Šta ste dobili od muža za rođenje bebe

odgovora

Objavljeno

Hvala ,Sanja i Kikiriki :) Moracu necim da ga premazem sa zadnje stane,mozda pomogne.Bas sam ocajna sto ne mogu da ga nosim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4 buketa cveća :rolleyes:

Da otvoris cvecaru :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ,Sanja i Kikiriki :) Moracu necim da ga premazem sa zadnje stane,mozda pomogne.Bas sam ocajna sto ne mogu da ga nosim :(

bezbojnim lakom za nokte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam to mislila.Moze i u boji,i onako ga mazem sa zadnje strane. :P Probacu,pa javljam za ishod....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da otvoris cvecaru :lol::lol::lol:

:lol:

I ja sam to mislila.Moze i u boji,i onako ga mazem sa zadnje strane. :P Probacu,pa javljam za ishod....

Viki sledeći put neka bude neki 'čisti' materijal.....na pr. platina...zlato...verujem da na to nećeš biti alergična ;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila predivan sat D&G ,na koji sam alergicna do te mere da samo sto mi ruka nije otpala :blink: Eno ga vec skoro tri godine stoji u solji :(

evo ga satic

http://www.trendtogo.com/Dolce-Gabbana-DW0...s-p/a12216w.htm

:lol:

Viki sledeći put neka bude neki 'čisti' materijal.....na pr. platina...zlato...verujem da na to nećeš biti alergična ;):P

:lol:

E Viki i ja imam alegiju na te "narukvice" od sata. Sva mi se koža isprišti. I kao student sam volela da nosim raznorazne džidžabidžice oko ruku a nikad nisam mogla one kožne narukvičice :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista materijalno nisam dobila,ali sam dobila ono sto mi je bilo mnogo vaznije u tim danima,ljubim ga ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

E Viki i ja imam alegiju na te "narukvice" od sata. Sva mi se koža isprišti. I kao student sam volela da nosim raznorazne džidžabidžice oko ruku a nikad nisam mogla one kožne narukvičice :(

Nije menin alergija od koze,nego od onog metala iza.Do sada sam nosila samo one plasticne swachice,pa nisam ni znala da sam alergicna.Eto,mm hteo da postanem malo zenstvenija,ali nije mu uspelo :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viki "skromna" ti koža ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam lap-top Gigabyte netbook ;) da bih caskala sa drugaricama sa Bebca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pored dva naša zvrka, ogromne ljubavi, pažnje i pomoći oko svega (naročito oko bebaca), moj mili žmuić mi je poklonio i Tošu (Toshiba SATELLITE L500). :)

Nakit ne volim (tu i tamo stavim srebro ponekad), a ako neko baš hoće da me obraduje - onda mi kupi neki gadget. :)

Kaže moja majka da sam "nakrivo nasađena". :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Telefon i buket ruza... Ali, onaj njegov pogled i malo zbunjen osmijeh su mi znacili vise nego da mi je poklonio cijeli svijet na dlanu! :wub:

Najljepsi momenat mi je bio kada smo naseg malog andjela donijeli kuci, polozili na bracni krevet, pa sjeli pored njega. Gledali smo ga neko vrijeme onako usnulog, a onda se pogledali- i jedno i drugo smo plakali! Nista ljepse mi se u zivotu nije dogodilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boki uspela si da mi nateras suze na oci. I mi smo plakali,jos u bolnici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM je jako romantican. Kad sam rodila Aleksu nisam dobila nista, bili su nespremni posto sam se porodila iznenada, na kontroli, mesec dana ranjie. Posle par meseci setio se, pa mi je kupio mobilni telefon (touch screen) i notebook (na koji nisam mogla da dodjem na red sigurno 3 meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boki uspela si da mi nateras suze na oci. I mi smo plakali,jos u bolnici

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Telefon i buket ruza... Ali, onaj njegov pogled i malo zbunjen osmijeh su mi znacili vise nego da mi je poklonio cijeli svijet na dlanu! :wub:

Najljepsi momenat mi je bio kada smo naseg malog andjela donijeli kuci, polozili na bracni krevet, pa sjeli pored njega. Gledali smo ga neko vrijeme onako usnulog, a onda se pogledali- i jedno i drugo smo plakali! Nista ljepse mi se u zivotu nije dogodilo!

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Telefon i buket ruza... Ali, onaj njegov pogled i malo zbunjen osmijeh su mi znacili vise nego da mi je poklonio cijeli svijet na dlanu! :wub:

Najljepsi momenat mi je bio kada smo naseg malog andjela donijeli kuci, polozili na bracni krevet, pa sjeli pored njega. Gledali smo ga neko vrijeme onako usnulog, a onda se pogledali- i jedno i drugo smo plakali! Nista ljepse mi se u zivotu nije dogodilo!

Divno, Boki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Telefon i buket ruza... Ali, onaj njegov pogled i malo zbunjen osmijeh su mi znacili vise nego da mi je poklonio cijeli svijet na dlanu! :wub:

Najljepsi momenat mi je bio kada smo naseg malog andjela donijeli kuci, polozili na bracni krevet, pa sjeli pored njega. Gledali smo ga neko vrijeme onako usnulog, a onda se pogledali- i jedno i drugo smo plakali! Nista ljepse mi se u zivotu nije dogodilo!

hmmmmm, i mi smo plakali.. a onda nam se moja sestra smejala pa i ona sa nama nastavila..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se sita isplakah čitajući ove vaše postove... :) Samo da ja dočekam ove divne trenutke,sve ću posle lako... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.