Emotivni odnos i bliskost sa mamom

odgovora

Objavljeno

Moja Andjela nije vezana,vec prisivena za mene :lol: Ljudi moji,ona ceo dan trci za mnom,drzi me za nogu dok perem sudove,ako u wc odem nema sanse da zatvorim vrata...smesno jeste ali nije i simpaticno uvek :( Sve sto je starija sve me vise trazi,zadnji par dana oce i da se nosa a nije ni malo laka 12kg a ja 50...Obozava da se ljubi i mazi a kako kad pocnem da radim ne znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jana ne iskazuje emocije nesto preterano tako da ko je ne zna mislo bi da je skroz " hladna " na sve i za sve. Medjutim to nije tako, ona je jedan veliki emotivac samo sto to ne pokazuje. Nije od onih sto se stalno mazuljkaju, ljube, izjavljuju ljubav...

Cini mi se da sto je starija sve se vise vezuje za mana. Pusti ona mene da odem i ceo dan da odsustvujem ako treba. Objasnim joj gde idem i kad cu se vratiti,a kad se vratim to je takvo ljubljenje, mazenje,rvanje, cviljenje, ma sta da vam kazem. Kad prodje to prvo odusevljenje, vraca se na staru uzdrzanost i onda mi treba vecnost da je izmolim za poljubac.

Kad pomislim kako brzo raste i da ni to nece jos dugo trajati, bude mi i zao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina je prva mala maza. Obozava da se mazi,da je grlimo i ljubimo. Ujutru cim otvori oci pocinje da mazi sebe po glavi "majo dete" pa onda mamu. I za oca je mnogo vezana,navikla je ove dve nedelje dok je bio na raspustu da joj donosi mleko i da je stavi u krevet,pa da se maze. Sad joj je glavna zanimacija da pokazuje koliko nas voli! Siri rukice i kao pokazuje koliko je to,pa onda obavezno moramo da je zagrlimo i poljubimo posto nas toliko voli.:)

Ima obicaj kad ja viknem na nju da se zalepi za tatu,babu ili ujku,pogleda ih umiljato,nasmeje se,kaze "boba Nina" i ocekuje da je brane. Mali folirant!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam devojcicu od 13 meseci,i zadnjih mesec dana je uhvatilo da hoce iskljucivo samnom..nece ni kod tate,babe,dede...inace do sad su mogle i bake da je cuvaju,ali sad samo mene trazi....da se ne odvaja ni jednog momenta..:)..to je valjda period...meni je jedino zao sto cu uskoro poceti da radim,pa ne znam kako cemo da podnesemo to odvajanje na vise od 8 sati...ni ja ni ona..;( znam da je svima tako,ali se meni cini da cu prva 2 meseca plakati od tuge na r.mestu..:)..ali sve prodje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi jos nemamo godinu dana ali smo izgleda vec u ovoj fazi.

Milan je do sada uvek hteo da ide kod svih, cak i njemu totalno nepoznatih, igra se i smeje svima bez obaziranja gde sam ja. Ali od poslednjih par dana je poceo da obazrivo ide kod drugih samo ako sam ja bas bas blizu i vidi da necu da odem, a od juce je poceo da place kad neko drugi krene da ga uzme. Hoce on sa svima da se igra, prica i smeje, ali samo ako je u mom narucju. Nadam se da ce taj period da prodje cim bude ozdravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.