Izbijanje prvih zubića

odgovora

Objavljeno

Draga imas i temu o tome bas na ovom podforumu bruxsizam se to zove , i Marko je to radio pa ga je prosla ta faza konacno ...

Nego htedoh se pohvaliti , od novembra imamo 4 zuba a od jutros 6 :D Izbile nam dvojcice gornje obe , konacno !

Ok. Hvala.

Čestitam! Lepo! Sad mu je sigurno lepši i osmeh! Mi imamo 8. i mnogo muka smo prošli...

Jedne večeri se budi po ko zna koji put i ja ga pitam,; - pa sine jel te boli nešto?...:-Buuubiii!

Srce malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj srce malo , Boze dal ce moj sa 14 meseca znati da kaze Bubi :/ On stalno blebece ali jedino mama tata baba deda i joja i aja ( alo na telefon) imaju smisla , sve ovo ostalo je mandarinski za nas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj srce malo , Boze dal ce moj sa 14 meseca znati da kaze Bubi :/ On stalno blebece ali jedino mama tata baba deda i joja i aja ( alo na telefon) imaju smisla , sve ovo ostalo je mandarinski za nas :D

:lol:

:lol:

:lol:

Ti si stvarno duhovita!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nas prvi zubic je izasao 09.03. sa 10 meseci i 1 dan!

tek sad se kao bas vidi, donja desna jedinica a i leva samo sto nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nas prvi zubic je izasao 09.03. sa 10 meseci i 1 dan!

tek sad se kao bas vidi, donja desna jedinica a i leva samo sto nije.

Čestitam!

Sad u kupovinu nečeg belog! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam!

Sad u kupovinu nečeg belog! :rolleyes:

to nisam znala? detetu jel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to nisam znala? detetu jel?

Da! mada može nešto i za mamu! ;)

Ma kao neke bapske priče. Da budu detetu beli zubi, kupi se nešto belo, u stvari kupi onaj ko je prvi video zubić!

Ja sam videla prva i odemo u prodavnicu... i muž mi zapreti...-Požuri, parkirao sam auto, žurimo, nemoj da dolazim po tebe! :lol:

(jer se ja zaboravim kad uđem u prodavnicu :lol: ), i naravno da je došao po mene...-Pa šta radiš više?

Evo kupi ove čarapice i hajdemo!(a imale su neku šaricu)...-Neću, nisu čisto bele! Dobiće mi dete karijes! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u zgradi imam prodavnicu za bebe, ujutro odma idem-jeste da je proslo vec nekoliko dana ali ja sam prva videla!!!

hvala na savetu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok. Uvek! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u zgradi imam prodavnicu za bebe, ujutro odma idem-jeste da je proslo vec nekoliko dana ali ja sam prva videla!!!

hvala na savetu!

I? Šta si kupila? :rolleyes:

Khm....Da lli vaša deca sve trpaju u usta???

Jakovu se i dalje stvari dele na jestive i manje jestive!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je daaaanas izbio prvi zuuubic!

Pohvalimo se mi nasoj dragoj Widi, kad i drugarici Ivi izasao prvi zubic!

Imamo dve zeke peke sto bi Wida rekla, da mi je neko rekao da je tolika sreca za prvi zubic...

Nama je prvi zubic videla tetka, moja sestra bliznakinja :D Bebac joj se nasmejao, a kaze ona - zubic ubada oci :D a ja se mislim - aaaaaaaaa, zato je on danas ceo dan grizao cuclu naopako... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I? Šta si kupila? :rolleyes:

Khm....Da lli vaša deca sve trpaju u usta???

Jakovu se i dalje stvari dele na jestive i manje jestive!

Mi trpamo naravno.... :) sve sto dohvati rukama strpa u usta. Ako ne moze da dovuce do usta, nije nikakav problem da se sagne ili istegli da usta dodju do toga :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je daaaanas izbio prvi zuuubic!

Pohvalimo se mi nasoj dragoj Widi, kad i drugarici Ivi izasao prvi zubic!

Imamo dve zeke peke sto bi Wida rekla, da mi je neko rekao da je tolika sreca za prvi zubic...

