Bol u preponama

odgovora

Objavljeno

Ne znam da li neka devojka ima ovaj problem, ali mene znaju prepone da bole za vreme PMS-a, ali najvise kad dobijem.

Od cega to moze da bude?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li neka devojka ima ovaj problem, ali mene znaju prepone da bole za vreme PMS-a, ali najvise kad dobijem.

Od cega to moze da bude?

OD PMS-a... :D:D :D ,bar kod mene je ponekad tako,kad treba da dobijem ili kad dobijem bole me noge skroz gore kod butina s unutrasnje strane i stomak nisko i ja imam osecaj da je bol u preponama,nekad su mi simptomi drugaciji ali ima i toga,nemoj se plasiti sve sto te boli u menzisu je bol zbog menzisa... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OD PMS-a... :D:D:D ,bar kod mene je ponekad tako,kad treba da dobijem ili kad dobijem bole me noge skroz gore kod butina s unutrasnje strane i stomak nisko i ja imam osecaj da je bol u preponama,nekad su mi simptomi drugaciji ali ima i toga,nemoj se plasiti sve sto te boli u menzisu je bol zbog menzisa... ;)

Nadam se da je zbog toga.Meni je to pocelo posle porodjaja iskreno,pa sam razmisljam da nisam nesto razvalila unutra dok sam se poradjala pa me tako boli :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko dugo nisam dobila menzes rek'o bi covek da sam zaboravila kako i sta boli....ali nisam....Mene su secer razvaljivale prepone kada dobijem,ne znam kako ce biti sada posle ovog drugog porodjaja jer se posle prvog nista nije promenilo,ali veruj mi da koliko su me bolele prepone isla sam kao da su me s' oprostenjem natakli na nesto :(:o

Secam se da kada mi se to prvi put dogodilo ja odmah kod lekara da priupitam sta je i zbog cega i da li je mozda zbog jajnika,jer sa njima oduvek imam problema i dobila potvrdan odgovor.Moguce je da je i neka upalica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama sandra pa ne znam da li je neka upala ili neka infekcija i da li mogu prepone da bole od toga, posto mene kao da kosti tj tacno prepone bole kad dobijem ili pms-u. Da poludis samo, ali valjda je sve to normalno, sta znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam bas za infekciju,ali od upale jajnika se meni kocila i cela noga,ali ipak bi mozda trebala da odes do ginekologa kako bi resila nedoumicu i naravno,ukoliko je upala (sto je kod mene bio problem) da je sto pre saniras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam bas za infekciju,ali od upale jajnika se meni kocila i cela noga,ali ipak bi mozda trebala da odes do ginekologa kako bi resila nedoumicu i naravno,ukoliko je upala (sto je kod mene bio problem) da je sto pre saniras.

pa idem ja redovno kod ginekologa, ali uvek zaoravim da ga pitam za bol u preponama. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa idem ja redovno kod ginekologa, ali uvek zaoravim da ga pitam za bol u preponama. :unsure:

:angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.