Ovulacija

odgovora

Objavljeno

Cini mi se da to tako ide-kad bas hoces nece te pa te nece,a kad se ti opustis i ne nadas se eto iznenadjenja.

Ovo si skroz u pravu...samo još da kad bi mogle da uspemo da ne mislimo toliko o tome, ali nažalost, želja je prejaka :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam,ja se trudim da ne mislim,a kad ce upaliti videcemo... :lol: nadam se uskoro. vestica ce valjda sutra da ode i nadam se da je necu videti dugo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke, da li neko zna da mi kaze sta znaci kad se pojavi taj lepljivi, rastegljivi sekret - da li je prosla ovulacija, ili se tek sprema ovulacija? u zadnja 3 dana mi se pojavio taj sekret, ali maybe baby mi ne pokazuje paprat, a nisam mogla da uzmem lh trakice, pa ne znam sta da mislim...

bili smo vredni, pa sad... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš mi je žao zbog tvoje mame, ali i zbog nje moraš da budeš jaka, ovako ni njoj ne pomažeš. I nemoj sebi da stvaraš taj dodatni pritisak, "ne daj Bože majka da mi umre, a da unuče ne vidi", ništa ne postižeš s tim, osim da tebi bude gore. Biće tvoja mama dobro, a bićeš i ti, uskoro i sa bebicom, moraš tako da razmišljaš, nemoj sebi to da radiš...pozitivno razmišljanje čini čuda t2712.gif

Drage moje nije me dugo bilo pozz za sve ,nazalost ni kod mene nema nista cini mi se nista do zime i do zagrejavanja pod jorganom ,a sto se tice ovulacije da tacno je da kad pocen ovulacija i kod mene je bol u prdjelu jajnika kratkotrajna i pojavi se malo belancevine ,nazalost ja sam trenutno stala sa svim jer su mi otkrili miom od 3 milimetra a vec sam pre nekoliko godina operisala cistu gnojnu na jajniku i to je proslo ok jos sad da sredim ovaj miom ,nadam se da ce sve biti ok ljubim vas sve i zelim vam punoooo plusica, <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uuuuuffffff....moj suprug i ja silno zelimo bebu....ali nikako da se desi,pila sam i folnu kiselinu,i od ponedeljka cu poceti sa cajevima virak i ocajnica,kazu da su fantasticni.pa da pokusam.pratim ovulaciju aliiii nistaaaaaaa,bassss nista i vise ne znam sta da radim,jel imate neki savet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uuuuuffffff....moj suprug i ja silno zelimo bebu....ali nikako da se desi,pila sam i folnu kiselinu,i od ponedeljka cu poceti sa cajevima virak i ocajnica,kazu da su fantasticni.pa da pokusam.pratim ovulaciju aliiii nistaaaaaaa,bassss nista i vise ne znam sta da radim,jel imate neki savet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozzz za sve vass ,nadam se da je bilo dosta plusica dok me nije bilo ,ehh da i kod mene je uklonjen taj miom svecano sad mi je ostalo samo da se odmaram i da od novembra pocenmo da radimo na bebi ,NIKOLIJA cula sam da je caj od MACINE TRAVE DOBAR moja jako dobra prijateljica je pila i ostala je brzo u drugom stanju zelim ti da sto pre imas pozitivan test kao i ostalim cekalicama ljubim vas puno i veliki pozz za sve vas :wub::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uuuuuffffff....moj suprug i ja silno zelimo bebu....ali nikako da se desi,pila sam i folnu kiselinu,i od ponedeljka cu poceti sa cajevima virak i ocajnica,kazu da su fantasticni.pa da pokusam.pratim ovulaciju aliiii nistaaaaaaa,bassss nista i vise ne znam sta da radim,jel imate neki savet

Pozzz za sve vass ,nadam se da je bilo dosta plusica dok me nije bilo ,ehh da i kod mene je uklonjen taj miom svecano sad mi je ostalo samo da se odmaram i da od novembra pocenmo da radimo na bebi ,NIKOLIJA cula sam da je caj od MACINE TRAVE DOBAR moja jako dobra prijateljica je pila i ostala je brzo u drugom stanju zelim ti da sto pre imas pozitivan test kao i ostalim cekalicama ljubim vas puno i veliki pozz za sve vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala puno pokusacu i sa njom,pa javlam nadam se da ce uskoro biti 2 crticeee :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje poz svima nova sam ovdje da vas pitam nesto imala sam m 12.11 trajala je do 16.11 radimo na bebi 2 i po mjeseca i nista jos... Pa kad da uradim test za trudnocu dali sad mogu ili jos da cekam? Hvala na odgovorima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje poz svima nova sam ovdje da vas pitam nesto imala sam m 12.11 trajala je do 16.11 radimo na bebi 2 i po mjeseca i nista jos... Pa kad da uradim test za trudnocu dali sad mogu ili jos da cekam? Hvala na odgovorima...

cekas bar do datuma kada treba, odn.ne treba da dobijes. 

Daliborka Bursac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dali prva jutarnji urin mora malo da odstoji ili odmah moram test odraditi? I prvi jutarnji urin dali da uradim npr u 3h ujutro ako moram da mokrim ili da mokrim pa kasnije kad ustanem onda da uradim npr u 10h mokrim pa onda? Hvala na odg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.