Zamisljena beba

odgovora

Objavljeno

Imam bebu od godinu dana. Cesto je zamisljena, pa me to malo brine, kada se igra odjednom odluta i tako par sekundi kao da se zagleda u nesto, isto tako i kada je napolju. Da li neko ima slicna iskustva? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam bebu od godinu dana. Cesto je zamisljena, pa me to malo brine, kada se igra odjednom odluta i tako par sekundi kao da se zagleda u nesto, isto tako i kada je napolju. Da li neko ima slicna iskustva? :huh:

To se i nama desava,bas kao sto si rekla na par sekundi se zamisli,zagleda u nesto...Mislim da je to sasvim ok,ne vidim nista lose u tome!Smatram da nemas razloga za brigu,jer ipak oni su mali sve im je novo,istrazuju,upoznaju svijet oko sebe,analiziraju postojece,vec vidjeno u svojim malim glavicama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Problem je jedino ako se dijete zamisli i nicim ga ne mozes "osvjestiti" ... tipa zoves ga, dodirujes a dijete ne reaguje. Dokle god odreaguje na poziv ili mu misli mozete skrenuti igrackom nema razloga za brigu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heh. moj mališa se zamisli i po nekoliko minuta a onda mi kaže: mama da te pitam nešto, a zašto se ti zoveš mama?! :lol:

vaskrsija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste da mi nemamo jos godinu dana, ali imamo taj "problem". U stvari, ne bih to tako nazvala... Desi se cak i da ga ni moje dozivanje ne "osvijesti", on gleda ne trepcuci u to nesto 10-15 sekundi, i onda se nastavi igrati kao da se nista nije desilo... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Ja verujem da vam deca samo razmisljaju o necemu,nije to nista.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne verujem da je neki problem,i moj se isto tako zamisli pa nastavi da se igra,nista strasno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne verujem da je neki problem,i moj se isto tako zamisli pa nastavi da se igra,nista strasno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.