Igracke za bebe do 6 meseci

odgovora

Objavljeno

Da da i to sam htela da kazem, ali sam zaboravila. Strah bi me bilo da mu dam kesu. Mogu ja da suskam ispred njega :D

imaš u apotekama plišane zvečke..

403397_3498258888312_1026828156_32698523

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imaš u apotekama plišane zvečke..

403397_3498258888312_1026828156_32698523

Hvala Marijachi :) Da li vi imate baby gimnastiku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Marijachi :) Da li vi imate baby gimnastiku?

Nemamo,probali kod drugih,i videla da joj ne odgovara,pa odustala.A uskoro će i da pužu pa im neće trebati.Sve prvo provjeri da li Vuku paše,pa onda kupi.Jer je to za bebe skupo a možda ga ne upotrebiš ni mjesec dan <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemamo,probali kod drugih,i videla da joj ne odgovara,pa odustala.A uskoro će i da pužu pa im neće trebati.Sve prvo provjeri da li Vuku paše,pa onda kupi.Jer je to za bebe skupo a možda ga ne upotrebiš ni mjesec dan <_<

Zato i razmisljam. On na njihalici ima visece igracke pa ne znam da li ima svrhe kupovati baby gim. One od po 2000 su bukvalno iste kao sto je njihalica, a one slozenije su po 5000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to je sve maltene home made, strah me je samo da se ne tresne varjacom po glavi, juce je to uradio sa zveckom pa se rasplakao <_< Mada si u pravu, sta je zvecka, ako ne upravo ta flasica sa pirincem. Strah me je i da ovu kesu ne strpa u usta posto je poceo sve da stavlja u usta. Kako sa loptom, da mu je dam da drzi?

Miva, zato sam napisala uz nadzor... Kesu deblju ne moze bas lako da pojede, ali je korisno i njima interesantno da je suska rukicama. Za varjacu, zao mi je sto nije bilo vremena da dobijem detaljnije objasnjenje ali je jako dobro da dete hvata nesto drveno. Kada budem imala vremena potrazicu negde na netu zasto ili cu pitati doktorku kada opet budem isla. To udaranje jako kratko traje, Lena se vec odavno ne udara, pa sacekaj malo da ta faza prodje. Za flasicu ti je jasno zasto, a lopta sa bockama zato sto lepo otvara rukice da je drzi a te bocke stimulisu nerve u saci... i kada nauci da drzi loptu naucice i tasi-tasi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva, zato sam napisala uz nadzor... Kesu deblju ne moze bas lako da pojede, ali je korisno i njima interesantno da je suska rukicama. Za varjacu, zao mi je sto nije bilo vremena da dobijem detaljnije objasnjenje ali je jako dobro da dete hvata nesto drveno. Kada budem imala vremena potrazicu negde na netu zasto ili cu pitati doktorku kada opet budem isla. To udaranje jako kratko traje, Lena se vec odavno ne udara, pa sacekaj malo da ta faza prodje. Za flasicu ti je jasno zasto, a lopta sa bockama zato sto lepo otvara rukice da je drzi a te bocke stimulisu nerve u saci... i kada nauci da drzi loptu naucice i tasi-tasi ;)

:) Da, da, hvala, sutra kupujemo loptu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo neku visecu zvacku koja kada se povuce, vraca se u prvobitan polozaj i vibrira. Svidja mu se. Takodje i visece igrackice za autosediste i kolica, stavljamo ih i na krevetac i mogu da vam kazem da mm i ja duze spavamo ujutru od kada ih imamo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.