Inhaliranje

odgovora

Objavljeno

ja imam Prizmin neko je postavio vezu u prethodnim postovima U -17, ultrazvucni, ima i malu i veliku masku, super je , mi smo dobili savet, od pedijatra da kad pocne slinavljenje i kasal, da se inhalira tri dana, ako predje u zreo kasalj, onda da se prekine, ako ne da se nastavi 5 dana, i do sada je pomagalo, sada skoro kad je bio bolestan inhalirala nsam ga jutro - vece jedan dan , i ukljucila prospan i super mu je bilo...sirup prospan je odlioca, probala sam sa kapima prospana za inhalaciju i ne deluju...ili ja nisam primetila da deluju :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pedagog ja koristim prospan kapi u inhalatoru,a jel taj sirup za kasalj ili ono kad pocne samo da slini? Isto je stariji sin poceo da slini bas bas pre 4 dana i inhalirala sam ga to vece i ujutru i odma je bio bolji. dobro si mi rekla koliko dana treba da se inhalira,mi smo taman negde 4 dana a ne kaslje,samo nos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dva andjela

Mi smo se ipak opredelili za Pandu :) U principu nema tu neke razlike, ali ajde ovaj je kao "deciji"... http://www.justclick.rs/catalog/product_in...vhb77rktonolnv0 I on ima maskicu za decu i odrasle, kao i ovaj vas. A Uki se odusevljava njime, dok se inhalira, stalno mazi Pandu, pa napravi tuznu facu i kaze "boletan panda, boletan..."!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je kod dece preporučljivo (u cilju preventive) koristiti inhaliranje i kućne inhalatore?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je kod dece preporučljivo (u cilju preventive) koristiti inhaliranje i kućne inhalatore?

Samo da ne predje u preterivanje. Znas ono: "Danas prvi dan curi nosic, ajmo da se inhaliramo!" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Komšinica mi napominje da bi mogla da kupim i da dajem Emi a ja apsolutno nisam o tome razmišljala i iskreno nešto me malo i strah i koliko je to u opšte preporučljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa šta znam - mišljenja su podeljena... Oni što imaju "oberučke" ga preporučuju da ima svaka kuća, oni što nemaju - kažu da samo u krajnjoj nuždi i kad ti lekar prepiše koristiš...

Da koristi - koristi, ali da je obavezno u kućnoj apoteci mislim da nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je kod dece preporučljivo (u cilju preventive) koristiti inhaliranje i kućne inhalatore?

NE kao preventiva...ja imam, i koristila sam ga samo u krajnjoj nuždi, tj. kada lekar prepiše inhalacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.