Zavaljena materica

odgovora

Objavljeno

Zdravo.Nova sam ovde :) Zanima me da li je neko cuo ili radio vracanje materice u normalan polozaj uz pomoc nekih zena ili baka koje to rade?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam saznala da imam zavaljenu matericu kad sam isla na UZ da mi potvrdi trudnocu. prethodno nisam ni znala sta je to, a tek posle cujem od drugih trudnica da to kao otezava zacece. za trudnocu mi je dr rekla da to ne pravi nikakve probleme.

inace imam i policisticne jajnike, a zatrudnela sam dok sam cekala sledecu menstruaciju da bih isla na pracenje ovulacije. nismo ni cela 3 meseca pokusavali, ali smo zato zbog cele situacije prestali aktivno da se nadamo bebi i samo vodili ljubav iz zabave, i eto :)

samo bez stresa i opterecivanja, nisu bitne samo bebe nego i kako se prave ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dok nisam ostala trudna prvi put nisam znala da imam zavaljenu matericu.MEni tad to nije predstavljao problem pri zacecu,prvog meseca sam ostala trudna,ali evo sad mi verovatno i to smeta. Ali kad sam ostala trudna prvi put valjda cu i drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je konstatovana zavaljena materica nakon porodjaja.Navodno se nisam dovoljno kretala,a bas me znima ko moze da se ne znam koliko krece nakon carskog reza.Pitala sam dr.sta to znaci a ona mi je rekla ''nista,samo je tako pala poele porodjaja''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam zavaljenu matericu,kaze dr septicnu. Prva trudnoca iz prvog pokusaja,zatim druga takodje ali nazalost morala sam da se ocistim i evo posle 2 godine resili smo da cuvamo i drugo dete ovo je treci mesec kako pokusavam i videcemo sta ce biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam zavaljenu matericu i ostadoh trudna bez po muke :D

moja sestra od tetke isto, ima četvoro dece i svaki put je zatrudnela odmah bez problema :D tako da, no sikiriki :D

andrej-a voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.