Izbijanje prvih zubića

odgovora

Objavljeno

Ljudiiiii konacno su provirili prvi zubiciiiii ! I to odjednom oba donja keca !!!

Bravo za naseg drugara!t2036.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pavle se vec mesec dana muci sa 3 i 4. Izlaze nasumicno :D Ima gore obe cetvorke i dole levo, a trojka mu gornja levo izbila i donja levo.... a ostale polako al sigurno izIlaze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pavle se vec mesec dana muci sa 3 i 4. Izlaze nasumicno :D Ima gore obe cetvorke i dole levo, a trojka mu gornja levo izbila i donja levo.... a ostale polako al sigurno izIlaze!

Bravisimo...i mi smo se namucili sa trojkama,ali sad je ok,izbili su ovi ocekivani,sad cekamo petice i sestice! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuuu petice, ja sam na njih skorz zaboravila. Kuku Emi (a i meni) kako ćemo tek to preživeti kada smo sa trojkama imali onolike muke :(((

Ali tešim se da te petice neće bar još neko vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za naseg drugara!t2036.gif

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da ce i nama zubici brzo. Bali pomalo, sinoc je mnogo plakala...a da ne pominjem kasalj koji traje vec 25 dana,uz povremeno povracanje slajma, zacepljen nosic...koristimo fizioloski...Uf, ove muke <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuuu petice, ja sam na njih skorz zaboravila. Kuku Emi (a i meni) kako ćemo tek to preživeti kada smo sa trojkama imali onolike muke :( ((

Ali tešim se da te petice neće bar još neko vreme.

BRAVO!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da ce i nama zubici brzo. Bali pomalo, sinoc je mnogo plakala...a da ne pominjem kasalj koji traje vec 25 dana,uz povremeno povracanje slajma, zacepljen nosic...koristimo fizioloski...Uf, ove muke <_<

Nama su izbila dva donja keca ali izgleda da nasim mukama to nije kraj , otecene su mu i gore desni , kanda ce u kompletu svi kecevi da nam izadju :) Tako da vam se pridruzujemo u onih 25 dana , ali tek smo deset izgurali :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su izbila dva donja keca ali izgleda da nasim mukama to nije kraj , otecene su mu i gore desni , kanda ce u kompletu svi kecevi da nam izadju :) Tako da vam se pridruzujemo u onih 25 dana , ali tek smo deset izgurali :P
Jel su vam pobelele desni ili su samo otecene? I nama su izbile donje jedinice i odmah za njima nabubrele i gornje jedinice i dvojke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su izbila dva donja keca ali izgleda da nasim mukama to nije kraj , otecene su mu i gore desni , kanda ce u kompletu svi kecevi da nam izadju :) Tako da vam se pridruzujemo u onih 25 dana , ali tek smo deset izgurali :P

E sad mi je lakse :P Meni je zao sto se namuci od kaslja. I mnogoooo traje :unsure: Mada jedva cekam zubice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nama trojke u najavi za sad vidim samo gornju levu da ce izbiti tj samo sto nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel su vam pobelele desni ili su samo otecene? I nama su izbile donje jedinice i odmah za njima nabubrele i gornje jedinice i dvojke...

Jesu , i nabubrele i bele :(

E sad mi je lakse :P Meni je zao sto se namuci od kaslja. I mnogoooo traje :unsure: Mada jedva cekam zubice....

I oj nocu kaslje a o nosicu da ne govorim , brisem ga vlaznim maramicama da mu se ne bi iziritirala koza jer svakih 2 minuta sline mu vise do kolena :( Jadnicak , gore je njemu nego meni a ja se raspadam od muke , dusa me boli ...

_________________________

I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženske, mi ni jedan zub nismo prošli a da nam nos nije bio zapušen i da nije slinavio...

Kad su izlazile jedinice i dvojke, za 4 zuba dva puta bolestan za mesec i po dana... Nije imao temperaturu, ali je slinavost znala da traje 10 dana... Pa noću nema spavanja jer leži, pa mu ste to sliva, budi se ne može da diše... A jednom se mrvica moja zakašljao pred zoru da je i povraćao koliko se zagrcnuo od kašlja... Samo dok izbiju, posle će sve da stane... :(

Drž' te se, uz vas sam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženske, mi ni jedan zub nismo prošli a da nam nos nije bio zapušen i da nije slinavio...

