Farbanje u trudnoći

odgovora

Objavljeno

sta mislite o farbanju kose u trudnoci???svakakve sam price cula pa bih cula necije iskustvo u vezi ove teme??? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam i ja te price i farbam se i dalje. ;) Udisem i pojedem jos kojekakvih otrova, sad jedan vise ili manje...

plavi andjelcic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uredno sam se farbala u trudnoci svih 9.meseci (i to u plavo) i nije bilo nikakvih problema...Nemoj ovo,nemoj ono,pa dokle....... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja gin.se jako smejala kad sam pitala mogu li se farbati!!

Kaze pa ne znam ti znas volis li biti lepa ili ruzna :lol::lol::lol:

Farbala sam se evo do osmog meseca 3 puta hvala Bogu kazu beba zdrava :lol::lol: bar tako kaze uz :lol::lol:

Najbolje da se zapustimo i 9 meseci zivimo kao biljke :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da ste mene mogle da vidite kada sam otisla na porodjaj. Pet prstiju veliki izrastak a o iskrzanim krajevima i da ne govorim. Svi su me napadali da ne smem da se sisam i farbam u trudnoci, pocevsi od mame i svekrve pa do muza i komsinica! :wacko: Rekla sam sebi, u sledecoj trudnoci necu izlaziti iz frizerskog salona! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lena, ajde za farbanje kazu da smetaju kemikalije, ali sto pobogu smeta sisanje? ;)

plavi andjelcic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos jedna od mnogih zabluda... Meni je moj dr kad sam ga jos u drugom mesecu pitala da li smem da se farbam, rekao-slobodno radi sta hoces sa kosom. Tako sam i uradila. Svaki drugi mesec stavljala sam preliv, jer imam plave pramenove, a sad se zadnja dva meseca farbam, jer me smara ostajanje u salonu po 5sati! Nije dokazano da toksini farbe prodiru u placentu. Najbolje da ne smemo ni to za ovih 9meseci! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Babske price: kazu sisanjem se skracuje bebina sreca ali i visina!!! :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Babske price: kazu sisanjem se skracuje bebina sreca ali i visina!!! :blink: :blink: :blink:

Vrh! :lol: Mogu misliti kako ti je bilo! Babe ko babe‚ njih mogu da razumem, ali kako je muz dozvolio da ga tako njih dve obrade... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj to za sisanje nisam jos cula! :lol: Ocigledno ni moja svekrva jer bi mi vec rekla da se ne sisam da joj ne bi unuk bio nizak na mamu! ;)

Meni je najgore sto ne mogu tako dugo sjediti dok frizerka obavi sve svoje pa se farbam kod kuce i naravno da sam sve zbrljala i da sam sva sarena!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Babske price: kazu sisanjem se skracuje bebina sreca ali i visina!!! :blink: :blink: :blink:

E bas se slatko nasmejah :D A ne znam jesi li cula za ovaj biser.Tamo neka lujkaca dole u Srbiji nije dozvoljavala snajki da se kupa svih 9 meseci jer ce na taj nacin udaviti dete.Pa ta snajka je jos ludja od svekrve ako je to dopustila.Te mora da nisu sisle sa brda nikada u zivotu :D

Inace,ja se farbam redovno.Od prilike na svakih mesec i po dana a i kupam se redovno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas se slatko nasmejah :D A ne znam jesi li cula za ovaj biser.Tamo neka lujkaca dole u Srbiji nije dozvoljavala snajki da se kupa svih 9 meseci jer ce na taj nacin udaviti dete.Pa ta snajka je jos ludja od svekrve ako je to dopustila.Te mora da nisu sisle sa brda nikada u zivotu :D

Inace,ja se farbam redovno.Od prilike na svakih mesec i po dana a i kupam se redovno :)

