See who gave reputation

1. plavi andjelcic

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Venera · Objavljeno
      Moguce je, ja sam imala jako rano osecaj mucnine a i izrazeno culo mirisa, ipak sacekaj jos dva tri dana i uradi test.  Na uz kod doktora se tek moze oko 6-7 ned. lepo plod videti, svejedno moras cekati. 
    • Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Maja123 · Objavljeno
      Pozdrav svima.Treba mi vase misljenje tj iskustvo.Vec 6 dana mi je strasno muka na sve moguce mirise,grudi su mi skroz cudne,kao da su otecene ali su meke i nadrazene samo u predelu bradavica.Stomak me od ponedeljka boleo bukvalno do danas,sada je kao malo manje.Pre dva dana sam na dnevnom ulosku primetila malo rozikasto i to je to.Ocekivala sam da sutra dan dobijem ali evo vec drugi dan nista.Jel moguce da sam u drugom stanju,s obzirom da je moj decko bas potrefio dan kada mi je bila ovulacija i isto tako i sutra dan ujutru.Da li je suvise rano da proverim sa testom za trudnocu ili je bolje da sacekam prvi,kada bih trebala da dobijem i onda da uradim?
    • Expertni ultrazvuk
      Započeo/la Jovana12345 · Objavljeno
      Drage zene, pazite gde idete na euz. Moje iskustvo sa klinikom ultramedika je bilo jako negativno. Dr je na izvestaju napisao da je pregled radio koristeci 3d tehnologiju, da bi mi kasnije priznao da ipak nije jer je beba bila u takvom polozaju da je mogao samo 2d. Dok na izvestaju pise suprotno. Sada cekam pregled kod drugog doktora jer u ovaj nalaz naravno ne verujem. 
    • 4d ultrazvuk
      Započeo/la Jovana12345 · Objavljeno
      Drage zene, pazite gde idete na euz. Moje iskustvo sa klinikom ultramedika je bilo jako negativno. Dr je na izvestaju napisao da je pregled radio koristeci 3d tehnologiju, da bi mi kasnije priznao da ipak nije jer je beba bila u takvom polozaju da je mogao samo 2d. Dok na izvestaju pise suprotno. Sada cekam pregled kod drugog doktora jer u ovaj nalaz naravno ne verujem. 
    • Trudnoća bez ikakvih simptoma
      Započeo/la Andrejica · Objavljeno
      Zdravo svima,imam pitanje. Dali se nekom desilo da ostanete trudni al' da dobijate menstrualni ciklus.  
  • Teme