Nega lica

odgovora

Objavljeno

I ja volim sve da probam i zato cu kupiti tu niveinu q10 da probam jer mi je aven could pri kraju...u tempu sam je videla, cini mi se da kosta oko 700din...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam bora (kuc-kuc) jer mislim da mi ej genetika takva. Mama mi ima jako elasticnu kozu i kroz citav zivot je samo jednu kremu koristila (yardley crnu) i sad sa skoro 60 joj je koza i dalje jako sveza i sjajna.

Ja sam posle 25-e pocela uzimati i skoro pa redovno mazati Seaspa Age Defying Active Serum kojim sam blago receno prezadovoljna. Proizvodi su na bazi minerala iz Mrtvog mora. Imam jos i njihovu masku i piling za lice i piling za telo i zaista su izuzetni. Imaju i gel i kremu za podrucje oko ociju, ali kod mene posle seruma trenutno nema potrebe za njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo bas cu danas da je napravim...ja to stavljam jednom mesecno!!!!!nekako mi bas prija

Bas sam lenja ovih dana i jos ne stavih ovu masku da probam...izgleda da sam lenja zbog ovog vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koža mi je jako problematična. A sada u trudnoći, nikad lepša. Lice mi se očistilo i izgleda fantastično. Ne mogu stvarno da verujem! Ne koristim nikakve preparate za lice osim neke hidrantne kreme sa čičkom i baš mi prija.

Joj, baš je dobar ovaj period bwe hehe..lice prelepo, kosa bujna, nokti nikad lepši heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam ove redove i nije mi jasno..zasto se muskarci za sve izvuku i bolje prodju? Jedno brijanje pa im tesko pada.. :angry: A mi i hormoni i bubuljice i strije i celulit i 300 cuda.. :blink: :blink: :blink: A savrsene manekenke sa naslovnica vrebaju sa svih strana.. Dodatni stres za nas i jos veci pritisak da se doterujemo, mackamo, lickamo, cupkamo.. Da bi sacuvale svoje pecinske ljude.. :wacko: :wacko: DA LI SMO IM I TADA DOBRE?

Ma gde se izvuku i oni! Evo ti mog sa osetljivom kozom, upali se od brijanja, reaguje bubuljicama, i po ledjima mu se od znojenja pojave, na suncu nikad ne crni vec pocrveni ko rak i posle par dana je opet beo samo sa suncanim pegama! On ima vise kopilinga nego sto sam ja ikad! Ja svoju za njegovu kozu nikad ne bih menjala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja moram poceti vise da koristim kremice protiv bora.Kupila sam i sebamed kremu,isto je super,a dosada sam samo koristia becutan,jer imam mnogo suvu kozu i ona mi mnogo odgovara,ali ona je ipak za decu.

[/quote

Najveca zabluda je ta da mislimo da imamo suvu kozu...suvu kozu imaju zene preko 40 godina a mi ispod tih godina imamo masnu ali dehidriranu kozu,tako da nema potrebe za masnim kremam,koje nam samo zatvore pore,vec hidrantne!!!

baci becutan pod hitni!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj, pije se caj ili stavljaju obloge na lice?

samo se umivate par puta dnevno i ostavis da se samo osusi!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li neko od vas ima iskustva sa SORAYA kozmetikom,tj kremama za lice?vidim da imaju siroku ponudu,cene su bas povoljne...samo me interesuje ,vrede li?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene zanima da li neko zna nekakvo efikasno sredstvo za pjege koje su mi ostale od trudnoće?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene zanima da li neko zna nekakvo efikasno sredstvo za pjege koje su mi ostale od trudnoće?

JA SAM CULA ZA KREMU AVEENO.ALI SAM CULA DA NISU JEFTINE.UGLAVNOM PO APOTEKAMA IMAJU DA TI DAJU UZORKE DA PROBAS DA LI TI ODGOVARA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam od pre mesec dana pocela da koristim nivea visage young wash off ,i gel za umivanje,i nemam vise one dosadne bubuljice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koristim uvece lipo cosmetic Q10 (sa aktivnim biosferama),umivam se sa chicco sapunom, i pavlovicevom skidam maskaru.Planiram vrlo brzo da pocnem da koristim i antirid za predeo ispod ociju :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM mi kaze "Vidis ,ja se nikad ne umivam i nema bubuljice ,a ti se svako jutro i vece i opet izlaze "... Na kraju cu i ja to da probam .. Pocele opet bubuljice da mi izlaze ispod obraza ,tu kod brade.. I bas se ruzno vidi ... :angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene zanima da li neko zna nekakvo efikasno sredstvo za pjege koje su mi ostale od trudnoće?

Jellena, jesi li nasla ikakvu kremu? Ja ih imam po celom licu, kazu da su se prvih 40 dana trebale frotirskim peskirom skidati, tj trljati lice dok se ne zacrveni. Kasno sam saznala, tako da nisam pokusala. Sad su od sunca jos jace, i bas pocinju da mi smetaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja komsinica ima problema sa flekama nalicu koje lice na pege... Njoj jedino sto paze je da u toku zime se maze sa c vitaminom po licu i onda u toku leta joj se bas manje ako i nikako pojavljuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam bas problematicno lice ali i zivim u zagadjenom delu Srbije... Cim sam promenila okolinu povukle su se same,vratila sam se i sad muku mucim ponovo!

