klima u kuci i autu

odgovora

Objavljeno

m1526.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Epa mi smo ukljucivali klimu (na 25-26 stepeni i Vuk se razslinavioooooooo <_< nocu mu je zapusen nos. I juce je kijao. Danas vec ne, vise ne palim klimu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam klimu u kuci, i mislim ako se lose rukuje da je jako opasna. Bezbedna razlika u temperaturi od 5 stepeni mi nista ne znaci. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bez klime u stanu i u kolima bih poludela..jako lose trpim vrucine

Bila sam kod mojih jednu noc samo, oni nemaju klimu, nisam mogla da spavam, budim se u znoju, bolela me glava ceo dan posle..uzas uzas, htela sam da iskocim iz sopstvene koze, dzabe tusiranje svaki cas, dzabe sve, pozlilo mi od toplote

U kolima takodje palimo, ranije dok nismo imali, sednem u kola pa izadjem mokra do gole koze..uzasan osecaj. Ovako fino :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok god se ne preteruje sa temperaturnom razlikom, ne bi trebalo da bude problema. Ja imam klimu, nameštena je na temperaturu od 26 stepeni. Vani jeste dosta toplije, međutim ta razlika od 5 stepeni je ako malo bolje razmislite smešna jer ako je recimo vani 38 stepeni, po tome bi unutra trebalo biti 33, što de facto znači da bi se prostorija trebala zagrevati :blink: Doduše, ja klimu ne držim stalno upaljenu, isključujem je čim dobijem osećaj da preterano duva, ali je važno kad se izlazi napolje malo stati pa pričekati na hodniku ili na vratima i dozvoliti organizmu da se adaptira.

Uglavnom, i ovi u raznoraznim institucijama, tržnim centrima pa čak i u lekarskim ordinacijama uopšte nemaju osećaj za temperaturnu razliku, tako da se od toga malo teško sačuvati. Dešavalo mi se da se u nekim samoposlugama tresem od hladnoće, a kad priđem frižideru požalim što nemam jaknu :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok god se ne preteruje sa temperaturnom razlikom, ne bi trebalo da bude problema. Ja imam klimu, nameštena je na temperaturu od 26 stepeni. Vani jeste dosta toplije, međutim ta razlika od 5 stepeni je ako malo bolje razmislite smešna jer ako je recimo vani 38 stepeni, po tome bi unutra trebalo biti 33, što de facto znači da bi se prostorija trebala zagrevati :blink: Doduše, ja klimu ne držim stalno upaljenu, isključujem je čim dobijem osećaj da preterano duva, ali je važno kad se izlazi napolje malo stati pa pričekati na hodniku ili na vratima i dozvoliti organizmu da se adaptira.

Uglavnom, i ovi u raznoraznim institucijama, tržnim centrima pa čak i u lekarskim ordinacijama uopšte nemaju osećaj za temperaturnu razliku, tako da se od toga malo teško sačuvati. Dešavalo mi se da se u nekim samoposlugama tresem od hladnoće, a kad priđem frižideru požalim što nemam jaknu :angry:

I ja isto tako koristim klimu.

Zbog tako velike temp razlike,ja se cesto dvoumim da li da Andju povedem sa nama u trgovinu(u neki veci market). Preceruju, brate mili ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.