Izbijanje prvih zubića

odgovora

Objavljeno

I mi isto balavimo jako jako jako,i guramo rucice toliko jako da se zna i ispovracati,jedan dan se budi nocu pa dva tri ne pa opet sve ispocetka,neznam kada da im se nadam :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taki probaj cistom kasicicom onom malom za kafu, kao dr kada im gleda grlo da pokusas jezik pridrzati unutra u ustima ako hoces da pogledas donje desni.

Ili tvoj cist prst najbolji je kaziprst, opipaj desni provalices na dodir razliku koje su nabubrile gde ce zubic da izadje.

Mada tegobe znaju da traju ihahaj, evo mojoj maloj su pocele sa 2mes, ona sada ima 15 mes i tek 6 zubica,

joci su samo izlazili cini mi se svako jutro po jedan :lol: , nista balavljenje T ,

a mala me urnisa , i sa budjenjem, trpanjem svega i svacega u usta ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moze li zubic da raste tamo gde se NIJE otvorilarupica??? :blink:

mom malom se otvorise rupice za donje jedinice,a pored desne jedinice kao da izbija nesto belo na desni,ali tu NEMA RUPE :blink: sta bi to moglo da bude?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol:

pa zubic sta moze drugo da raste u ustima ....

to se verovatno vec sledeci spremaju , ne brini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo sve jedinice, dvojke, trojke, četvorke...

Kada kreću petice-da se pripremim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

majuce mu je izrasla neka bela bubuljcica u ustima,sa strane desni!!! :angry::blink: sutra idemo u savetovaliste ,pacu pitati sta je,uplasila sam se da ne iskace joskoja,zato i pitam.

ako je zub,onda ok..danas je i onako nervozan i slabo jede,bar da znam da je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PS.nemamo jos ni jedan zub!samo su se otvorile rupice za jedinice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čim su Filipu krenuli zubići ta bijela tačkica se pojavila na mjestu 4-ke...stajala je dok nije izašao zub...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čim su Filipu krenuli zubići ta bijela tačkica se pojavila na mjestu 4-ke...stajala je dok nije izašao zub...

znaci ,zub definitivno? :huh: ocekivala sam da mu izbija jedinica,kad je vec otvorena rupica,a ne dvojka.... <_< i to je normalno to sto je izbilo? :huh: HVALA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora značiti...vjerovatno će mu prvo kečevi izaći...dvojke se samo spremaju...

Dvojke ofanzivno djeluju...kreće akcija...naoruzaj se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovde na mestu dvojke se vec beli :unsure: a kod jedinica samo rupe...hm....uopste nisam pametna

NEK IZMISLI NEKO UPUTSTVO ZA UPOTREBU ZA BEBE :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u prevodu strucno te Z :lol:

:D Tako nešto. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taki probaj cistom kasicicom onom malom za kafu, kao dr kada im gleda grlo da pokusas jezik pridrzati unutra u ustima ako hoces da pogledas donje desni.

Ili tvoj cist prst najbolji je kaziprst, opipaj desni provalices na dodir razliku koje su nabubrile gde ce zubic da izadje.

gurnem ja prst, ali on me ujede. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovde na mestu dvojke se vec beli :unsure: a kod jedinica samo rupe...hm....uopste nisam pametna

NEK IZMISLI NEKO UPUTSTVO ZA UPOTREBU ZA BEBE :lol: :lol: :lol:

Ta ti je dobra da se bar radjaju sa uputstvom olaksali bi nam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni meni sad ništa nije jasno! Opipala sam malom desni i tamo gde bi trebalo da izbiju jedinice, desni nisu ni malo natečene, a na mestu gde treba da izbiju dvojke, samo što ne pukne od otoka!

Molim vas, nemojte da mi se smejete što ću ovo da pitam, da li je moguće da prvo izbiju dvojke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni meni sad ništa nije jasno! Opipala sam malom desni i tamo gde bi trebalo da izbiju jedinice, desni nisu ni malo natečene, a na mestu gde treba da izbiju dvojke, samo što ne pukne od otoka!

Molim vas, nemojte da mi se smejete što ću ovo da pitam, da li je moguće da prvo izbiju dvojke?

ja koliko sam zbunjena rekla bih da je sve moguce!hahahaha

mozda je ono sto kaze filipa,dase dvojke,,spremaju``...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PS.nasa pedijatrica kaze da je ona ,,bubuljica ``u ustima,skroz normana stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm...ja npr. nisam znala da prvo izlaze četvorke...tek za njima trojke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i nama je nikao danas zubic prvi...kasikoicom sam kucnula culo se da je tu a jedva se vidi :lol::lol::lol: moram mu kupiti nesto bijelo da mu budu bijeli zubi tako kazu :lol::lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u fazi cetvrte trojke. Prva trojka izasla sa malo problema, dok sve ostale sa prolivom i temperaturom. Po savetu doktorke mu dajem eferalgan uvece kako bi spavo. Sto kaze Filipa: sto to boli! Strasno! Ponekad jauce od bola...ali ne place.

Cetvorke su nam izasle u najkracemo mogucem roku i bez prevelikih problema kao i predhodni zubici.

Sad i mene interesuje kad izlaze petice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i nama je nikao danas zubic prvi...kasikoicom sam kucnula culo se da je tu a jedva se vidi :lol::lol::lol: moram mu kupiti nesto bijelo da mu budu bijeli zubi tako kazu :lol::lol:;)

cestitamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u fazi cetvrte trojke. Prva trojka izasla sa malo problema, dok sve ostale sa prolivom i temperaturom. Po savetu doktorke mu dajem eferalgan uvece kako bi spavo. Sto kaze Filipa: sto to boli! Strasno! Ponekad jauce od bola...ali ne place.

Cetvorke su nam izasle u najkracemo mogucem roku i bez prevelikih problema kao i predhodni zubici.

Sad i mene interesuje kad izlaze petice?

Čekamo odgovor...mislim da se mna mama treba javiti...ako pamti :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izasla nam je donja dvojka!e9c1d4ad36cacea370a67b8f89146731.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice...očekuje te 10 dana mirnog sna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice...očekuje te 10 dana mirnog sna :D

Daj Boze! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.