Izbijanje prvih zubića

odgovora

Objavljeno

p.s. ah da srecan vam 8. mart :D:lol:

hvala :), takodje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mojoj devojcici je danas nikao prvi zubic :rolleyes:

moram da priznam da sem jakok balavljenja nismo imali nikakve tegobe,ni temperaturu,ni nervozu.....zato sam se i sokirala dans kad sam ga ugledala....daj boze da tako i nastavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mojoj devojcici je danas nikao prvi zubic :rolleyes:

moram da priznam da sem jakok balavljenja nismo imali nikakve tegobe,ni temperaturu,ni nervozu.....zato sam se i sokirala dans kad sam ga ugledala....daj boze da tako i nastavi

Vrlo verovatno da cete do trojki biti mirni, a ja vam zelim da i trojke ne budu problem. I Petru su izlazili zubici bec problema, dok nismo dosli do tih famoznih...uf!

Sve prodje pa i to. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mojoj devojcici je danas nikao prvi zubic :rolleyes:

moram da priznam da sem jakok balavljenja nismo imali nikakve tegobe,ni temperaturu,ni nervozu.....zato sam se i sokirala dans kad sam ga ugledala....daj boze da tako i nastavi

Pa,to su djevojcice!Bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko kosta ta ogrlica?

Mala vec 2 dana nece da jede lepo,prohisterise posle 4 zalogaja i kraj

i katastrofalno je nervozna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko kosta ta ogrlica?

Mala vec 2 dana nece da jede lepo,prohisterise posle 4 zalogaja i kraj

i katastrofalno je nervozna

u ns smo mi kupili i platili 2000.. mislim da je sad 2200..

http://www.cilibarskeogrlicezabebe.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala :)

ma ok.. misljenja su podeljenja, ja sam dosta pisala o ogrlicama i nama je stvarno pomogla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nakon prve dvije donje jedinice,izbile su nam i gornje dvice,hehehe

kako ce to izgledat bez gornjih jedinica :lol:

inace 4 zubica bez problema,samo tako da nastavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo :)

Ivana,nadam se da ce i nama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj bebac je takodje poceo da balavi sa 2 mjeseca ali nisam primjetila da je bio nervozan. Sada ima 5 mjeseci, balavi malo vise i zna biti nervozan. Jos nema zubice. Kupila sam nesto u apoteci i kad mu namazem i izmasiram donju vilicu odmah se smiri. Vidi se da mu to prija. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod nas je balavljenje počelo od trećeg meseca, a povremeno je bio i jako nervozan, budio se noću na pola sata, sve trpa u usta. Ali još uvek nema zubića. :(

Sad nam je baš naišao gadan period, ali sad već očekujem da se pojavi i zubić, desni su mu jako natečene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet nam neki zub raste,ali ne mogu da provalim koji je sad u pitanju? ;) Poslednjig par noci lose spava,danas je i slabo jeo...bas me nerviraju ti zubici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mom decaku danas izasao prvi zubic,malo je bio neraspolozen zadnjh 3-4 dana,manje je jeo i losije spavao....mada nije bilo nekih znacajnijih problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena, velike čestitkeeeee :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mom decaku danas izasao prvi zubic,malo je bio neraspolozen zadnjh 3-4 dana,manje je jeo i losije spavao....mada nije bilo nekih znacajnijih problema

Cesstitamo,da tako prodje i svako naredno izbijanje novog zubica!

t2022.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala puno Ana i tigrica...zasad smo super prosli nadam se da nece biti mnogo gore kasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala puno Ana i tigrica...zasad smo super prosli nadam se da nece biti mnogo gore kasnije

psssssssst da ne urekneš ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da se pohvalim i ja mojoj bebici su izasla prva dva zubica, nadam se iskreno da ce sad malo pauze posto sam preumornaaaaaaaaa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mom decaku danas izasao prvi zubic,malo je bio neraspolozen zadnjh 3-4 dana,manje je jeo i losije spavao....mada nije bilo nekih znacajnijih problema

jelena,cestitamo za zubice.

Da i dalje tako olako izbijaju. :D

Mi smo ipak od onih koji imaju znacajnih problema oko nicanja zubica.

Izbile su i gornje jedinice,uhh,samo kad smo to prebrodili.

Danju sve normalno,ali kada dodje ta noc ja poludim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da se pohvalim i ja mojoj bebici su izasla prva dva zubica, nadam se iskreno da ce sad malo pauze posto sam preumornaaaaaaaaa :lol:

Stani malo, tek su krenuli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,mom bebcu tek izbile donje jedinice i taman se malo "unormalio"kad eto opet ga muce i to cini mi se gornje dvojke.

Nocu ne spava lose ali je zato preko dana kenjkav,samo ide za mnom i kao da se zali...a rasplace se za svaku sitnicu.A meni treba jedno 2 dana da ukapiram sta je u pitanju i zbog cega je nervozan. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj mališa je sa nepuna tri meseca počeo da balavi i kako je vreme prolazilo sve više je balavio - prvi zubić mu je izašao sa 9 meseci drugi nekoliko dana posle... Sać će uskoro 17meseci i još uvek balavi i to strašno a ima već 12 zubića :blink:

Mislim da tu nepostoje neka pravila... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj bebac je takodje poceo da balavi sa 2 mjeseca ali nisam primjetila da je bio nervozan. Sada ima 5 mjeseci, balavi malo vise i zna biti nervozan. Jos nema zubice. Kupila sam nesto u apoteci i kad mu namazem i izmasiram donju vilicu odmah se smiri. Vidi se da mu to prija. :)

Ajde molim te napiši šta koristiš, ja imak "CALGEL" nije loš ali imam utisak da ima kratko dejstvo :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko dete od dve godine treba da ima zubica?Znam da je individualno i da zavisi od deteta do deteta,ali negde po knjigama pise da treba da ima 20.jel to moguce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.