Šta ste dobili od muža za rođenje bebe

odgovora

Objavljeno

Dobila sam buket crvenih ruza :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put prsten sa dijamantom, drugi put nista!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao kod nas je bila specifična situacija... mm je morao ići na službeni put 07.12, a meni termin bio 01.12, pa smo se sve nadali da ću se poroditi ranije, tj koji dan pre termina, da bi on mogao da bude sa nama koji dan... međutim, ja se porodih tek 06.12. popodne, tako da se on vratio tek posle 10 dana, a mi bile same kući... i kad je došao iz kanade doneo je goooomilu stvari za Saru, a mami rukavice za kuhinju :D :D :D

jedino me se sestra setila i donela mi buket ruža...

smorila sam se bila baš, em što nije bio tu, em što me zaboravio :D ali dobro, razumem ga, jedva je čekao da dođe kući i da vidi svoju prvu i za sada jedinu ćerku :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav sima najprije ;) ....Za rodjenje prvog deteta,nisam dobila ama bas nista osim par najlepsih dragulja crnih,,okice,, moje cerke Adne.A za drugu trudnocu telefon samsung touch ;) jer mi je prvi dotrajao hahaha :lol: naravno buketima cvijeca,mmm obozavam cvijece...i naravno par dragulja crnih koje najvise obozavam ta cetiri dragulja mamina,,VOLIM VAS DECO MOJA,, :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je muž kupio ogrlicu od belog zlata, dobila sam je i pre rođenja bebe, tj. na taj dan kad će se roditi jer je malko poranio :) Dobila sam je ranije jer je muž hteo da je sama izaberem, a kontala sam da mi posle baš i neće biti do hodanja i traženja ogrlice, bila sam u pravu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nista,cak ni burme nemamo,menjamo obicaje...ako nekom nesto poklanjam to su pare,iste zelim i ja.tacka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nista,cak ni burme nemamo,menjamo obicaje...ako nekom nesto poklanjamo to su pare,iste zelim i ja.tacka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitao me je kakvi su kod nas običaji, ja znam samo za buket sveća. AKo su i postojali drugi - ja ih nisam znala.

Ne dajem ja mnogo na te običaje. A i kao što znate, samnom je bio na porođaju. Ne smatram da žena treba da dobija poklon zato što se porodila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put buket cvijeca a drugi put nista :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitao me je kakvi su kod nas običaji, ja znam samo za buket sveća. AKo su i postojali drugi - ja ih nisam znala.

Ne dajem ja mnogo na te običaje. A i kao što znate, samnom je bio na porođaju. Ne smatram da žena treba da dobija poklon zato što se porodila.

Trta nema to veze sa obicajima nego sa nekim znakom paznje. meni je bilo strasno krivo sto se nije udostojio kako treba ni hvala da kaze. Nisam ja tu djecicu samo sebi rodila, rodila sam ih nama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila oriban i sredjen stan i savrsenog muza koji sve radi- ali na nedelju dana :rolleyes:

eh da i ogroman buket, gde to da zaboravim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trta nema to veze sa obicajima nego sa nekim znakom paznje. meni je bilo strasno krivo sto se nije udostojio kako treba ni hvala da kaze. Nisam ja tu djecicu samo sebi rodila, rodila sam ih nama.

Dovoljno mi je što je samnom bio od 15 do 23 h. Od kako su krenule kontrakcije pa do rođenja. Dovoljno mi je to što me je držao za ruku, kvasio mi usne vodom, držao naše dete dok su mene ušivali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dovoljno mi je što je samnom bio od 15 do 23 h. Od kako su krenule kontrakcije pa do rođenja. Dovoljno mi je to što me je držao za ruku, kvasio mi usne vodom, držao naše dete dok su mene ušivali....

Ja na ovo gledam kao na roditeljsku dužnost, a ne kao na znak pažnje, ali dobro, svi imamo svoje kriterijume ;)

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila buket cveca, koji je ustvari dobila babica :)(posto ne sme cvece u sobu)i najnoviju knjigu moje omiljene Sofi Kinsele! Bas me je obradovao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto kako i za Elena koga se rodi dobiv zlaten prsten i za Andrej ,i toa me iznenadija Elena mi go dade i mi vika eve mame poklon od mene i od tato sto ni go rodi ANdrej :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.