Težina i visina beba po mesecima

odgovora

Objavljeno

10,5 meseci 8900gr (kucna vaga) i 74-75cm (nase merenje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lena sa 6 meseci 6.700 i 67cm...... za zadnjih 20 dana napredovala 150gr,

malo je mrsavica, lepo jede ali je mnogo nemirna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

razgovarala sam danas sa pedijatrom...ona kaze da njoj Ognjenka izgleda super, ni debela ni mrsava i dok god je zivahna, stamena, vesela i to tako redom da ne treba da brinem..to sto nece da jede ima ona svoje razloge, najverovatnije zubi, sad malo i kalsjuca...kaze da ne brinem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

razgovarala sam danas sa pedijatrom...ona kaze da njoj Ognjenka izgleda super, ni debela ni mrsava i dok god je zivahna, stamena, vesela i to tako redom da ne treba da brinem..to sto nece da jede ima ona svoje razloge, najverovatnije zubi, sad malo i kalsjuca...kaze da ne brinem

Mene svi pitaju sto je Vuk sitan <_< a on uopste nije sitan, samo nije debeo. Dete ima sigurno 9kg sada. On je dugacak. Zgodan je! Nije ni zdravo da deca budu gojazna. Gojaznost je uzrocnik mnogih oboljenja. Jedino babe vole da deca budu jesna, debela i uvek sita i da im vise podbradci. A zdravlje ko sisa...

To bi bilo kao da mene neko vidi i kaze, jao ti nisi debela, znaci nisi zdrava... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lena sa 6 meseci 6.700 i 67cm...... za zadnjih 20 dana napredovala 150gr,

malo je mrsavica, lepo jede ali je mnogo nemirna.

I mi smo sa 6 meseci imali slicno kao i vi,mal napredovali,ali dr.kaze da to nema veze sto je zivahan vec da mu fali gvozdje.U nedostatku gvozdja obijaju malo na kilazi.Jeste proveravali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo sa 6 meseci imali slicno kao i vi,mal napredovali,ali dr.kaze da to nema veze sto je zivahan vec da mu fali gvozdje.U nedostatku gvozdja obijaju malo na kilazi.Jeste proveravali?

jesmo, bas kad smo bili sa 6 meseci na kontroli, ima super krvnu sliku hemoglobin joj je 120 .... dr. kaze da super izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesmo, bas kad smo bili sa 6 meseci na kontroli, ima super krvnu sliku hemoglobin joj je 120 .... dr. kaze da super izgleda.

Pa onda nema razloga da brines,nama je hemoglobin bio nizak,a sad je sve ok pa je nadohnadio.I ja mislim da Vuk izgleda normalno,ima 10.meseci i 8.500kg i 70 je dugacak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa onda nema razloga da brines,nama je hemoglobin bio nizak,a sad je sve ok pa je nadohnadio.I ja mislim da Vuk izgleda normalno,ima 10.meseci i 8.500kg i 70 je dugacak.

zgodnici mali, dacemo ih u manekene!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene svi pitaju sto je Vuk sitan <_< a on uopste nije sitan, samo nije debeo. Dete ima sigurno 9kg sada. On je dugacak. Zgodan je! Nije ni zdravo da deca budu gojazna. Gojaznost je uzrocnik mnogih oboljenja. Jedino babe vole da deca budu jesna, debela i uvek sita i da im vise podbradci. A zdravlje ko sisa...

To bi bilo kao da mene neko vidi i kaze, jao ti nisi debela, znaci nisi zdrava... <_<

kad tako prokomentarisu ti im lepo kazi da ti podizes dete a ne tovis prase :)

Jaksic988 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija moja je sa devet meseci imala 8050gr i duzina joj je bila 71.U utorak idemo na kontrolu,ja ne verujem da je ona za dva meseca dobila ni 800gr.Mojoj svi kazu da je bucko kada je vide,a ustvari ima tu neku tezinu koja je idealna za njen uzrast.nemas sta da brines,meni se cini da Ognjenka ima idealnu,manekensku liniju :rolleyes:

paper_moon i vaskrsija volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bili danas... 6,5 meseci i 8 300 i 68cm .... duša mamina wub.gif

da se updejtujemo.... tačno 9 meseci 9,3kg i 72,5cm :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija moja je sa devet meseci imala 8050gr i duzina joj je bila 71.U utorak idemo na kontrolu,ja ne verujem da je ona za dva meseca dobila ni 800gr.Mojoj svi kazu da je bucko kada je vide,a ustvari ima tu neku tezinu koja je idealna za njen uzrast.nemas sta da brines,meni se cini da Ognjenka ima idealnu,manekensku liniju :rolleyes:

ej i za Ognjenku svi vicu bucko, a ja se ubih terajuci je da pojede makar nesto! uf, ta deca, sto bilo lepo vreme stavis je na krevet gurnes sisu i cao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

11 meseci i 7 dana...8750 i 71,5 dugacka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete je bucmasto ali ne mislim da je prase!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sa 12 meseci imamo 10kg240g i 74cm. :wub:

macka maza i wida volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas bili na kontroli

Imamo devet meseci i 20 dana

teski smo 9kg750g

visoki 74

Kazem visoki zato sto ga je merila stojeci:)

Neuhvatljiva voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo 8.5 meseci:

David ima 8,1kg i nekih 78cm dugacak, izgleda normalno i obozava da rucka, ne bira

Gabrijela ima 7,6kg i nekih 73cm dugacka, izgleda malo bucmastije od bate i mnogo mrljavi kad rucka, probirljiva je

Schveca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 8.5 meseci 7.620kg i 68cm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubac za svu našu zdravu i negovanu dečicu - bebironce :wub:

Ime moje ljubi mi plavo i roze bepče :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hocu imenjakunja, mi smo velike maze :-)

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam Straleta juce izmerila na kucnu vagu,12.100gr ^_^

Sila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam Straleta juce izmerila na kucnu vagu,12.100gr ^_^

On je bas veliki momak. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa Nevena ima 3.5meseca,rodila se sa 4kg i 53cm.Sada ima 6400...a dugacka je 64cm... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa Nevena ima 3.5meseca,rodila se sa 4kg i 53cm.Sada ima 6400...a dugacka je 64cm... :)

Mašala... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

8 meseci 10,3, 73 cm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.