Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Auuuu kak`a si!!!g1213.gif

Jel sam lep,jel sam lep? h13003.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što se sluzi tiče to sam malo iščitavala, ta sluz je čep u materici. I njega imamo bile mi trudne ili ne. I taj čep zna da ispadne pred mecu ili u toku mece, nije toliko veliki kao u trudnoći, već je baš kao sluzić. E sad što se tiče ovulacije, i tu znam da zna da izađe sluz, ali ne znam da li je to opet taj isti čepić ili je neka druga sluz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislila da si ko ta buckasta beba sa tvog avatara :lol:

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam normalna,treba mm da dodje s' posla a ja sedim za racunarom i tipkam na Bebcu :blink: nit sam rucak postavila nit oprala sudove od jutros,kol'ko sam se navukla na Bebac sacuvaj Boze.A jos sam jutros kad sam krenula u grad zaboravila terasu da zatvorim,sve vreme prozor bio otvoren :blink: Kad sam se vratila i videla,samo sto me slog nije strefio.Ne smem to ni da spomenem jer ce biti t0160.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bice bucka samo jos malkoc ....

Bice bucka,dace Bog jednu malu krofnicu,da ga stipkam za nogice, rukice i obrascice :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam po ceo dan na bebcu hihihihi evo i ustipke tu zamesila hehhehheheee

Ma meni to sto je,do 17h,posle kad mm zasedne ne ustaje do 22h,sem kad ide na fudbal dva puta nedeljno, pa ponovo uskocim ja t1437.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam po ceo dan na bebcu hihihihi evo i ustipke tu zamesila hehhehheheee

I ja sam non stop na bebcu...ali opet šta drugo da radim, mogu samo da se plašim za sebe i čekam, i da navijam za vas ovde :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svaki put kad dodjem,toliko se raspisete da mi treba bar desetak minuta da na brzinu procitam sta se izdogadjalom1218.gif..ali drago mi je da vidim da ste um1218.gifraspolozenju i to je najbitnijet1518.gif

Jekic,jako mi je zao zbog bete,ufff,ma ovaj mesec MORA da bude,samo nemoj da klones sad od razocarenja,sad samo tresnjice tresnjice tresnjice tresnjice tresnjice tresnjice tresnjice tresnjice tresnjice tresnjice tresnjice tresnjice tresnjice tresnjice tresnjice i mora da bude mala mrvica,evo saljem ti jedan velikit4614.gif it4836.gif

jeko beko,bas si zloca malaaaaaa,nista nam ne javljas,kako si,jel su prosli bolovi?t6201.gif

Ostale cekalice,nadam se da ste vredne,vidim da ste dobro raspolozene,s'tim predvidjam da cemo imati puno razloga za slavlje u bliskoj buducnosti na bebcut61003.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja skoknula samo da vidim ali mrzi me da čitam sada - pošto sam baš dosta propustila :-(

kako si ti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice moje zelim samo da se zahvalim svima na podrsci i da vam kazem da vas prosto obozavam. Ovoliko podrske na jednom mestu jos nisam videla,zaista ste divne sve. Mislim da vi meni donosite srecu,13 meseci pokusavali i nista ,prijavim se na forum i prvi mesec dodje do oplodnje,jeste da se nije dobro zavrsilo ali je to korak napred jer sam se plasila da do nje vise ne mozemo doci. Zelim vam sto pre i sto vise bebica jer stvarno ste zasluzile. Ja cu ovaj mesec da pauziram da mi se telo i mozak odmori od svega. Zao mi je samo sto mi vreme i obaveze ne dozvoljavaju da se cesce druzim sa vama. Ljubim vas puno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka cast jekic!Moj slucaj je bio sledeci:Menstruaciju sam imala na 22 dana.MM me je zaprosio,sredinom decembra sam presla kod njega i htela sam bebu odmah.Poceli smo da radimo na tome ali ja nakon dve nedelje dobijem menstruaciju.Plakala sam u nervirala se,ali idemo dalje...Dobijem ja opet 25.januara,kasnila je malo,i tu se opet razocaram.Sredinom februara odem na pregled sondom da vidim u cemu je stvar.Receno mi je da imam policisticne jajnije i da sam pre otprilike dve nedelje imala spontani pobacaj!Preplakala tu noc,krivila sebe,nisam imala volju nizasta...Kasni vestica mesec dana a meni 3 testa negativna...Smogla sam snage i uradila cetvrti...Druga crtica jedva vidljiva na dnevnom svetlu.Nisam znala sta da radim.Nikakve simptome trudnoce nisam imala.Otisla sam kod ginekologa prvi put u zivotu pocetkom marta i rekla mu da mislim da sam trudna ali nisam sigurna.Kazem mu datum zadnje menstruacije,duzinu ciklusa,sve sto me pitao...I kaze mi 1 novembar(sto znaci da sam zatrudnela pocetkom februara).Ja kao s Marsa pala pitam sta tada.Nisam znala apsolutno nista o trudnoci i porodjaju,imala sam 19 godina."Pa to vam je termin porodjaja".Ja slusam i ne verujem.Dao mi je upute za analize i kad sve prikupim da mu se javim.Tek kada sam Ogija ugledala na ekranu UZ poverovala sam da sam trudna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste čekalice moje, jeste bile vredne noćas? :lol:

Sanja89 drago mi je da je za tebe ipak sve prošlo najbolje što može, imaš svog slatkog Ogija...a uskoro, daće Bog, da mu pokloniš batu ili seku...a i mi čekalice da krenemo polako da vas stižemo sa bebama :D

