Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Sorry na OT...ja baš htjela da vas počastim :( ...

Svratim često da vidim šta se novo piše....ima li novosti...da se nasmijem jer ste vesele... :)

Samo ti nas počasti s' vremena na vreme :) Svačeg ovde ima, što ne bi' mogla i jedna kafica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sorry na OT...ja baš htjela da vas počastim :( ...

Svratim često da vidim šta se novo piše....ima li novosti...da se nasmijem jer ste vesele... :)

Ma nije mislila ništa loše :)

Vidiš da smo sve prihvatile se kafe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sorry na OT...ja baš htjela da vas počastim :( ...

Svratim često da vidim šta se novo piše....ima li novosti...da se nasmijem jer ste vesele... :)

Joj,Filipa,taman posla,samo ti svrati,i pocasti nas,ne smeta meni,ja sam vec pre neki dan htela da napisem kako su ovo druge zenske price.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj,Filipa,taman posla,samo ti svrati,i pocasti nas,ne smeta meni,ja sam vec pre neki dan htela da napisem kako su ovo druge zenske price.

OK :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nije mislila ništa loše :)

Vidiš da smo sve prihvatile se kafe :)

Fala ti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato što je na drugim temama im-so-bored.gif a ovde smiley3.jpg

Juju, ja se pravdam :D To ne liči na men' :lol:

:lol: Sjajno!! Smajlići su sve rekli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato što je na drugim temama im-so-bored.gif a ovde smiley3.jpg

Juju, ja se pravdam :D To ne liči na men' :lol:

A stvarno smo ovakve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( glava me zabolela u sekundi :( Taman što se malkice stišala vest o onom monstruoznom zločinu u Mladenovcu, gde je majka izbola svoje trogodišnje dete na smrt, sad pročitam vest da je u Zemunu "majka" zaklala svoju bebu staru 40 dana :( :( :( :( šta je bre ovo ljudi sa nama? Kakvi su djavoli ušli u ljude? Zašto Bog daje decu ljudima koji to ne zaslužuju??????

P.S. izvinjavam se na ovom premračnom postu......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( glava me zabolela u sekundi :( Taman što se malkice stišala vest o onom monstruoznom zločinu u Mladenovcu, gde je majka izbola svoje trogodišnje dete na smrt, sad pročitam vest da je u Zemunu "majka" zaklala svoju četrdesetodnevnu bebu :( :( :( :( šta je bre ovo ljudi sa nama? Kakvi su djavoli ušli u ljude? Zašto Bog daje decu ljudima koji to ne zaslužuju??????

P.S. izvinjavam se na ovom premračnom postu......

Kad sam čula za to u Ml - promenila sam kanal... Ja to više ne mogu ni da slušam, o gledanju da vam ne pričam... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A stvarno smo ovakve

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uzas evo mm cita sta je to u ljudima al nije Sunce ovo tema za to ovde tema t1594.gif

:lol: čuveni sexy smajlić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu, šta vi sve ispisaste. Nije me bilo juce ceo dan, sad imam da čitam do podne.

Ja juče išla na Torlak, da dam krv za ASA test, sad čekam rezultate do petka. Ne bi me čudilo da mi rezultat bude bezveze, i da se dokaže da sam alergična na mm. Ionako me u zadnje vreme napadaju neke nenormalne alergije, pa što ne bi i ova.

Empress pitala sam za analizu, nažalost, ne rade je tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zašto Bog daje decu ljudima koji to ne zaslužuju??????

Davno se Bog okrenuo od nas....vidio nema vajde... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, hvala za kaficu, nego mi se uplasile da nismo nesto gadno zabrljale ovde, mnogo se nesto zeleni ovih dana :P

A vas dve ste uvek dobrodosle, pa makar i kao podrska :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( glava me zabolela u sekundi :( Taman što se malkice stišala vest o onom monstruoznom zločinu u Mladenovcu, gde je majka izbola svoje trogodišnje dete na smrt, sad pročitam vest da je u Zemunu "majka" zaklala svoju bebu staru 40 dana :( :( :( :( šta je bre ovo ljudi sa nama? Kakvi su djavoli ušli u ljude? Zašto Bog daje decu ljudima koji to ne zaslužuju??????

P.S. izvinjavam se na ovom premračnom postu......

Uzas...to je sve sto imam da kazem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srčujem ja "administratorski čarobni štapić" i vidite šta sam našla :D:lol:

boonex-sisadmin.png

Liči na mene, a? :D:lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srčujem ja "administratorski čarobni štapić" i vidite šta sam našla :D:lol:

boonex-sisadmin.png

Liči na mene, a? :D:lol::D

:lol: isti bre :P samo ti nemaš tako oblikovanu bradicu :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, ja se vratila sa UZ :rolleyes: , pa da javim, kaze doktorka - izgleda kao devojcica :wub: :wub:

E sad nije htela sto posto da mi tvrdi, posto ako se ne vidi pisha onda je verovatno devojcica al nekad se desi i da je decak, a ako vide da je decak-tu nema greske..zato se desi ponekad da pogrese..

U svakom slucaju, beba je ok, po svim parametrima je naprednija za jedan dan, jedino po ac - sto mu dodje obim stomaka kasni dva dana, al kaze dr da je to sve ok, dan dva manje vise..eto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srčujem ja "administratorski čarobni štapić" i vidite šta sam našla :D:lol:

boonex-sisadmin.png

Liči na mene, a? :D:lol::D

Original! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, ja se vratila sa UZ :rolleyes: , pa da javim, kaze doktorka - izgleda kao devojcica :wub: :wub:

E sad nije htela sto posto da mi tvrdi, posto ako se ne vidi pisha onda je verovatno devojcica al nekad se desi i da je decak, a ako vide da je decak-tu nema greske..zato se desi ponekad da pogrese..

U svakom slucaju, beba je ok, po svim parametrima je naprednija za jedan dan, jedino po ac - sto mu dodje obim stomaka kasni dva dana, al kaze dr da je to sve ok, dan dva manje vise..eto :)

Jao, divno!!! Ma neka samo bude sve u redu, nije ni bitno da li je decak ili devojcica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, ja se vratila sa UZ :rolleyes: , pa da javim, kaze doktorka - izgleda kao devojcica :wub: :wub:

E sad nije htela sto posto da mi tvrdi, posto ako se ne vidi pisha onda je verovatno devojcica al nekad se desi i da je decak, a ako vide da je decak-tu nema greske..zato se desi ponekad da pogrese..

U svakom slucaju, beba je ok, po svim parametrima je naprednija za jedan dan, jedino po ac - sto mu dodje obim stomaka kasni dva dana, al kaze dr da je to sve ok, dan dva manje vise..eto :)

Sjajno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve su mu dobre, mnogo dobre reci ima, poslusajte i ovu, malo je bezobrazna, ali je jako sexy ;)

Jao Anchy dje me nadje, obozavam ovu pesmu! Trovala sam se sa njom pre 2 godine..slusala non stop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, divno!!! Ma neka samo bude sve u redu, nije ni bitno da li je decak ili devojcica :rolleyes:

Ma naravno, volecu isto i jedno i drugo, nego volim da znam, da se ne obracam u pogresnom rodu bebchetu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma pljunuti ti :lol: :lol: sad kad te sretnem ako brada nije podsisana vise se nedruzimo :P

laughingsmiley.gif

A ti Zvonka ne mož više da biraš oćeš/nećeš - gotovo sad - moraš kad sam ti se zaljepila ha your heart :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.