Bol u stomaku

odgovora

Objavljeno

Imam bolove u stomaku, od pupka na dole, kao kad treba da dobijem. Porodila sam se pre 4 meseca, a dojila sam 3 meseca. Prvi dan me bolelo skoro ceo dan, a sad me zaboli svaki dan bar po 2 puta. To mi se desava izmedju menstruacije.

Da li je to normalno? UNAPRED HVALA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam bolove u stomaku, od pupka na dole, kao kad treba da dobijem. Porodila sam se pre 4 meseca, a dojila sam 3 meseca. Prvi dan me bolelo skoro ceo dan, a sad me zaboli svaki dan bar po 2 puta. To mi se desava izmedju menstruacije.

Da li je to normalno? UNAPRED HVALA!

Nije mi jasno,koliko unazad ti se to vec desava? Kada ti se i da li uspostavio ciklus posle porodjaja ili je to sada bila prva M posle porodjaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima oko 2 nedelje, a to je posle druge menstruacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolje bi bilo pre svega da odes kod ginekologa,bolovi nalik menstrualnim su cesti u ranoj trudnoci,kod poremecaja ciklusa,a mozda je tu i neka upala.Nemoj se cuditi sto ti spominjem trudnocu jer je vrlo moguce da ti je poslednja menstruacija bila lazna,a posebno ukoliko je bila slabija nego inace.Obrati se svom ginekologu,mozda se i obradujes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolje bi bilo pre svega da odes kod ginekologa,bolovi nalik menstrualnim su cesti u ranoj trudnoci,kod poremecaja ciklusa,a mozda je tu i neka upala.Nemoj se cuditi sto ti spominjem trudnocu jer je vrlo moguce da ti je poslednja menstruacija bila lazna,a posebno ukoliko je bila slabija nego inace.Obrati se svom ginekologu,mozda se i obradujes :)

Ili ne, s obzirom da si se tek porodila...

Kao sto ti je evangelina rekla, nemoj cekati, vec proveri. Nikakav bol u stomaku nije normalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako se desava izmedju menstruacija mozda je ovulacija. Cula sam da su kod nekih zena veoma bolne. U svakom slucaju je ginekolog jedini koji ce ti sigurno reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam i ja neke takwe bolowe ali swe mi se cini da me jajnici bole i to nenormalno bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.