Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Srčujem ja "administratorski čarobni štapić" i vidite šta sam našla :D:lol:

boonex-sisadmin.png

Liči na mene, a? :D:lol::D

Preslikan

Cao devojke, ja se vratila sa UZ :rolleyes: , pa da javim, kaze doktorka - izgleda kao devojcica :wub: :wub:

E sad nije htela sto posto da mi tvrdi, posto ako se ne vidi pisha onda je verovatno devojcica al nekad se desi i da je decak, a ako vide da je decak-tu nema greske..zato se desi ponekad da pogrese..

U svakom slucaju, beba je ok, po svim parametrima je naprednija za jedan dan, jedino po ac - sto mu dodje obim stomaka kasni dva dana, al kaze dr da je to sve ok, dan dva manje vise..eto :)

Super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Anchy dje me nadje, obozavam ovu pesmu! Trovala sam se sa njom pre 2 godine..slusala non stop

Meni je proslog leta bila jedina na playlisti i tako se vrtela danima, mm je ludeo od nje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga moj testic, beo kao sneg, nista od mene ovog meseca... ;)

x52-P52321.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je proslog leta bila jedina na playlisti i tako se vrtela danima, mm je ludeo od nje :D

Najsmesnije mi je to sto pesmu u originalu tj prvoj izvedbi su izveli 50 cent i Justin T, ali njihova verzija ne moze da se uporedi s njegovom..ja sam prvo cula njegovu verziju, i posle vidim da je obrada. Ali njegova je jaca milion puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uopste nisam karakter!

Resila sam da drzim dijetu koja se jednostavno zove "Ana, nemoj da jedes kao stoka", i pridrzavala sam je se ceo jedan dan, i malopre spremila neki kolac sa jagodama, on kao za inat ispao mekan ki dusa, a sveki spremila nesto njam-njam za veceru i toliko od moje dijete, a ugojila sam se kao prase!

Joj Anchy :lol:

Auuu, šta vi sve ispisaste. Nije me bilo juce ceo dan, sad imam da čitam do podne.

Ja juče išla na Torlak, da dam krv za ASA test, sad čekam rezultate do petka. Ne bi me čudilo da mi rezultat bude bezveze, i da se dokaže da sam alergična na mm. Ionako me u zadnje vreme napadaju neke nenormalne alergije, pa što ne bi i ova.

Empress pitala sam za analizu, nažalost, ne rade je tamo.

:lol: Joj Joco ne lupetaraj

Davno se Bog okrenuo od nas....vidio nema vajde... ;)

Bog se nikad ne okrece od nas,samo mi Njega zaboravljamo

Srčujem ja "administratorski čarobni štapić" i vidite šta sam našla :D:lol:

boonex-sisadmin.png

Liči na mene, a? :D:lol::D

Cemo vidimo,mozda i lici :P

Cao devojke, ja se vratila sa UZ: , pa da javim, kaze doktorka - izgleda kao devojcica

E sad nije htela sto posto da mi tvrdi, posto ako se ne vidi pisha onda je verovatno devojcica al nekad se desi i da je decak, a ako vide da je decak-tu nema greske..zato se desi ponekad da pogrese..

U svakom slucaju, beba je ok, po svim parametrima je naprednija za jedan dan, jedino po ac - sto mu dodje obim stomaka kasni dva dana, al kaze dr da je to sve ok, dan dva manje vise..eto

Divno Hellen,nema veze da li ima visuljak ili ne,nek nam je zivi i zdravo to je najbitnije :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, na prvoj, normalnoj slici, učinilo mi se ima nečeg, a na ovoj drugoj, u negativu, nažalost ništa ne vidim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, ua za beli test :angry: , mada ne mora da znaci, mozda je jos rano..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy ne vidim nis't :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beo da belji ne moze biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beo da belji ne moze biti...

Mozda je jos rano,moji su bili beli do druge nedelje kasnjenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je jos rano,moji su bili beli do druge nedelje kasnjenja

Ma kako hoce, nisam se nesto mnogo potresla... Sta da radim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kako hoce, nisam se nesto mnogo potresla... Sta da radim...

Pa,ne mozes nista,bice kako je sudjeno,samo se treba pomiriti sa tim.t4621.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o yes yes :P malo me pecka brada al podnecu :lol: :lol:

:lol: :lol:

Ivancice, sta ti mislis? :D

Mislim da je rano da ga radiš... Nek sačeka dan kad treba da dobiješ ili bar jedan da kasni... :rolleyes:

Ja ne vidim ništa dok ne turim naočari... Jutros sam pipala po stolu da nađem cvokere, pa kad sam sesetila da sam kablove od laptopa bacila iza fotelje sinulooo mi - osim ćorava i zaboravna sam :lol:<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel de Filipa kad cesti u I semestar ;)

Ne znam ni ja... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol:

Mislim da je rano da ga radiš... Nek sačeka dan kad treba da dobiješ ili bar jedan da kasni... :rolleyes:

Ja ne vidim ništa dok ne turim naočari... Jutros sam pipala po stolu da nađem cvokere, pa kad sam sesetila da sam kablove od laptopa bacila iza fotelje sinulooo mi - osim ćorava i zaboravna sam :lol:<_<

Uh, moras vise da se druzis s nama definitivno, ovde se rade testovi cim prodje ovulacija, ja sam jos i dobra :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde, ajde, mi smo ovde već 180 god. što nisi ranije došla, nego sadEK

Znam, ali prvo upoznavanje a ja k'o kreten

za smajli

Vala bas!