Cula sam! A da fazon bude najveci, meni je moja sveki rekla da se tusiram samo jednom nedeljno jer nije dobro da za samu trudnocu, kao prehladicu se i sl. a ja po najvecim vrucinama bila trudna! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam! A da fazon bude najveci, meni je moja sveki rekla da se tusiram samo jednom nedeljno jer nije dobro da za samu trudnocu, kao prehladicu se i sl. a ja po najvecim vrucinama bila trudna! :blink:

Mozda to tvoja sveki iz iskustva prica tj.mozda se ona kupala samo jednom nedeljno :D Pitaj je :D

Kokica87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda to tvoja sveki iz iskustva prica tj.mozda se ona kupala samo jednom nedeljno :D Pitaj je :D

Iovako smo na ratnoj nozi, mislim da bi me zadavila kada bi je ovo pitala! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iovako smo na ratnoj nozi, mislim da bi me zadavila kada bi je ovo pitala! :lol:

Pa to da je dokrajcis :D

Maraya84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, ovo je meni isto bila moja rekla, da nije dobro da se ja toliko tusiram!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to da je dokrajcis :D

Nesto ne verujem da bi mi muz to oprostio... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se 2 puta sisala u inat al kod mene je bilo NEMOJ SE SISATI SKRACUJES PAMET DETETU :blink: :blink: :blink: :blink: I FARBALA SE DO KRAJA PA MORALA SAM U PORODILISTE ISFENIRANA DA ODEM ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se 2 puta sisala u inat al kod mene je bilo NEMOJ SE SISATI SKRACUJES PAMET DETETU :blink: :blink: :blink: :blink: I FARBALA SE DO KRAJA PA MORALA SAM U PORODILISTE ISFENIRANA DA ODEM ;)

Ej ja sam izasla kompletno nasminkana iz porodilista!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej ja sam izasla kompletno nasminkana iz porodilista!!!

e to se ceni sestro. Trudnice moje farbanje sisanje i sminka i pravac u porodilista, nikako ne vezivati kosu pri porodjaju, a kad izlazite sminka da je tu a kosa u rep :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se 2 puta sisala u inat al kod mene je bilo NEMOJ SE SISATI SKRACUJES PAMET DETETU :blink: :blink: :blink: :blink: I FARBALA SE DO KRAJA PA MORALA SAM U PORODILISTE ISFENIRANA DA ODEM ;)

Trebala si ti da joj kazes da je razumes o cemu prica jer se vidi i da se njena mama cesto sisala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pred porodjaj otisla na farbanje i feniranje,a pri izlasku isto full sminka,da na slikama budem lepa (i ruku na srce,prikrijem bledilo;) )

@konstantin,a sto ne vezivati kosu pre porodjaja?Mislim,sta sad pa to znaci? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pred porodjaj otisla na farbanje i feniranje,a pri izlasku isto full sminka,da na slikama budem lepa (i ruku na srce,prikrijem bledilo;) )

@konstantin,a sto ne vezivati kosu pre porodjaja?Mislim,sta sad pa to znaci? ;)

dosadili mi sa pricom NE VEZIVATI KOSU NA PORODJAJU DETE CE TEZE IZACI :unsure: :unsure: :unsure: .......znas one price, i ja ih poslusala bila isfenirana :rolleyes: i srecom prodjoh odlicno :rolleyes:

pahuljica1 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebala si ti da joj kazes da je razumes o cemu prica jer se vidi i da se njena mama cesto sisala :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dosadili mi sa pricom NE VEZIVATI KOSU NA PORODJAJU DETE CE TEZE IZACI :unsure: :unsure: :unsure: .......znas one price, i ja ih poslusala bila isfenirana :rolleyes: i srecom prodjoh odlicno :rolleyes:

Ahahaha,trebalo je da predpostavim da je to u pitanju.... :D A evo,ja sam zivi dokaz da babe grese,bila mi je pustena pa sam prosla kao bosa po trnju,Bogu dusu davala a on je nije hteo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.