Nega lica

odgovora

Objavljeno

Odkad sam se porodila, koristim sve preparate moje bebe: vlazne maramice, sampon, kremicu... Bebece kreme su super za lice... probajte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je do hormona i ishrane i to treba iznutra regulisati jer samo od spolja nista nece imati dugotrajnih rezultata.

Ja pijem Aloe gel i time cistim organizam iznutra od toksina. Za kozu Sea Spa kozmetiku kojom sam prezadoviljna. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odkad sam se porodila, koristim sve preparate moje bebe: vlazne maramice, sampon, kremicu... Bebece kreme su super za lice... probajte...

i ja dosta toga pozajmljujm od mog dete a najvise vlazne maramice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u kojoj si nedelji?

bas me zanima, jer sam i ja isto to mogla da kazem do pre dve tri nedelje, sada sam 27+2, lice mi je postalo uzasno, a do sada bila lepa trudnica

Sad sam u 37.nedelji i lice mi je bas cisto.A kada odem negde komentari uvek pozitivni u smislu kako sam se prolepsala,kako mi se lik malo izmenio,kako imam lepo lice itd.A ja cvetam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i kod mene je bio isti problem! ponekad sam se plasila da se pogledam u ogledalo dok jednog dana nisa u nekim novinama procitala da caj od lavande resava probleme za kozu sklonu bubuljicama, a hvala bogu ja sam ih gajila sto se kaze punih 15 godina! ludela sam zbog njih! a sada mi tek poneka izadje pred mecu ili od nervoze. kupite caj od lavande devojke to vam je moj savet jer nema nista bolje od njega verujte mi jer nema gde nisam isla i sta sve nisam stavljala na lice i nista,samo jos gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam ove redove i nije mi jasno..zasto se muskarci za sve izvuku i bolje prodju? Jedno brijanje pa im tesko pada.. :angry: A mi i hormoni i bubuljice i strije i celulit i 300 cuda.. :blink: :blink: :blink: A savrsene manekenke sa naslovnica vrebaju sa svih strana.. Dodatni stres za nas i jos veci pritisak da se doterujemo, mackamo, lickamo, cupkamo.. Da bi sacuvale svoje pecinske ljude.. :wacko: :wacko: DA LI SMO IM I TADA DOBRE?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koža mi je jako problematična. A sada u trudnoći, nikad lepša. Lice mi se očistilo i izgleda fantastično. Ne mogu stvarno da verujem! Ne koristim nikakve preparate za lice osim neke hidrantne kreme sa čičkom i baš mi prija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i kod mene je bio isti problem! ponekad sam se plasila da se pogledam u ogledalo dok jednog dana nisa u nekim novinama procitala da caj od lavande resava probleme za kozu sklonu bubuljicama, a hvala bogu ja sam ih gajila sto se kaze punih 15 godina! ludela sam zbog njih! a sada mi tek poneka izadje pred mecu ili od nervoze. kupite caj od lavande devojke to vam je moj savet jer nema nista bolje od njega verujte mi jer nema gde nisam isla i sta sve nisam stavljala na lice i nista,samo jos gore.

Cekaj, pije se caj ili stavljaju obloge na lice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj, pije se caj ili stavljaju obloge na lice?

i ja PITAM istoooooo :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,ja stavim masku na lice jednom mesecno a ona se sastoji od kasike meda,2 kasicice sitno mlevenog badema i par kapi limunovog soka....

Drzati oko 20 minuta,i isprati toplom vodom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAOS MAME,IMAM 23 GODINE I ODSKORA SU MI SE POJAVILE BORICE OKO OCIJU,ODMAH SAM POCELA DA KORISTIM NIVEA Q10,DA LI NEKA OD VAS IMA TAJ PROBLEM I STA KORISTITE...... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je mama savetovala da koristim antirid za predeo oko ociju vec od 21 godine,kao bolje je sa tim krenuti na vreme.I poslusala sam je,koristila sam jedno godinu/dve Nivea Q10.U medjuvremenu nisam vise koristila,sada imam 28 godina,kupila sam skoro SebaMed,i zadovoljna sam,nije toliko jak kao Nivea,ili se bar meni tako cini.Ali i dalje nazalost nemam kontinuitet sto se tice koriscenja.A borica imam,pogotovo zbog smejanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA,DA I MENI OD SMEJANJA.NEGO NEGDE SAM CITALA DA SE KREME ZA OKO OCIJU SAMO NAMAZU A NE UTRLJAVAJU SE,PA NEZNAM SAD STA JE POUZDANO..A ZA SEBA MED SAM CULA I SVI HVALE TU KOLEKCIJU..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam to cula,ja blago utrljam,a SebaMed je i strasno povoljna za nas odrasle,dok za bebe su im kolekcije skupe!Pocni ti da mazes,bolje na vreme sto rece moja mama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Te kreme oko očiju bi valjda trebalo blago utapkavati. Ja sam počela da ih koristim sa nekih 25-26 god. i moram priznati da nisam baš bila redovna. Sada sa nepune 33 nemam bore oko očiju :D Mada tu verovatno bitnu ulogu igra i genetika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago tebi..meni sa 23 pa su vec malo vidljive..nego malo geni malo svakodnevno sminkanje i eto.. -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja moram poceti vise da koristim kremice protiv bora.Kupila sam i sebamed kremu,isto je super,a dosada sam samo koristia becutan,jer imam mnogo suvu kozu i ona mi mnogo odgovara,ali ona je ipak za decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,ja stavim masku na lice jednom mesecno a ona se sastoji od kasike meda,2 kasicice sitno mlevenog badema i par kapi limunovog soka....

Drzati oko 20 minuta,i isprati toplom vodom

Prijo moja, nije ti losa ova maska...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo moja, nije ti losa ova maska...

Evo bas cu danas da je napravim...ja to stavljam jednom mesecno!!!!!nekako mi bas prija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam i ja borica oko ociju i oko usana..ali nista specijalno ne mazem....njihovu kremu mazem na lice Seba Med..kupili smo veliko pakovanje i dugo traje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SebaMed je odlicna kozmetika, ja sam je koristila za bubuljice i mnogo mi je pomogla. Nesto od decijeg proizvoda koristim i za Minu. Nisu jeftini ali se zato definitivno isplati kupiti ih. A bora jos nemam :rolleyes: a nista i ne koristim, znam da ne bih bila redovna, mene to mrzi. Mada predpostavljam da cu u skorije vreme morati poceti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nešto gledala juče u parfimeriji...i svi preporučuju niveinu q10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos,ja sam je kupila skoro,Nivea q10 i super se pokazala a i cena je pristupacna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jako dugo koristim antirid kremice jer imam jako suvu kozu a puno se smejem pa sam u fazonu bolje spreciti nego leciti.

Probala sam sve i svasta. Ne volim da dugo koristim jednu istu kremu jer imam utisak da se koza brzo zasiti.

Po mom iskustvu eucerin Q10 je odlican, bioterm, pulana, vichi su isto tako odlicni. A ono sto je najbitnije je genetika i ispijanje puno vode da se koza hidrira.

I treba ih koristiti redovno. I uvece i ujutru domalicem naneti malu kolicinu i blago utapkati. Ono sto mi je kozmeticarka rekla je to da se gornji kapci ne mazu. Samo tik ispod obrve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nešto gledala juče u parfimeriji...i svi preporučuju niveinu q10

Bas ste me sada zaintrigirale sa tom kremom.. Moracu i ja da je isprobam! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.