Urban ili ruralan zivot?

odgovora

Objavljeno

Kikiriki, malko si pogrešila... :) oni koji idu za Titel ne svraćaju u Đurđevo, iovako skreću u "slepa creva" Gardinovce i Lok.... :)

Najveći problem u Đurđevu je voda....

Moguće, već sam pozaboravljala...pobrkala sam ga sa Šajkašem... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj da znas! Voda im je fuuuuj!

Probaj Kikindsku vodu...i svaka druga će ti biti kao sa izvora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probaj Kikindsku vodu...i svaka druga će ti biti kao sa izvora...

Kikiriki ti mu dodjes k'o neki vodic kroz Srbiju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jednog placa koji mi je u planu. Tako sad izgleda, a znam da nece biti tako pusto za par godina... Ipak, ako bi se desilo da uspem da ostvarim svoj cilj, verovatno bih ponudila ostale placeve u okolini da menjam sa komsijama kod ovog placa i tako sebi zagarantovala mir... hope so.

p7w-Plac1..jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco gde je ovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki ti mu dodjes k'o neki vodic kroz Srbiju :lol:

E hehehehe, do sad sam po Srbiji bila u: Pirotu, Kruševcu, na Tari, Kopaoniku, u Ovčar Banji, Ljuboviji(Crnči), Bajinoj Bašti, Beogradu, Novom Sadu, Kikindi, Sremskoj Mitrovici, Apatinu, Somboru, Subotici, na Fruškoj Gori, Avali, na Đerdapu, u Valjevu a ne računam kuda sam prolazila. :) Moglo bi se reći Istok-Zapad-Sever-Jug

a što se sveta tiče...

Ukrajina, Rumunija, Mađarska, Moldavija, Srbija, Crna Gora , BiH, Hrvatska, Bugarska, Turska, Egipat, Tunis, Slovenija, Austrija, Monako/Montekarlo, Nemačka, Italija, Francuska,Španija, Portugal :D

Tako da moglo bi se reći...i po Evropi :D

Živeli studentski dani :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguće, već sam pozaboravljala...pobrkala sam ga sa Šajkašem... :)

heheheh da :D :D :D al nisi puno omašila :) iz centra Šajkaša pravo ideš za Mošorin i Titel, a levo za Đurđevo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco gde je ovo?

Barajevo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco od kako ne mozes da saljes postove nasa tema zastarela.Znam da ces procitati ovo i ajde cim mozes odgovori :D .Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

6f1-images.jpg

Evo Dance,da ti ne ostanem duzna. Ovako od pr izgleda salas u Vojvodini i ja bih volela bas na takvom da zivim,totalno izolovana od civilizacije,a opet dovoljno blizu za neke moje potrebe.

Salasi su locirani izvan sela i sadrze kucu i pomocne zgrade koje su koriscene za odrzavanje velikog imanja oko njih. Sada se sve to modernizovalo pa su tu grade sportski tereni,bazeni.... Ja ne bih to,ja bih ono izvorno,kako je pre bilo,raj za dusu. Nadam se da sam ti objasnila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco gde je ovo?

Nisam ti rekla. Tu ima 1,5 hektar zemlje... mislim: hej, komsija! ;)

To ti dodje da svratis kod mene na kafu kad krenes na Zlacu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

6f1-images.jpg

Evo Dance,da ti ne ostanem duzna. Ovako od pr izgleda salas u Vojvodini i ja bih volela bas na takvom da zivim,totalno izolovana od civilizacije,a opet dovoljno blizu za neke moje potrebe.

Salasi su locirani izvan sela i sadrze kucu i pomocne zgrade koje su koriscene za odrzavanje velikog imanja oko njih. Sada se sve to modernizovalo pa su tu grade sportski tereni,bazeni.... Ja ne bih to,ja bih ono izvorno,kako je pre bilo,raj za dusu. Nadam se da sam ti objasnila :)

Milina jedna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

6f1-images.jpg

Evo Dance,da ti ne ostanem duzna. Ovako od pr izgleda salas u Vojvodini i ja bih volela bas na takvom da zivim,totalno izolovana od civilizacije,a opet dovoljno blizu za neke moje potrebe.

Salasi su locirani izvan sela i sadrze kucu i pomocne zgrade koje su koriscene za odrzavanje velikog imanja oko njih. Sada se sve to modernizovalo pa su tu grade sportski tereni,bazeni.... Ja ne bih to,ja bih ono izvorno,kako je pre bilo,raj za dusu. Nadam se da sam ti objasnila :)

WoW divno odusevljena,kao na filmu.

