Yoga donosi bebe

odgovora

Objavljeno

Nijedna naučna studija nije potvrdila da joga leči neplodnost,ali iskustvo grupe žena iz Njujorka pokazuje da ova veština moze da potpomogne začeće.I to ima smisla.Stres,strah i nepouštenost u nekim slujčajevima otežavaju začeće,a joga opušta i duh i telo,snižava krvni pritisak i prihvaćena je kao lek protiv stresa čak i u klasičnoj medicini.

Pa,drage moje,ako imate mogućnosti,probajte,možda stvarno pomogne,meni ima smisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kao da si mi procitala misli,ja se bas dala u potragu za joga instruktorom i hocu da krenem malo da se protegnem od ove duuuuugeeeee zime,a jos ako moze da pomogne u zacecu ,e pa tek onda cu da idem na jogu....samo da ne budu preskupi casovi :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kao da si mi procitala misli,ja se bas dala u potragu za joga instruktorom i hocu da krenem malo da se protegnem od ove duuuuugeeeee zime,a jos ako moze da pomogne u zacecu ,e pa tek onda cu da idem na jogu....samo da ne budu preskupi casovi :blink: :blink: :blink:

Ovde se cena kreće oko 2,500 rsd za dva puta nedeljno. Ja sam bila prezadovoljna, dok sam išla a onda su krenuli neki zdravstveni a onda i finansijski problemi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde se cena kreće oko 2,500 rsd za dva puta nedeljno. Ja sam bila prezadovoljna, dok sam išla a onda su krenuli neki zdravstveni a onda i finansijski problemi :P

2500 rsd za dva casa t3616.gif ooo Boze pa to je preskupo ....ovde su prosecne plate 15000 din. ako je vise od 1000 din. mesecno nema sanse da odem...valjacu se sama ovde po tepihu p1013.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2500 rsd za dva casa t3616.gif ooo Boze pa to je preskupo ....ovde su prosecne plate 15000 din. ako je vise od 1000 din. mesecno nema sanse da odem...valjacu se sama ovde po tepihu p1013.gif

hehehe.. bas me nasmeja dobro!!!

i ja verujem da je skuplje ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ne znam da li sam dobro objasnila mislila sam da je 2500rsd mesečno a dinamika časova je dva puta mesečno. Znači nekih 8 časova ti je 2500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ako je skupo,probaj kuci sama ili vidi za neke druge casove,fitnes ili slicno,mislim da bi i to imalo efekta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ako je skupo,probaj kuci sama ili vidi za neke druge casove,fitnes ili slicno,mislim da bi i to imalo efekta...

Radim ja kuci sama ali to izgleda ovako: dva dana radim pa deset dana me mrzi,a ta dva dana kad radim to traje 5 min. i tih 5 min. me mm zeza i vata u raznim pozama ....i eto kako da ja vezbam kuci???? :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da osvežim malo temu. nije yoga, doduše, nego pilates, naletela ovih dana a kontam svakako ne može da škodi.

Ove vezbice mi se bas svidjaju. 

Svasta sam gledala po netu, ali nikada nisam znala koje su bezbedne. 

Hvala, jetzel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.