Prva setnja

odgovora

Objavljeno

Milica danas ima 21 dan i jos nismo izlazile u setnju.. Uvijek smo same poslepodne pa nikako da se odlucim da snosim kolica vani i sta cu ako se rasplace na sred ulice a ja sama s njom.. Cekam da mm jednom dodje ranije s posla pa da izadjemo.. :) Ali smo zato poslepodne na balkonu u kolicima, ja je malo ljuljuskam i ona odmah zaspi, ispred se igraju djeca galame, auta prolaze ali njoj nista ne smeta.. A sto se setnje tice bojala sam se da je rano.. Ali vidim da nije.. Cim mi se rana od cr oporavi izlazimo pa makar i same.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo uglavnom izlazili oko 18-19h jer nam je pre toga bilo jako toplo.Rodjeni smo u avgustu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen ovo mi baš znači, moja Anica će biti oktobarsa beba, a rekli su da će biti fino vreme, miholjsko leto. ja sam u fazonu da idemo u šetnju čim se ja dovoljno oporavim, što će, nadam se, biti brzo :lol:

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo setali 10ak dana posle porodjaja. Prvih par dana po dvoristu i onda 14.-15.dan u pravu setnju. I ja sams e bojala da ce zaplaati,ali je ona vecito tada spavala.

Izlazile smo ujutru i predvece jer je kad se ona rodila bilo pakleno!

Munche voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nije jasno zašto ovo da treba prvo 5 pa 10 minuta, je l' može nešto biti bebici?

Mi smo prekjuče (sa 9 dana) bili na terasi 10 minuta, juče u šetnji od pola sata, a danas već sat vremena. Šetali smo ujutru oko 7-8h, Vule je prespavao do sada svaki izlazak napolje.

Munche i BEBERON volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nije jasno zašto ovo da treba prvo 5 pa 10 minuta, je l' može nešto biti bebici?

Mi smo prekjuče (sa 9 dana) bili na terasi 10 minuta, juče u šetnji od pola sata, a danas već sat vremena. Šetali smo ujutru oko 7-8h, Vule je prespavao do sada svaki izlazak napolje.

Pa kada je ovako vreme onda nije ni bitno koliko ste napolju!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen ovo mi baš znači, moja Anica će biti oktobarsa beba, a rekli su da će biti fino vreme, miholjsko leto. ja sam u fazonu da idemo u šetnju čim se ja dovoljno oporavim, što će, nadam se, biti brzo :lol:

I da je ciča zima u šetnju se ide nakon 15-20 dana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja nikad nije spavala i vecito je kmecala ili se bas, bas drala, al svejedno sam je morala izvoditi. Nije prijatno, ali je zdravo :D

Nanny i malena jaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja nikad nije spavala i vecito je kmecala ili se bas, bas drala, al svejedno sam je morala izvoditi. Nije prijatno, ali je zdravo :D

Takodje :D Do duse, omaklo mu se par puta da odspava, ali samo dok je bio jako mali.

I mi smo u pocetku malo izlazili na terasu, 5-10min. a u prvu setnju posle 15tak dana skoro ceo sat cini mi se. Bio je pocetak oktobra i bas prijatno vreme tako da smo uzivali. Generalno smo puno vremena provodili napolju, pa i celu zimu smo izlazili. Vazno je da je prikladno obucen, da ne duva vetar, da mu je udobno...

Smey i malena jaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa malo po malo da se naviknu na "svez" vazduh :D

Mozda zbog previse culnih nadrazaja odjednom, svetlo, zvuci, sarenilo..otkud znam, tako mi rekla patronazna, i tako sam procitala, pa sam poslusala.

Iovako ne bih smela da je prvi put dugo izvedem, sva sam bila u tripu sta ako zaplace..i tako sve kao na iglicama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny i Smey iSTO! Bas sad citam svi setaju, a bebe spavaju, a ja sa mojom jos uvek u krugu dvorista. Mada je na balkonu skoro po ceo dan...

Ali ipak mislim da su nam grcevii krivi za setnju, pa kad prodju onda ce biti i spavanja :)

Nanny voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.