Nega lica

odgovora

Objavljeno

molim dobar savet za lepo lice bez bubuljica i bora, ok aj moze neka bora ali ljudi imam poneki put bubuljice ko da sam u pubertetu.....kako je kod vas, cime ga cistite, koju kremu koristite.....dajte neki dobar savet :unsure: :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja imam non stop neke bubuljice... svašta sam probala ali ništa ne pomaže... sve one silne preparate što ih reklamiraju sam isprobala i ništa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja imam non stop neke bubuljice... svašta sam probala ali ništa ne pomaže... sve one silne preparate što ih reklamiraju sam isprobala i ništa...

nema sta nisam pokusala ali izgleda na moje lice nista ne delujeee:(((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj razumem te u potpunosti... ponekad mi dođe da poludim kad se pogledam u ogledalo... a pred menstruaciju, to je posebna priča...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj razumem te u potpunosti... ponekad mi dođe da poludim kad se pogledam u ogledalo... a pred menstruaciju, to je posebna priča...

e tad kao da sam 7 razred osnovne skole hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, konacno, jos neko sa mojim problemom :) ma imam lose lice, konstantno vec 15 god, svasta sam probala, isla kod raznih dermatologa, mazala razne kreme, tonike, pila i antibiotike i nista... a tek kad trebam da dobijem, to je posebna prica. Sve se tesim, izmislice neki cudotvorni napitak, pa da nestanu nekako, ali slaba vajda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma izmislili al mi izgleda jos ne znamo:)))))

meni kozamesovita, valjda, haha poneki put ni u to nisam sigurna:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma izmislili al mi izgleda jos ne znamo:)))))

meni kozamesovita, valjda, haha poneki put ni u to nisam sigurna:))

Hm, vidis, meni koza po telu suva, kad izadjem ispod tusa, kao da sam je rendisala :) a na licu, pa ni ja nisam sigurna da li je mesovita ili masna, znaci totalni kontrast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) sto se lica tice i bubuljica tu sam prava srecnica nikada ih nisam imala ni u pubertetu,trudnoci ni kada dobijem...jako cudno ali dok sam radila i isla na kurs za kozmeticara i sminkera rekli su mi da sam debelokozac mozda su i u pravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) sto se lica tice i bubuljica tu sam prava srecnica nikada ih nisam imala ni u pubertetu,trudnoci ni kada dobijem...jako cudno ali dok sam radila i isla na kurs za kozmeticara i sminkera rekli su mi da sam debelokozac mozda su i u pravu

pa miko daj neki savet kao kozmeticar :rolleyes:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam mesovitu kozu i sta znam, nije toliko problematicna. Desi mi se ponekada da izadje koja bubuljica ali nista strasno! Vec neko vreme koristim Soraya kreme za lice i bas sam zadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja koza je suva i nisam imala nekih problema ako izuzmemo da mi se s vremena na vreme na nosu pojavi po jedna konjska bubuljica koja me uzasno boli i nervira. Jedna zenz mi rekla da stavljam senf i gle cuda pomaze. Probajte i vi.... :) :) :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-_- konstantin ja masnu kozu punu bubuljica su najbolji pure proizvodi gel za umivanje tonik za ciscenje lica i krema,a najeftinjija varijanta ti je stavljaj bebi tuder redovno da si isusi lice,i samim tim se povlace bubuljice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA KAD SAM KORISTILA SVASTA NESTO ZA LICE IMALA SAM BUBULJICA SKORO UVEK 1 NOVA MI IZLAZILA,E OD KAD SAM PRESTALA DA KORISTIM OD ONDA MI JE LICE POSTALO GLATKO I CISTO,DOVOLJNO JE DA REDOVNO OPERETE LICE SA NE AGRESIVNIM SAPUNOM I NOCNU KREMU BILO KOJU DA STAVITE PRE SPAVANJA..VEOMA JE BITNO TO KAKVA VAM JE ISHRANA,ZNACI NISTA SUVA VOCA,COKOLADE,GAZIRANIH SOKOVA I MASNOCE,JER SU ONI NAJVECI MELEM ZA POJAVU BUBULJICA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad sam prvi put ostala u drugom stanju, odma sam prestala da pusim.pusila sam dugo i ovo je bila odlicna prilika da ostavim.ljudi koji me nisu videli za to vreme od oko godinu dana, svi prvo pitaju ''dunja sta si radila sa licem?'' ja nisam to ni primetila al eto lice mi je postalo izgleda lepse il cistije bolje reci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

