Kompjuterski virusi

odgovora

Objavljeno

Hvala Zvončice, ali vidim da nije free?! Ima li negdje bespl.verzija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Zvončice, ali vidim da nije free?! Ima li negdje bespl.verzija...

Najbolje ti je da imas Aviru,on sam brise viruse automatski cim prepozna,tako da nikad ne mozes imati u kompu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ti se negde pokarabasilo koje formate koji program treba da otvara. Preporučujem da pokušaš neki drugi browser da vidiš da li će se problem ponavljati.

Probaj Google Chrome. Ako se i tu problem ponavlja, zamoli nekoga iz informacione službe da ti to sredi. Nema šanse drugačije.

Google chrome je super!Pogotovu opcija za prevodjenje jezika(mada ne prevodi bas dobro).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi imamo avast,ni jedan nije tako dobar kao avast,a da je free.Ja sam pre nego vece nakupila sve i svasta,pa smo morali da rusimo sistem,i to samo zato sto ga nisam registrovala,curka. :) sad je sve super,cak sam stavila w7,i super je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi imamo avast,ni jedan nije tako dobar kao avast,a da je free.Ja sam pre nego vece nakupila sve i svasta,pa smo morali da rusimo sistem,i to samo zato sto ga nisam registrovala,curka. :) sad je sve super,cak sam stavila w7,i super je.

Tema za diskutovanje.

Avast free i dobar, pa ne menjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

w7 je fenomenalan ja ga imam otkako se pojavio ekstra je

da,super je..mi smo ga instalirali jednom,pa se nesto laptop zapucao,i mi vratimo xp,i sad kad sam pokupila golmilu gluposti vraatili ga,i super je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja odoh na ono u obavestenja i novosti o korupciji u d.misovic kad ono ,, blocked trojanac,, ali zato AVAST cini cuda, inace w 7 od skoro imamo jer igrice mm zahtevaju njega <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uskoro nam istice antivirus. Imali smo Kasperski, jedan drugar nam ga je instalirao za dzabe vec dve godine, ali sad ima nekih problema pa necemo da ga zovemo.

Sta da radimo? Koji antivirus da kupimo? Koji je najpovoljniji?

Kasperski je oko 30-40 evra.

Ima li neki free, a da "radi radnju"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uskoro nam istice antivirus. Imali smo Kasperski, jedan drugar nam ga je instalirao za dzabe vec dve godine, ali sad ima nekih problema pa necemo da ga zovemo.

Sta da radimo? Koji antivirus da kupimo? Koji je najpovoljniji?

Kasperski je oko 30-40 evra.

Ima li neki free, a da "radi radnju"?

Ja koristim Zone Alarm i baš sam zadovoljna. Ako želiš da ga isprobaš, potraži na netu verziju 8 ili 9, a ja mogu da ti pošaljem na pp malu pomoć oko instalacije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim Zone Alarm i baš sam zadovoljna. Ako želiš da ga isprobaš, potraži na netu verziju 8 ili 9, a ja mogu da ti pošaljem na pp malu pomoć oko instalacije. :)

Hvala, imacu i ovo u vidu!

Jel koristi jos neko besplatne antiviruse? Kakva su vam iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, imacu i ovo u vidu!

Jel koristi jos neko besplatne antiviruse? Kakva su vam iskustva?

Kaspersky je zakon..Surfujem i ne brinem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja da vam preporucim AVG imam biznis ful 2012 varijantu, skinula sam pomocu torenta (mozda znate kako se koristi) i apsolutno sam zadovoljna. Ranije sam imala NOD32 isto je bilo ok, razne sam probala i uglavnom su u redu sem ako bas ne zakacite neku verziju koja se ne slaze sa vasim vec instaliranim programima sto se meni nije desavalo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.