Kompjuterski virusi

odgovora

Objavljeno

Opet me nesto zeza komp...sve ima svoj rok...star je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet me nesto zeza komp...sve ima svoj rok...star je...

Časti sebe jednim lap-topom ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih ali ne radim i nisam u mogucnosti...mada mm prica da ce sebi da kupi ali rece da mi nece biti dozvoljeno koriscenje istog hihihihi kad bi se zekil...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih ali ne radim i nisam u mogucnosti...mada mm prica da ce sebi da kupi ali rece da mi nece biti dozvoljeno koriscenje istog hihihihi kad bi se zekil...

:lol::D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Laptop ili PC? Šta koristite???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Laptop ili PC? Šta koristite???

PC, a antivirus Kaspersky. A ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PC takođe, antivirus AVIRA...Ali hooooću laptop, a mm kaže da još nisam zaslužila...hm!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PC takođe, antivirus AVIRA...Ali hooooću laptop, a mm kaže da još nisam zaslužila...hm!

Pa, upotrebi te svoje okice...opasnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma džabe...kaže dosta je meni okica...dug je to period?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma džabe...kaže dosta je meni okica...dug je to period?!

Pa, onda nešto konkretno...hm, biti ću pristojna, ali poslednjih nekoliko dana me mm toliko uzbuđuje da ti ne mogu opisati, pa sam malo poludela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sreća pa ovu temu niko ne čita...

A ja mislila da će se inžinjer priključiti?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pokusavala kod sestre sa programima za viruse skinutim preko imterneta i nijedan nije radio kako treba... Trenutno imam aviru koju mi je instalirao majstor kad smo mu radili sistem i nije los, a pre toga NOD32 i bio je uzas... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM je strucnjak za kompjutere :D hehe , on obozava i zna cini mi se skoro sve o informatici ... Tako da pored njega nemam brige dal ce da napadne virus,dal ce neko da nam krade net, ranije je bio haker , hakovao sve i svasta , sad zaboravio :P Dobro je da se eazume jer bi inace placali kad god bi trebao da nam se formatira komp itd .. Na ovaj lap sto ja koristim imamo avast , a na njegov ima zone alarm ili kaspersky ne znam tacno, ranije sam ja na ovaj imala zone alarm i stvarno je odlican , ali mm mrzelo posle da trazi i da skida pa kad formatirao komp instalirao je avast.. Ja kad god imam neki problem samo se razderem DENISEEEEEE i evo problem resen .. I naucila sam dosta od njega .. Znam da je bitno da se svaki dan brise istorija komplet zbog crvica itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ni ja znala ali UVEK zaboravim :D mm nikad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja i inace uvek brisem... dobro da ima neke koristi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za one koji se razumiju...već nekih mjesec dana pri otvaranju nekih stranica, ali i na BEBACU pri otvaranju nekih tema, pokrene mi se ACROBAT READER...to me jako nervira...kao nešto downloaduje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo mi se desi...

nm7-proble.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za one koji se razumiju...već nekih mjesec dana pri otvaranju nekih stranica, ali i na BEBACU pri otvaranju nekih tema, pokrene mi se ACROBAT READER...to me jako nervira...kao nešto downloaduje...

to je program za citanje nekih formata neophodan za neke delove ili pak cele web sajtove...pusti ga kad hoce d a se nadogradi pa ga instaliraj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je program za citanje nekih formata neophodan za neke delove ili pak cele web sajtove...pusti ga kad hoce d a se nadogradi pa ga instaliraj

a po ovoj slici izgleda da imas viruse jer on to obicno ne radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za one koji se razumiju...već nekih mjesec dana pri otvaranju nekih stranica, ali i na BEBACU pri otvaranju nekih tema, pokrene mi se ACROBAT READER...to me jako nervira...kao nešto downloaduje...

U sustini ti je lilika sve rekla....

ACROBAT READER iscitava odredjene formate stranica sa interneta,npr dokum,knjiga.

Ovde na Bebcu verovatno ima nesto napisano u tom formatu,a posto ti nemas u kompijuteru ovaj program,onda ti se on otvara i najbolje bi bilo da instaliras ovaj program u komp kako ti se to vise nebi pojavljivalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ja to imam instalirano na poslu i ne samo na BEBACU, vec i na ostali stranicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ja to imam instalirano na poslu i ne samo na BEBACU, vec i na ostali stranicama.

FILIPA moras instalirati noviju verziju,jer ima novijih PDF formata,koje verovatno tvoj program vise ne moze da podrzi jer je zastareo.Zato ti stalno trazi da download-uje....

jer je format(stranica)koji otvaras formirana u novijem ACROBAT READERu,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ti se negde pokarabasilo koje formate koji program treba da otvara. Preporučujem da pokušaš neki drugi browser da vidiš da li će se problem ponavljati.

Probaj Google Chrome. Ako se i tu problem ponavlja, zamoli nekoga iz informacione službe da ti to sredi. Nema šanse drugačije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajd' opet da navedem, mm je programer i ja sam naucila ono sto mi je potrebno. on je odgovoran za sve..

anti virus imamo aviru i super nam sljaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.