Krvarenje rane od epiziotomije

odgovora

Objavljeno

Porodila sam se pre mesec dana i krvarenje mi je prestalo pre nekoliko dana, javlja se jako malo braon iscedka, ali se od juce pojavila sveza krv i peckanje negde na ka unutra. Deluje mi da ta krv ne potice iz materice vec od same rane, koja je spolja potpuno zarasla, ali na samom ulazu u vaginu mi se cini da se razvukla i da su tu konci olabavili i krvari.

Imam zakazan pregled za par dana ali me zanima da li je ovo hotno, da idem i ranije? Moze li nesto da se zagnoji, inficira? Ima li ko iskustva sa ovim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno Yexica, meni je tako počeo "ciklus". Bukvalno 41 dana. Što se tiče verovatnoće da je to ne zarasla unutrašnja rana... nemam iskustva sa tim ali možeš da uzmeš Oktanosept pa da prskaš sa tim (ako je u opšte reč o nezarasloj rani).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se cini da je to tebi neki koncic ostao,pa da sada ispada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se cini da je to tebi neki koncic ostao,pa da sada ispada

Mislim isto sto i viki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala!

Bile ste u pravu. Danas sam bila kod lekara i izvadio mi je preostale konce. Eto sta znaci iskustvo, sledeci put cu znati sta je u pitanju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadjoh jedino ovu temu o epziotomiji.

Da li je neka od vas imala usivanje i cepanje najgoreg stepena, i da li ste i kako ste se oporavile?

Plasi me da nije sve dobro usiveno i da ne dodje do nekih komplikacija kasnije, jer sam dosta citala iskustva na nekim stranim forumima da su imale nelagodnosti dole dugo vremena, nekad i po par meseci a nekima te nelagodnosti nisu nikada prosle.

Ako ima neko ko je imao iskustva sa ovim, bilo bi dobro da podeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.