Privikavanje na vrtić u Nišu

odgovora

Objavljeno

Bravo za Doricu! :wub:

A tebi, Ana, čestitam na novoj trudnoći, neka bude laka i lepa, sa što manje suza i što više smeha! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sincic je posao u privatni vrtic Bajka koji je sada u Panteleju i prezadovoljna sam.Adaptirao se neocekivano brzo,jer, pored vaspitacice, tu je i psiholog, zena koju deca obozavaju jer je blaga, ali zna svoj posao.Dete je nasmejano kad ga uzimam, nije gladan(proveravala sam!), jede voce svakodnevno i rado ide ujutru u vrtic.Dopada mi se sto je pristup svakom detetu individualan, niko ih ne tera ni na sta, tacno znaju kako da ih usmeravaju.I, sto je najbitnije, ne ulepsavaju nista, na kraju dana vam kazu zaista kako se dete ponasalo i sta su primetile.Svaka pohvala za ceo tim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sincic je posao u privatni vrtic Bajka koji je sada u Panteleju i prezadovoljna sam.Adaptirao se neocekivano brzo,jer, pored vaspitacice, tu je i psiholog, zena koju deca obozavaju jer je blaga, ali zna svoj posao.Dete je nasmejano kad ga uzimam, nije gladan(proveravala sam!), jede voce svakodnevno i rado ide ujutru u vrtic.Dopada mi se sto je pristup svakom detetu individualan, niko ih ne tera ni na sta, tacno znaju kako da ih usmeravaju.I, sto je najbitnije, ne ulepsavaju nista, na kraju dana vam kazu zaista kako se dete ponasalo i sta su primetile.Svaka pohvala za ceo tim!

Koja je cena? I napiši primer nekog jelovnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.