Limun mi je pomagao kad sam ga koristila konstantno... krenucu ponovo sa njim,nego pametna isla sam kod koznog u DZ i dala mi neke glupsti! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja komsinica ima problema sa flekama nalicu koje lice na pege... Njoj jedino sto paze je da u toku zime se maze sa c vitaminom po licu i onda u toku leta joj se bas manje ako i nikako pojavljuje

Limun ili persun su dobri za izbeljivanje flekica!

Ova kremica mi je super nl07.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je inace lice postalo odjednom suvo....Ima mozda godinu dana.Ali sta mene vise brine jeste sto mi je pri vrhu cela kao da sam se malo opekla.Mislim to tako izgleda.Ne vidi se iz daleka, ali kad se dobro zagledas vidis da postoji jedan crveni deo.Isla sam kod dr, kaze nesto me je izritiralo zesce. Dala mi kremu protiv toga, cak je na bazi kortizona, mazala nedelju dana i malo je bolje ali se nije povuklo. Inace prestala sam koristiti kreme, sminku i sve da bi videla da li ce se povuci, ali eto i dalje stoji...Ove nedelje cu ponovo kod dermatologa da vidim o cemu se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šećeru, ovo ima moja mama(odnosno ne znam da li je slično tvom problemu), na nosu, čak se od toga nakon nekog vremena stvorila krasta.

Dermatolog joj je dao neku kremu, ne znam o kojoj se radi, samo znam da je poslije tretmana nestalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pre trudnoće sam imala probleme sa bubuljicama u T zoni. Krenule su u srednjoj i i sa 28 su izlazile, al bogu hvala od trudnoće ih više nemam niti su se vratile. Ako mi jedna izađe pre ciklusa..

E, sad... Šta sam mazala... Pa u početku neki puder za bebe, kao to će da ih isuši... Samo sam se razmazivala po krevetu, pa Nivea krema, pa Merimin dečiji sapun za umivanje, pa onda ništa... Jednostavno nije ništa pomagalo.

Kažu - ne jedi slatkiše - ja ih ranije nisam nikada jela, pa su mi izlazile, sad ih tamanim kad mi dođe i ništa!!! :lol:

Jednom mi je neka žena (čitaj baba) u vozu rekla kad mi je videla lice da uzmem svoj prvi jutarnji urin i da se time namažem ujutro!!! i juuu... Nije imalo šanse da probam...

Ali mi je moja baba svojevremeno napravila kremu od istopljenog ovčijeg loja i mleka i to je bilo ok. Ali kratko vreme. Od te kreme se koža sija ko od Pavlovićeve, al nema efekat kad non stop maže više od 6 meseci a one ne prestaju da izlaze.

Sad koristim samo vodu za umivanje - zimi, sa dečijim sapunom - leti i uveče kremu Dove za lice... I baš sam zadovoljna da kucnem u drvo...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t1952.gif

Ja se borim sa njim od osnovne...imam problematicnu kozu,posle umivanja je jako suva,ali se posle brzo masti.Isla sam i kod dermatologa,i dobijala stalno klindamicin,i to mi pomaze,a sad kad sam bila mi je dala i mixturu po lutzu,to stavljam uvece,belo je kao korektor,i to je t2002.gif Imala sam ih u trudnoci,i posle nekih poal godine mi se lice ocistilo samo od sebe,i evo sad kako je doslo +40 mi se opet pojavile. ali imam tu mixturu,pa mazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su samo antibiotici pomogli. Ampule za injekcije sam mackala po licu ili sam otvarala kapsule pa sam se mazala onim praskom. Naravno, postoje antibiotske kremice za lice u apotekama i smatram da je za bubuljice to jedini spas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Bogu pa nemam problema sa licem,kuc,kuc... :D

Koristim DOVE sapun za lice,ne svakodnevno...mažem becutan kremu jer imam suvu kožu,i to je to... Mene jedino nerviraju pegice koje su mi se pojavile od sunca kad sam bila klinka... šizim od njih jer se preko leta prošire a preko zime se povuku,ne skroz ali većina da... -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šećeru, ovo ima moja mama(odnosno ne znam da li je slično tvom problemu), na nosu, čak se od toga nakon nekog vremena stvorila krasta.

Dermatolog joj je dao neku kremu, ne znam o kojoj se radi, samo znam da je poslije tretmana nestalo.

Ma draga meni je celo celo kao upaljeno. koza je suva i crveni se kad se zagledas. samo prvi vrhu kao da toga nema i onda deluje ispeceno. Ja vise ne znam sta da mazem, sve sam probala, od krema sa kortizonima, pilinge, jekoderm, pantenol, hidrociklin itd itd. jedino mi je letos na moru bilo malo bolje. ali evo kako smo se vratili, povratilo mi se. moram opet ove nedelje kod dermatologa, ne gine mi, i bas se plasim.nadam se da nije nesto strasno.bas me iritira takvo celo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

st5-nivea-.jpg

Ovo koristim vec neko vreme i koza mi je fenomenalna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.