• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Milicabu · Objavljeno
      Zdravo svima,  nova sam na ovom forumu i volela bih kada bi mi neko razrešio misteriju. Godinu dana pokušavamo da dobijemo bebu. Imam i policistične jajnike sa AMH preko 13, neredovne cikluse (jednom do dva puta godišnje). Pokušaj izazivanja ovulacije nije urodio plodom, pa smo se partner i ja odlučili za VTO, s obzirom da nemam vremena za dangubljenje.  Dešava se jedna čudna situacija. Pošto imam neredovne cikluse, ja jednom u dve nedelje uradim test na trudnoću, jer ne znam kako bih drugačije to saznala. Naravno, idem ja kod ginekologa i sve je to uredno, ali posebno sada dok je aktuelna korona, ja radim češće testove.  Uradim test na trudnoću i pojave se dve crtice, jedna bledja od druge. Kupim još jedan test, on negativan. Izvadim betu, ona 0,59.  Da li i vi mislite kao i ja da mi je prvi test bio lažno pozitivan? Iako zaista nikada nisam čula da se nekom to desilo. 
      Započeo/la Milicabu · Objavljeno
      Zdravo svima,  nova sam na ovom forumu i volela bih kada bi mi neko razrešio misteriju. Godinu dana pokušavamo da dobijemo bebu. Imam i policistične jajnike sa AMH preko 13, neredovne cikluse (jednom do dva puta godišnje). Pokušaj izazivanja ovulacije nije urodio plodom, pa smo se partner i ja odlučili za VTO, s obzirom da nemam vremena za dangubljenje.  Dešava se jedna čudna situacija. Pošto imam neredovne cikluse, ja jednom u dve nedelje uradim test na trudnoću, jer ne znam kako bih drugačije to saznala. Naravno, idem ja kod ginekologa i sve je to uredno, ali posebno sada dok je aktuelna korona, ja radim češće testove.  Uradim test na trudnoću i pojave se dve crtice, jedna bledja od druge. Kupim još jedan test, on negativan. Izvadim betu, ona 0,59.  Da li i vi mislite kao i ja da mi je prvi test bio lažno pozitivan? Iako zaista nikada nisam čula da se nekom to desilo. 
    • Kako ste saznale da ste trudne
      Započeo/la Maja-Zemun · Objavljeno
      mi smo imali problema sa manjkom gvozdja u krvi i dok smo to resavali i  vractili se sa mora, meni je bilo cudno da sam konstantno bila gladna...a  ono nije samo glad nego je bilo maltene jos par meseci do porodjaja~ nek je moja najmladja dusa kao i dvoje starijih uvek zivo i zdravo~~~ <3
      Započeo/la Anchy123 · Objavljeno
      Pozdrav zene,nova sam ovde. Imam pitanje da li se nekoj desilo da nema nijedan simptom pmsa? Mene deset dana pred ciklus bole grudi,krsta,vrti mi se u glavi,jedem kao mecava i grudi me bole,a ovaj mesec skoro nista. Imam blagu temp sto je normalno u lutearnoj i  zbog toga me malo jeza drma, grudi su mi malo natecene.Boluckaju sa strane ali jako malo. Ostalo nista. Nisam jos test radila,mislim da ce biti negativan.Danas mi je 13dpo. Ne znam sta da mislim....
    • Test za utvrđivanje trudnoće
      Započeo/la Mom TwinGiril · Objavljeno
      Drage moje imam pitanje za vas menstruaciju ocekujem 09.07 i danas sam uradila test i uocila sam jedva vidljivu drugu crticu na testu,pa me zanima da li se i vama to desavalo ?  
  • Teme