao i pre trudnoce.Samo sto kupujem farbu bez amonijaka,i ne farbam se cesto na mesec-dva.

Sisala sam se dva puta i planiram jos jednom,kad udjem u deveti,jer posle ko zna dal cu imati vremena za frizera kad stigne beba.

mm uvek kaze da trudnica moze da se farba, jer sve dok tu farbu ne jede, nece smetati bebi. To vazi i za lak za nokte i ostalo.

Nanny voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm uvek kaze da trudnica moze da se farba, jer sve dok tu farbu ne jede, nece smetati bebi. To vazi i za lak za nokte i ostalo.

Eto! :) Hvala sto si nam resila dilemu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto! :) Hvala sto si nam resila dilemu ;)

Ma, opusteno. Bebi smeta samo ono sto je toksicno i za mamu...Ovo je nesto sto je normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, opusteno. Bebi smeta samo ono sto je toksicno i za mamu...Ovo je nesto sto je normalno.

Naravno, nego je ova tema otisla u nekom drugom pravcu, pa smo se malo zezali. ;) Definitivno svasta moze da se procita na internetu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, nego je ova tema otisla u nekom drugom pravcu, pa smo se malo zezali. ;) Definitivno svasta moze da se procita na internetu...

meni je bas bila super zabavna ova tema dok sam citala kojekakve gluposti..Mislim da treba da otvorimo jos jednu koja ce se zvati "sta smemo i sta ne smemo u trudnoci",pa da se smejem ko covek :lol: Inace,da se vratim na temu,iduceg meseca idem da se farbam i sisam,sva sam zarasla,ispucali mi krajevi,nego cekam da prodju ove vrucine..jedva cekam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

6.ta sam nedelja i danas cu da se farbam,pa stvarno necu da jedem farbu.To za sisanje mi rekla sveki,kao ne valja,bapske price.Sisam se,farbam,depiliram,perem zube,lakiram nokte...

Jekalina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao i za sve ostalo i za trdnocu i porodjaj vezuju toliko praznih prica - glupih i smesnih. Ne treba se opterecivati. Uzivajte u tim predivnim trenutcima, radite sve ono sto vas cini srecnim i pustite prazne price. Ja sam u trudnoci i porodjaju svakog ko bi krenuo da kaze nesto na to foru prekinula sa Ne zanima me i tu je kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.