Nama je prvi zubic videla tetka, moja sestra bliznakinja :D Bebac joj se nasmejao, a kaze ona - zubic ubada oci :D a ja se mislim - aaaaaaaaa, zato je on danas ceo dan grizao cuclu naopako... :P

Čestitamo... A tetka da kupi nešto belo za sestrića - kažu valja se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitamo... A tetka da kupi nešto belo za sestrića - kažu valja se :)

Ja od tetke porucila cipelice :D

Najveca ironija je sto smo danas isle nas dve sa bebama i njenim muzem da vidimo cipelice za prohodavanje za njenu devojcicu - u Ciciban. I ja sam definitivno izabrala cipelice koje ce moj mis dobiti kad bude trebao da prohoda, stavila sam mu pored nozice i hvalila se radnicama u radnji kako su te cipelice pravili inspirisani mojom bebom :lol:

Sad zna i koje cipelice :lol: pokusala sam sa Ruskinom forom da kupuje cipelice i za mamu, ali posto nisam znala kakve ,plan mi pao u vodu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi trpamo naravno.... :) sve sto dohvati rukama strpa u usta. Ako ne moze da dovuce do usta, nije nikakav problem da se sagne ili istegli da usta dodju do toga :lol:

hhahaha, to i moja radi...samo pruzi rukice i ako ne uspe da dohvati krene telom napred da se migolji...i htela ja ili ne na kraju zavrsi u ustima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hhahaha, to i moja radi...samo pruzi rukice i ako ne uspe da dohvati krene telom napred da se migolji...i htela ja ili ne na kraju zavrsi u ustima

Jaoj da li su svi isti! :lol:

Mislim da ce dete prvu rec svesno da mi kaze "NE!" :lol:

Hvala Bogu pa su nam interesantne i flase, svaku (makar i totalno punu) mora da dohvati i da gurne u usta, nisam ni kontala toliku slicnost izmedju flase i flasice dok Mika nije krenuo da sisa cep od flase... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da i mi prijavimo na ovoj temi zubice... jedan pre 20 dana, drugi pre 4 dana :rolleyes:

Milancetu i Ivi zelimo jake i bele zubice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvaaalaaa Marija i Leni lepi i zdravi zubi beli kao sneg nek budu svi u red! :D

mi da prijavimo i drugi u 1 i 30 mis mali budi se i jaaaako place, grabi cuclu i trrrlja, kad ono, i donji deeesni viri! :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvaaalaaa Marija i Leni lepi i zdravi zubi beli kao sneg nek budu svi u red! :D

mi da prijavimo i drugi u 1 i 30 mis mali budi se i jaaaako place, grabi cuclu i trrrlja, kad ono, i donji deeesni viri! :D:D:D

cestitam na prvom i drugom zubicu,nama se vidi zubic ali nikako da probije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam i ja svima zubice...Nama krenuli,dva zubica se vide,ali nikako da izbiju,evo vec dva meseca ima kako je muce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi trpamo naravno.... :) sve sto dohvati rukama strpa u usta. Ako ne moze da dovuce do usta, nije nikakav problem da se sagne ili istegli da usta dodju do toga :lol:

hhahaha, to i moja radi...samo pruzi rukice i ako ne uspe da dohvati krene telom napred da se migolji...i htela ja ili ne na kraju zavrsi u ustima

Jaoj da li su svi isti! :lol:

Mislim da ce dete prvu rec svesno da mi kaze "NE!" :lol:

Hvala Bogu pa su nam interesantne i flase, svaku (makar i totalno punu) mora da dohvati i da gurne u usta, nisam ni kontala toliku slicnost izmedju flase i flasice dok Mika nije krenuo da sisa cep od flase... :lol:

:lol:

Mi smo malo striji od vas, ali je prosto neverovatno šta on sve strpa u usta!!!

Ako upoznaje neki novi predmet, prvo ga malo okreće, pa onda hop! U usta!

Ne mogu rečima da objasnim na šta nam liči ivica krevetca, ivica ogradice i sl. ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, čestitam svima na novim zubićima! Čak se i rimuje! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izasao nam konačno 3. zub.Gornja desna dvojka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izasao nam konačno 3. zub.Gornja desna dvojka.

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaaa :wub:

I Nadji ce uskoro zubiciiiii :))))))))

Maso cestitam za zubic! :)))

Secerlemo, sta li nas sve ceka pitam se :) Sa svim stvarima upoznavanje je zvackanjem... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.