Kad su izlazile jedinice i dvojke, za 4 zuba dva puta bolestan za mesec i po dana... Nije imao temperaturu, ali je slinavost znala da traje 10 dana... Pa noću nema spavanja jer leži, pa mu ste to sliva, budi se ne može da diše... A jednom se mrvica moja zakašljao pred zoru da je i povraćao koliko se zagrcnuo od kašlja... Samo dok izbiju, posle će sve da stane... :(

Drž' te se, uz vas sam. :)

E hvala ti, utjesila si me ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi još bez zuba,muku mučimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi još bez zuba,muku mučimo

I mi... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi još bez zuba,muku mučimo
Nadam se da ce brzo da izbiju... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce brzo da izbiju... :(

I ja. Mada nos je prestao, i kasalj polako prestaje. Hvala Bogu! Javljamo za zubice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su izbili jutros prvi zubići :D Još uvek se ne vidi, ali se osećaju,i to baš, oštri, oštri :D Nema nikakvih tegoba za sada, pu,pu, ali pratiću situaciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su izbili jutros prvi zubići :D Još uvek se ne vidi, ali se osećaju,i to baš, oštri, oštri :D Nema nikakvih tegoba za sada, pu,pu, ali pratiću situaciju...

Jupiiiiiii... A sad babe kazu kupi nesto belo itvrdo da budu jaki i beli... :lol: Una nije prestala sa nervozom dok nisu malo porasli... A ovi sad sto je muce pa to je katastrofa... Nocas se budila na 2 sata uz vrisak pa plakanje... :( Kako mi je bilo samo zao... :( Pretpostavljam da je zbog zubica...

Jel ste koristile nestoprotiv bolova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su izbili jutros prvi zubići :D Još uvek se ne vidi, ali se osećaju,i to baš, oštri, oštri :D Nema nikakvih tegoba za sada, pu,pu, ali pratiću situaciju...

Bravoooo !!! I nasi su ostri, kao iglice bockaju :)

Maso jeste vi jos bez zubica ? Sta se desava ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiiiiiii... A sad babe kazu kupi nesto belo i tvrdo da budu jaki i beli... :lol: Una nije prestala sa nervozom dok nisu malo porasli... A ovi sad sto je muce pa to je katastrofa... Nocas se budila na 2 sata uz vrisak pa plakanje... :( Kako mi je bilo samo zao... :( Pretpostavljam da je zbog zubica...

Jel ste koristile nestoprotiv bolova?

Čula sam da kao treba nešto belo, a nisam znala za ovo tvrdo :D Šta bih to mogla da joj kupim onda? Ja mislila neki deo garderobe da bude beo...

Jel Uni sad izbijaju trojke? Čini mi se da sam pročitala da su joj i donje i gornje jedinice izbile? I Sara je nervozna, non-stop bi da gricka nešto, šta prvo dohvati odmah u usta, tako je jutros uhvatila moj prst i ja osetim zubiće :)

Jel si mene pitala za ovo protiv bolova? Nisam joj ništa davala, čak joj ni gel nisam namazala, a mogla bih, dobro si me podsetila.

Bravoooo !!! I nasi su ostri, kao iglice bockaju :)

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čula sam da kao treba nešto belo, a nisam znala za ovo tvrdo :D Šta bih to mogla da joj kupim onda? Ja mislila neki deo garderobe da bude beo...

Jel Uni sad izbijaju trojke? Čini mi se da sam pročitala da su joj i donje i gornje jedinice izbile? I Sara je nervozna, non-stop bi da gricka nešto, šta prvo dohvati odmah u usta, tako je jutros uhvatila moj prst i ja osetim zubiće :)

Jel si mene pitala za ovo protiv bolova? Nisam joj ništa davala, čak joj ni gel nisam namazala, a mogla bih, dobro si me podsetila.

:rolleyes:

Dole su joj izbile jedinice, gore dvojke samo sto nisu... Bas se muci...A i trojke sebele... Ni mi nista ne mazemo... Po meni jedino odvlacenje paznje pomaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi mazemo belo vino, ali isto samo trenutno pomaze... Paracetamol nikako da kupimo, a to sam joj davala i dok su joj izlazili prvi zubi, nije nesto olaksalo ali bolje je s njim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mia vec ima 12 zubica, ali su 4 tek napola izvirili, i to cini mi se, cetvorke sve. Danas je kao prala zubice, pa trlja cetkicom, sisa je i kako to vec kod njih ide, kad izvadi dete cetkicu a ona sva krvava. Nadam se da je to zbog izbijanja ovih zubica. Jel imao neko iskustva sa krvarenjem desni pri nicanju zuba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.