Pretrazivanje interneta mobilnim telefonom

odgovora

Objavljeno

E ovako ko se razume nek objasni,naime promenila sam telefon.gprs je aktiviran,pretrazujem pomocu googla bez problema ali zato kad recimo pokusavam da pristupim forumu,dobijam obavestenje"This appears if user doesn"t have Java script enabled,or doesn"t have the required Flash Player version.A navodno je i jedno i drugo aktivno.ja se ne razumem pretrazivala sam po netu,zvala i operatera da mi objasne i nikakav odgovor ne mogu da dobijem.Razume li se neko,jer sam na par mesta vec videla da se clanice prikljucuju forumu i putem mobilnog.Jel treba neki program da nadogradim i kako? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko ne zna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( ja ne sorry

Ajde, možda Bebac ili Phoenix mogu da daju neki stručan odgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se ponadala da ce mi Phoenix pomoci,posebno jer sam primetila da se dugo zadrzala na ovoj temi ali nista,ne voli me :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bi ti pomogla,ali ti me ne volis i zato necu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se ponadala da ce mi Phoenix pomoci,posebno jer sam primetila da se dugo zadrzala na ovoj temi ali nista,ne voli me :(

hahahaha sigruno te ne voli

sigurno bre ni ona trenutno nema info pa dok proveri ili tako nesto ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U google pretrazivacu skini program OPERA MINI DOWNLOAD,i onda probaj preko njega da udjes.Sa mob ne mozes uvek da udjes na neki sajt sa istom adresom kao na kompu,jer neki sajtovi nisu uradjeni i u formatu za mobilni,a ti konkretno ne mozes jer nemas java skript platformu.

Kad skines ovaj program probaj preko njega da udjes.

Sto se tice tog flash playera to znaci da taj format sto si ti kucala,nekada ucitati nekada ne.E sad posto ti u mob nemas taj flash player niti mozes da imas jer tu noviju verziju ne moze da podrzi ni jedan malo losiji mob,onda ti je jedino resenje preko OPERA MINI programa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evangelina, nisam odgovorila jer ne znam ništa o tvom telefonu.

Ako dobijaš tu poruku, onda ništa drugo ti ne preostaje nego zaista da proveriš da li ti je java i flash player instaliran. Mada, za ovaj forum, flash je potreban samo za učitavanje ove reklame sa leve strane i skroz gore. Za ostatak foruma ti nije potrebno ni jedno ni drugo. Poruku koju dobijaš nije do tvog telefona, već do foruma.

Trebalo bi da ti se teme učitavaju normalno, ako ne, onda ne znam šta da radiš osim update-ovanja software-a.

Evo kad se disable-uje javascript u firefox-u, ista poruka se ispisuje i meni na računaru, ali samo se reklame ne učitaju, sve ostalo radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene s mobilnog,samo da se javim da sam uspela,skinula sam sto nekih cudesa,kad mi stigne racun bice veselo...Sto je najveci biser da me ubijete nemam pojma sta je od svega toga ustvari upalilo.Al bitno da sam uspela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih znam ja sta je uspelo,samo ti sad neces da priznas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne koristim tel za internet, skučen prostor a ja volim "naširoko" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.