Lucija2 zato smo tu, da se podržavamo, tešimo, dajemo savete, pa i slavimo zajedno... ;)

Maliveseljak možda je stvarno zakasnela ovulacija, odakle znaš da je prošla? Ja sam čitala nešto po netu za sluz i piše da, kao neki čep, ispadne kad krene da se povećava sluz pred ovulaciju...A možda je što kažu žene i ovo drugo, lepše :rolleyes:... ne znam da li se sećaš Evangelina je pisala da joj se nešto slično desilo, u februaru, evo citiram je iz teme Najraniji simptomi trudnoće, nadam se da se ne ljuti "Dan pre nego sto sam trebala da dobijem pojavila mi se neka bistra sluz koju do sada nikada nisam imala,koja me jako podsetila na sluzavi cep koji ispada kad krene porodjaj,a kasnije sam saznala da je to visak sluzi koja izlazi kada se grlic potpuno zatvori da onemoguci ulaz bakterijama i ostalim stetnim materijama,mada zene retko kad to primete jer je obicno upije ves ili dnevni ulozak."

Mm ide sutrab0422.gif Što oberemo danas to nam je za ovaj mesec, što se tiče trešnjica...ali da se pohvalim-vredni smo bili noćasb0211.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uradicu ga sutra obavezno jer ni javise ne mogu da izdrzim!

javicu vam se oko 11sati a mozda i pre!

jekic hvala ti mila sto si uz mene!od srca ti zelim puuuuuno srece!!!!ljubim te!!!

jeko ako danas ne uradis test i ne ulepsas nam dan stvarno cu te t0160.gif

Не могу да спавам, сад ми је лакше кад нико није ту па могу да кажем, да је све ово једна велика неправда за нас чекалице, толико жељне дечејег плача, смеха, и малих ручица. Читала сам на Бебац порталу на теми о зачећу коментаре, половина њих је страх од трудноће и нека глупа питања типа "нисам добила три недеље, стално ми се повраћа и мука ми је од кафе, да нисам трудна' и једна жена која је причала о свом абортусу, како је схватила да тај дечко није за њу, ја стварно не знам ако неко не жели дете, како може да има секс а да се не заштити.

Јесмо ли ми као нација толико необразовани што се тиче сексуалне заштите од болести или трудноће, да ли је могуће у 21 веку да неко од срамоте не купи кондоме или не оде гинекологу, па да ли је то већа срамота или сутра абортус или нека болест, које могу оставити много веће психичке или физичке последице по здравље, ја стварно не знам.

jekic potpuno se slazem stobom,velika nepravda,neko abortira k'o od sale vise puta a neko ko istinski zeli bebu ima poteskoca da zatrudni ili ima spontane kao ja,kosa mi se dize na glavi od takvih zena!

Zenice moje zelim samo da se zahvalim svima na podrsci i da vam kazem da vas prosto obozavam. Ovoliko podrske na jednom mestu jos nisam videla,zaista ste divne sve. Mislim da vi meni donosite srecu,13 meseci pokusavali i nista ,prijavim se na forum i prvi mesec dodje do oplodnje,jeste da se nije dobro zavrsilo ali je to korak napred jer sam se plasila da do nje vise ne mozemo doci. Zelim vam sto pre i sto vise bebica jer stvarno ste zasluzile. Ja cu ovaj mesec da pauziram da mi se telo i mozak odmori od svega. Zao mi je samo sto mi vreme i obaveze ne dozvoljavaju da se cesce druzim sa vama. Ljubim vas puno!

lucija,tu smo uvek,kad se odmoris i resis da krenes u nove radne pobede dodji da se druzimo,ljubimo i mi tebe puno,pozdravi mi Sidney ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lenocka,2 nedelje ce brzo proci,k'o od sale,zelim ti da ovaj mesec pevas pesmicu"tresnjicice rod rodile" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zvonciceeee t2924.gif davaj parasineeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj Bože Suncokret!!!!

Jeko Beko mi te čekamo, nemoj i ovaj put da nam izvrdaš sa nekim izgovorima...m0918.gif

Jekić tebe ću da bijemt0149.gif Da postaviš sliku danas opet, da te vidim, inače...t0143.gif :lol:

Zvončice79 da, gde nam je jutarnja doza prašinice? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro devojke :)

t4624.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro devojke :)

t4624.gif

Ooo Maki, pa gde si nam ti? Šta ima kod tebe, jesi vredna? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo Maki, pa gde si nam ti? Šta ima kod tebe, jesi vredna? :lol:

Uvek vredna ( u svakom pogledu ) heheheh

Evo čekam da dobijem pa u akciju :)

Bila sam na pregledu, sve je ok, zbog promene vremena su mi hormoni bili malo podivljali, pa mi se ciklus poremetio, ali sad je sve ok i idemo u akciju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro devojke :)

t4624.gif

t29115.gif jel nam se pridruzujes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a tu si ...........bu

Pa da... došla i ja po malo prašine :) hehehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tebe cu ja za vikend da vucem za nosic uzivooooooooooooooo

Jedva čekam :)

Jel beše i roštiljamo??? Nešto mi fb puca, pa ne mogu da vidim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da... došla i ja po malo prašine :) hehehehe

Dobro došla nam.

Ja sinoć obra trešnjice pa videćemo šta će biti

Dobro jutro cure

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro došla nam.

Ja sinoć obra trešnjice pa videćemo šta će biti

Dobro jutro cure

s0808.gif odbrojavanje pocinje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.