molim dobar savet za lepo lice bez bubuljica i bora, ok aj moze neka bora ali ljudi imam poneki put bubuljice ko da sam u pubertetu.....kako je kod vas, cime ga cistite, koju kremu koristite.....dajte neki dobar savet :unsure::unsure:

ja koristim eucerin kremu jer mi lice ne dobija dovoljno vlaznosti,i sa JAKIH cigareta sam presla na mnogo slabije.Pre trudnoce sam bas imala problema sa mitiserima,,,,,bubuljicama,,,,ali mi se ten mnogo popravio tokom trudnoce i posle porodjaja.mislim da kad se hormoni vrate u normalu da se sve regulise,a cula sam da hoce da drmaju i po godinu dana posle porodjaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Resenje je poroditi se :)

Pa kad se hormoni smire, bice sve ok. Dotle mozes jedino redovno cistiti lice nekim tonikom i posle namazati npr Nivea Soft (nije masna a hidrira)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Resenje je poroditi se :)

Pa kad se hormoni smire, bice sve ok. Dotle mozes jedino redovno cistiti lice nekim tonikom i posle namazati npr Nivea Soft (nije masna a hidrira)

ja se porodila ima ves 8 meseci :rolleyes: i lice mi opet kao u trudnoci pocelo....a nisam trudna :rolleyes:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao da, zaboravih da ti vec nisi trudna :)

E onda je ovo slucaj kao kod mene, uvek sam imala neke ciste i neke bubuljicave faze.... ne znam uzrok, ali uvek prodje, mozda su hormoni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pubertetu sam imala strasno bubuljicavo lice koje sam jos kopkala i ostale su mi rupetine i oziljci za koje nemam resenje. Mozda bih to mogla pokriti puderom, ali ga ne volim tako da "ponosno" setam moje rupicavo lice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lice mi nikada nije bilo cistije nego kao sad u trudnoci.Hvala Bogu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lice mi nikada nije bilo cistije nego kao sad u trudnoci.Hvala Bogu :)

u kojoj si nedelji?

bas me zanima, jer sam i ja isto to mogla da kazem do pre dve tri nedelje, sada sam 27+2, lice mi je postalo uzasno, a do sada bila lepa trudnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probajte Vichy NORMADERM, ja imam cudno lice,bez bubuljica (osim kad dobijam,puno se nerviram,jedem puno ljutog ili slatkog),ali nekako opet cudno,mesoviti tip: obrazi suvi i sa crvenkastim tackicama i linijama-kao kapilari,a nos i celo masni sa sirokim porama...i na nosu imam one male rupice pune masti (nisu mitiseri) koje kad iscedim ostanem crvenog nosa jos 5 sati... Kosta tonik oko 1030din,ali ujutro i uvece ga koristim i nije mi lose. Sminku skidam obicnom Niveom soft,onom belom,hidratantnom i toplom vodom. Pa sad,ako neko hoce neka proba... Good luck!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ja sam nasla od Vitaskin-a po oko 200-300 dinara revitalizirajuci vocni tonik sa vitaminima....i kada se nateram da ga koristim par dana, stvarno mi iscisti lice......samo sam ja navikla na sapun pa se moram podsetiti da posle njega predjem i tonikom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao da, zaboravih da ti vec nisi trudna :)

E onda je ovo slucaj kao kod mene, uvek sam imala neke ciste i neke bubuljicave faze.... ne znam uzrok, ali uvek prodje, mozda su hormoni?

a sada kada razmislim kada treba da se vratim na posao, ja bi opet da budem trudna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.