Iskreno ne volim bas vase krajeve,ali na ovakvom mestu bih volela da boravim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E hehehehe, do sad sam po Srbiji bila u: Pirotu, Kruševcu, na Tari, Kopaoniku, u Ovčar Banji, Ljuboviji(Crnči), Bajinoj Bašti, Beogradu, Novom Sadu, Kikindi, Sremskoj Mitrovici, Apatinu, Somboru, Subotici, na Fruškoj Gori, Avali, na Đerdapu, u Valjevu a ne računam kuda sam prolazila. :) Moglo bi se reći Istok-Zapad-Sever-Jug

a što se sveta tiče...

Ukrajina, Rumunija, Mađarska, Moldavija, Srbija, Crna Gora , BiH, Hrvatska, Bugarska, Turska, Egipat, Tunis, Slovenija, Austrija, Monako/Montekarlo, Nemačka, Italija, Francuska,Španija, Portugal :D

Tako da moglo bi se reći...i po Evropi :D

Živeli studentski dani :D

Blago tebi...

I gde je bilo najlepše???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

WoW divno odusevljena,kao na filmu.

Iskreno ne volim bas vase krajeve,ali na ovakvom mestu bih volela da boravim.

Dankaaaaaaaa,ne diraj u srce,molim te. Svako voli svoje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dankaaaaaaaa,ne diraj u srce,molim te. Svako voli svoje :)

Eh sva ta ravnicaaaaa..... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma, ja cu za koju godinu da napravim kucu na karagaci.. plac je veliki, imamo tamo vec mini vinograd i voce- to svekar odrzava, skockamo neki bazencic, na 5 min smo od grada..

hehe, to bi bilo lepo i lako izvodljivo samo da je malo vise naseljeno jer ja ,a ni mm nismo bas za varijantu da smo sami.. tamo je dosta izgradjeno ali jos uvek je sve uglavnom vikend zona, a biti svaki dan tamo..

otom-potom.. za sad nam je dobro u gradu jer oboje stvarno volimo ns, i ja ga cak i ne smatram nekim velikim gradom, nema neke preterane guzve..

selo je lepo, lepo je ko voli .. mi licno volimo i stvarno cesto idemo kod mojih. odmorimo od svega ali se brze bolje i vratimo!!!

ma, sve je stvar ukusa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

YelenaC kod nas ljudi ne cene toliko mesto gde zive i ne znaju da iskoriste prednosti,a ja upoznavajuci ljude iz grada sve vise cenim ono sto mi selo pruza... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

YelenaC kod nas ljudi ne cene toliko mesto gde zive i ne znaju da iskoriste prednosti,a ja upoznavajuci ljude iz grada sve vise cenim ono sto mi selo pruza... ;)

I treba, draga. davno je proslo vreme kada su se u gradu 'pravile' pare i zivleo konforno. Toga nece biti vise, a da li je to zivotni cilj? Hmmm...

Uvek ce biti onih koji iz ruralno zele u urbano i obrnuto. Na kraju, oni iz ruralnog se u velikoj vecini vrate. Pa makar i pod stare dane.

Da mogu da ubedim mm, odavno bih otisla iz grada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da je doslo vreme kada ce se vecina ljudi vratiti na selo(tj oni koji imaju gde da odu),ja bi da mogu rado sebi kupila neku kucicu daleko od grada i sebi napravila bastu,cvecnjak,kupila kuce itd....za sad nema sanse,ali bi volela jednog dana..... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekad je lakse da prihvatis kad nemas sanse nego kad imas, a nemas podrsku :(

Ja imam sve uslove osim kuce, ali zato imamo smrdljivi stan i sred smrdiljog Beograda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekad je lakse da prihvatis kad nemas sanse nego kad imas, a nemas podrsku :(

Ja imam sve uslove osim kuce, ali zato imamo smrdljivi stan i sred smrdiljog Beograda ;)

mozda uspes onako lukavo zenski da ga ubedis da je to bolje i za tebe i za njega i za Peru :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jelena pesic to sto kazes je tako,ali i nije bas tako lak zivot na selu.Ne kazem za mene,ali uopsteno za sve seljake..

YelenaC ti si stvarno redak primer da bas toliko iskreno zelis u selo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jelena pesic to sto kazes je tako,ali i nije bas tako lak zivot na selu.Ne kazem za mene,ali uopsteno za sve seljake..

YelenaC ti si stvarno redak primer da bas toliko iskreno zelis u selo...

Znam ja da nije lako,ne bi ja u selo zbog lakoce vec zbog potpuno drugacijeg nacina zivota....u gradu je atmosfera potpuno drugacija nego na selu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jelena stanovala sam u BGu 4 god i nisam od onih koji kazu ja to niakd nebi mogla.Mogla bi itekako,ali moje mestasce ipak lepse.Cak i da sam zavrsila fax ipak bi se vratila i radila u Uzicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.