Izbijanje prvih zubića

odgovora

Objavljeno

a mi nemamo ni jedan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imamo jos dva zubica,gornja i donja leva dvojka,ukupno 6 zubica!

mala007 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo 8 zubica, 4 gore i 4 dole. Primetila sam ovih dana da joj izbija i cevtorka, bas ju je bolela izgleda, bila je nervozna i slabo je spavala, dusa mala.

mala007 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4.5. Izbio dugoocekivani peti zubic,dvojka gore levo. Ako i ostali budu ovako sporo izbijali,osedecu :)

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neces osijedeti, ne brini. :) Ja sam isto tako mislila, a onda su cerkici odjednom krenule sve cetiri dvojke i tu smo super prosle, malo nervozna je bila ali posle sve ok. sada joj izbija cetvorka a ona je puno boli, samo trpa rukice u usta i place. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izasao i cetrnaesti zubic! Trojka gore desno! s0819.gif

Bravo :wub:

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izasao i cetrnaesti zubic! Trojka gore desno! s0819.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vam se. :)

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vam se. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Cipelicu, blago vama...mi i dalje stojimo na 12 zubica...cekamo trojke... :)

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemamo jos ni jedan zubic.. nervozan je, trpa sve zivo u usta ali nema ni z od zubica..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelicka, kad god udjem na temu, vi imate novi zubic! Stalno pomislim kako Luka nema vise mesta ni za jedan novi, kad ono trt :lol:

Cestitam! :wub::wub:

Mi jos uvek jok.

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nama u roku par dana dvije su cetvorke izasle. Samo da vas pitam da li je moguce da petice izadju prije trojki, cini mi se da ce i one, nego mi smizlica ne da da joj pogledam zubice. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima, moj sin ima 8 meseci, dve donje jedinice su nikle sa nepunih 5. Bio je malo nervozniji, ali smo srecom prosli bez temperature. Sad mi se cini da mu vec skoro mesec dana nicu novi zubici, iznenedna nervoza, prstici u ustima...sve se nadam, brzo ce nici, kad sipak. Plus ima konstantan osip oko usta (od pljuvačke verovatno) mada mu stalno susim i mazem... Ima li neko od vas ovaj problem sa osipom i kako ste resile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bocy mi za sad nismo imali taj problem.

nama najzad osmi zub "proklijao"danas <_<

broccoli i Smey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima, moj sin ima 8 meseci, dve donje jedinice su nikle sa nepunih 5. Bio je malo nervozniji, ali smo srecom prosli bez temperature. Sad mi se cini da mu vec skoro mesec dana nicu novi zubici, iznenedna nervoza, prstici u ustima...sve se nadam, brzo ce nici, kad sipak. Plus ima konstantan osip oko usta (od pljuvačke verovatno) mada mu stalno susim i mazem... Ima li neko od vas ovaj problem sa osipom i kako ste resile?

Nama za taj osip pomaže Nivea SOS krema.Mažemo je ujutru i uveče posle kupanja.Čim primetim neku promenicu natrapam kremu i gotovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama za taj osip pomaže Nivea SOS krema.Mažemo je ujutru i uveče posle kupanja.Čim primetim neku promenicu natrapam kremu i gotovo.

Hvala ti, bas cu da probam, jer jadničak izgleda kao da je stalno musav oko usta :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti, bas cu da probam, jer jadničak izgleda kao da je stalno musav oko usta :(

Ja sam dobila iz patronaže neke uzorke Nivea proizvoda.Nisam više znala šta ću sa tim "osipom" i probala kremu.Nama je super.Sada je mažem kad god vidim i jednu crvenu tačkicu na bebcu.Posle kupanja je celu namackam da se sija :D

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

promolila se donja desna dvojka! imamo 7! :) jako je nervozno spavao, nije hteo da jede ovih dana. nije sad on nesto u fazonu da place, ali se i po losem snu i po losem apetitu moglo pomisliti na zubice, a ni mm ni meni nije to ni palo na pamet. uvek nas iznenadi. :D btw, mnoooogo su mu slatki zubici.

Hellen, Mejja i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andisam, 7 zubica vec? Covece :D

Ja sam juce kao napipala nesto gde je gornji levi kec, bukvalno tackica kao da je hrapava..ali nista nisam uspela da vidim jel to to...sad mozda sam umislila, a nezgodno mi je da joj vidim gornju vilicu nekako skuplja usta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mojoj smizlici za ovih par dana, tri cetvorke joj izbile. A ona nervozna, nece da jede, slabo spava, trpa sve u usta, na da mi ni da joj pogledam zubice, kad se zamaje jedino. Za sad imamo 11 zubica. :) Mislim da joj hoce i petice ali nisam sigurna, mozda umisljam, ne znam da li mogu prije trojki one izaci. :lol:

mala007 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama juce izasao prvi zubic,donja jedinica.Mislim da ce ubrzo i druga.Nervozan je,nece kod nikoga,samo kod mene,bas je juce a pogotovo danas placljiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.