Nis' da znam ako budes u H da ti donesem neka fina odelca pa da sacekam da se obuces i ondak te upoznam

My Heart i LinaMi evo svam za sumnjiva

cool-15.gif

lurk.gif

Ajde sad u I trimestar magiciendisparait.gif

Samo da ti recem i Svrci si sumljiva, JAKO!!!!

Ajd ... ja vec spakovana samo da se krene

Zato što je na drugim temama im-so-bored.gif a ovde smiley3.jpg

Juju, ja se pravdam To ne liči na men'

E bas smo slatke...

Aha, vis' i ovo je sumljivo!!!

A stvarno smo ovakve

P&P

glava me zabolela u sekundi :( Taman što se malkice stišala vest o onom monstruoznom zločinu u Mladenovcu, gde je majka izbola svoje trogodišnje dete na smrt, sad pročitam vest da je u Zemunu "majka" zaklala svoju bebu staru 40 dana šta je bre ovo ljudi sa nama? Kakvi su djavoli ušli u ljude? Zašto Bog daje decu ljudima koji to ne zaslužuju

P.S. izvinjavam se na ovom premračnom postu......

Videla i zato me nije bilo. UZAS UZAS UZAS

Auuu, šta vi sve ispisaste. Nije me bilo juce ceo dan, sad imam da čitam do podne.

Ja juče išla na Torlak, da dam krv za ASA test, sad čekam rezultate do petka. Ne bi me čudilo da mi rezultat bude bezveze, i da se dokaže da sam alergična na mm. Ionako me u zadnje vreme napadaju neke nenormalne alergije, pa što ne bi i ova.

Empress pitala sam za analizu, nažalost, ne rade je tamo.

Ne pricaj kojesta. Nemoj da budes drugo SUnce, jel jasno

Srčujem ja "administratorski čarobni štapić" i vidite šta sam našla

boonex-sisadmin.png

Liči na mene, a?

Hm, ne znam, ali ako ti kazes verujem da lici

Cao devojke, ja se vratila sa UZ , pa da javim, kaze doktorka - izgleda kao devojcica

E sad nije htela sto posto da mi tvrdi, posto ako se ne vidi pisha onda je verovatno devojcica al nekad se desi i da je decak, a ako vide da je decak-tu nema greske..zato se desi ponekad da pogrese..

U svakom slucaju, beba je ok, po svim parametrima je naprednija za jedan dan, jedino po ac - sto mu dodje obim stomaka kasni dva dana, al kaze dr da je to sve ok, dan dva manje vise..eto :)

Garant je devojcica, vec sada vodi racuna o kilazi i trbicu :wub:

Nek' je zivo i zdravo a da li je bebac ili bebana nema veze

Evo ga moj testic, beo kao sneg, nista od mene ovog meseca...

x52-P52321.jpg

Mislim da je rano

Najsmesnije mi je to sto pesmu u originalu tj prvoj izvedbi su izveli 50 cent i Justin T, ali njihova verzija ne moze da se uporedi s njegovom..ja sam prvo cula njegovu verziju, i posle vidim da je obrada. Ali njegova je jaca milion puta.

NaraFno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, moras vise da se druzis s nama definitivno, ovde se rade testovi cim prodje ovulacija, ja sam jos i dobra :lol:

Jao, ima da vam poberem te testove - sveee :D

Šalu na stranu, znam kako vam je, mogu samo da kažem kako bih ja uradila.

Teže bi mi bilo (psihički) da bacim tri prazna testa pre vremena za mecu, nego da prosto taj dan dobijem i razočaram se... Jel me razumeš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, ima da vam poberem te testove - sveee :D

Šalu na stranu, znam kako vam je, mogu samo da kažem kako bih ja uradila.

Teže bi mi bilo (psihički) da bacim tri prazna testa pre vremena za mecu, nego da prosto taj dan dobijem i razočaram se... Jel me razumeš?

Evo Hellen je pravi primer da moze da pokaze i pre vremena, cini mi se da je njoj pokazao dve crtice 13dpo, jel tako bese?

Ma sta znam, ja volim da radim testove, nije mi zao da dam pare, i lakse mi je da znam da cu da dobijem nego da me iznenadi, ali svi smo mi razliciti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo Hellen je pravi primer da moze da pokaze i pre vremena, cini mi se da je njoj pokazao dve crtice 13dpo, jel tako bese?

Ma sta znam, ja volim da radim testove, nije mi zao da dam pare, i lakse mi je da znam da cu da dobijem nego da me iznenadi, ali svi smo mi razliciti ;)

Svi smo razliciti,nije kod svih isto. Ja isto vise volim da sacekam,pa ako ne dobijem onda da padne test,ali to samo zbog prve trudnoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo Hellen je pravi primer da moze da pokaze i pre vremena, cini mi se da je njoj pokazao dve crtice 13dpo, jel tako bese?

Ma sta znam, ja volim da radim testove, nije mi zao da dam pare, i lakse mi je da znam da cu da dobijem nego da me iznenadi, ali svi smo mi razliciti ;)

I to jes...

Da znate šta sam uradila - upravo sam poslala PP sama sebi :D

Pa ja sam krejzi vuman :D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to jes...

Da znate šta sam uradila - upravo sam poslala PP sama sebi :D

Pa ja sam krejzi vuman :D:lol:

E jesi luda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znate šta sam uradila - upravo sam poslala PP sama sebi :D

Pa ja sam krejzi vuman :D:lol:

I da li je poruka stigla na adresu??? b0214.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E jesi luda...

I da li je poruka stigla na adresu??? b0214.gif

Pa to mogu samo ja... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.