Prednosti i mane internete

odgovora

Objavljeno

Sad se osecam ko B. TADIC ali da se izvinem i za OT :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad se osecam ko B. TADIC ali da se izvinem i za OT :)

Fale ti obezbedjenje i mikrofon :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ninuska , ako stvarno mislis da ja zelim da DOKAZEM DA TI NISI BOLESNA NEGO LAZES , posle svega ... Onda nemam sta vise da pricam sa tobom ... A tekst koji sam kopirala je samo da bih neupucenima pokazala o cemu se radi jer kao sto rekoh ti TI NISI TAJ TEKST SAMO KOPIRALA ... NEGO SI GA ISPRAVLJALA NA SRPSKI , STO MENI NIJE BILO JASNO U CELOJ PRICI ... Ako vec kopiras nesto onda ostavljas u izvornom obliku ne ?

Moja prva poruka upucena tebi ako nije bila je pocela sa draga Ninuska ... Ni jednog trena nisam imala zlu nameru .... A ako za nesto treba da se izvinem .... Evo hocu ...

IZVINI NINUSKA I SVI OSTALI KOJIMA TO SMETA, IZVINITE STO SAM JA DIREKTNA OSOBA I STO CU VAM SE SVIMA UVEK NACI KAD VAM JE POMOC POTREBNA I NECU SE LIBITI DA SE ZRTVUJEM KAKO GOD BILO , KAO STO SAM SE SAD ZRTVOVALA ZARAD NASE MALE ZAJEDNICE , IZVINITE ALI JA SE ZBOG TOGA NE KAJEM .... ! Ko mi na tome zamera stvarno mi je zao , jer ja da vas ne volim ne bih bila ovde ....

Posto si osoba koja i sama prihvata kritiku ja ne mogu da ti zamerim. Kada sam javno te iskritikovala ocekivala sam paljbu ali sam umesto toga dobila: Joj upravu si sta da radim. Iznenadilo me sto se nisi naljutila, i ti to znas, rekla sam ti. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto si osoba koja i sama prihvata kritiku ja ne mogu da ti zamerim. Kada sam javno te iskritikovala ocekivala sam paljbu ali sam umesto toga dobila: Joj upravu si sta da radim. Iznenadilo me sto se nisi naljutila, i ti to znas, rekla sam ti. ;)

:wub: Kad je kritika upucena od srca i u zelji da se njome neko osvesti i ispravi gresku za takvu kritiku mogu samo da zahvalim a da se naljutim i ospem paljbu nikako ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.