dress code

odgovora

Objavljeno

Postujem ga uglavnom.A ponekad mi dodje da setam po kuci u stiklama,nasminkana i to i uradim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postujem pravila oblacenja, ali me izludjuju! Na 35 stepeni, ja na posao moram skroz zakopcana... Uzas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se za krstenje,pristojno obukla,farmerke i majcu,ali dole sam obula sandale,znaci noge su mi bile bose,racunala sam da pop nece videti i nije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postujem pravia oblacenja i strogo vodim racuna o tome, jednom su me vratili iz poreske zbog kratke suknje i od tad bas vodim racuna ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postujem pravia oblacenja i strogo vodim racuna o tome, jednom su me vratili iz poreske zbog kratke suknje i od tad bas vodim racuna ;):lol:

hahaha, zbog toga te sigurno nije vratio muskarac :lol:

inace ima jedna studentica kojoj doslovno bradavice vire a inace baca oko na MM i sada sam odlucila da je svaki put izbacim sa casa kada dodje razgolicena pa nek prica da sam isfrustrirana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se za krstenje,pristojno obukla,farmerke i majcu,ali dole sam obula sandale,znaci noge su mi bile bose,racunala sam da pop nece videti i nije :lol:

noge mislim da mogu da ti budu u sandalama, ali sigurno je primetio da si u farmerkama, a ne suknji :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha, zbog toga te sigurno nije vratio muskarac :lol:

inace ima jedna studentica kojoj doslovno bradavice vire a inace baca oko na MM i sada sam odlucila da je svaki put izbacim sa casa kada dodje razgolicena pa nek prica da sam isfrustrirana

hahahaha. e stvarno si pish. pa ti pocni draga da se boris za uvodjenje uniformi u skolama i fakulteta. :lol: Ja boh bila prva koja bih te podrzala, ne zbog studenata, vec sto mi je to logicno potpuno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne volEm da me vraćaju iz bilo kod objekta gde idem a postoji "nacrtan" dress code, pa tamo kad idem uvek poštujem.

Što se tiče rođendana, krštenja, slavlja, i dr. oblačim se u zavisnosti od toga koliko je i gde je slavlje, pa se može reći da vodim računa... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha. e stvarno si pish. pa ti pocni draga da se boris za uvodjenje uniformi u skolama i fakulteta. :lol: Ja boh bila prva koja bih te podrzala, ne zbog studenata, vec sto mi je to logicno potpuno.

Ove godine moji roditelji su putovali u OXFORD i kažu da je tamo nevjerovatno ... Pošto je to veliki univerzitetski grad sa oko 100 000 stanovnika kaže da studenti ulicama jure u onim "betmen" plaštovima, kao u onom filmu Hari Poter i da je to za njih normalno.

U pabovima su skoro svi u uniformama i ne skidaju ih bez obzira što nisu na fakultetu. Naravno, kada prođu obaveze na faksu i izlaze ne vezano za faks skidaju ih ali dokle god traje nastava (mislim do 17h-18h), gdje god se oni nalazili uniforma je na njima.

Inače, generalno sam protiv "uniformisanja" bilo radnika, bilo studenata. Mislim da je to OK u drugim kulturama tipa Engleska ali kod nas to baš i nije OK jer djeluje demotivirajuće i na radnike i na studente ... šta ćeš takav smo narod... ALI BEZ OBZIRA NA TO NE MOŽE MI NA NASTAVU DOĆI u šrcu i papučama, još mu samo peškir preko ramena nedostaje ... ili nekoj mini suknjici i da bradavice vire, to je vulgarno ....

Ramena, stomak i suknja kraća od dlana iznad koljena (hajde 1-1 1/2 dlan) su ne poštovanje te ustanove i osoba koji u njima rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

noge mislim da mogu da ti budu u sandalama, ali sigurno je primetio da si u farmerkama, a ne suknji :lol:

A ha ha ha e ovo je dobro,vidis toga se nisam setila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha, zbog toga te sigurno nije vratio muskarac :lol:

inace ima jedna studentica kojoj doslovno bradavice vire a inace baca oko na MM i sada sam odlucila da je svaki put izbacim sa casa kada dodje razgolicena pa nek prica da sam isfrustrirana

A nani ,jesi ti ljubomorna malo a? :P .Nemoj da diras neduzne devojke :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, ne bi bila PRVA koja ju je izbacila napolje ... vec su dvoje profesora i jedan asistentn to uradili ... mislim konkretno nju, ali ona ne odustaje

OT .... Još obuče papuče, na štiklu a prljavi joj tabani ..... bljak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, ne bi bila PRVA koja ju je izbacila napolje ... vec su dvoje profesora i jedan asistentn to uradili ... mislim konkretno nju, ali ona ne odustaje

OT .... Još obuče papuče, na štiklu a prljavi joj tabani ..... bljak

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, ne bi bila PRVA koja ju je izbacila napolje ... vec su dvoje profesora i jedan asistentn to uradili ... mislim konkretno nju, ali ona ne odustaje

OT .... Još obuče papuče, na štiklu a prljavi joj tabani ..... bljak

Bljaaaaaaaaaaaaaak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.