Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Drage moje, hvala na zeljama ali meni se nesto rozi a nisu crtice.

Priblizava mi se h0528.gif

Ako, neka je, dolaze mi moji meseci za crtice. Sva tri puta sam zatrudnela izmedju aprila i juna. Nadam se da cu i cetvrti. U stvari meni je malo lakse jer znam da cu 100% ugledati crtice - kad tad. A znam i da ce sve cekalice isto tako ali shvatam nestrpljenje kod onih koje cekaju svoje prve plusice.

Malo sam njuskala po vasim profilima - pa vi ste sve tako mlade!.

Necu da kazem da imate vremena za cekanje NEEEEE! Hocu da kazem da cete biti MLADE MAME! Nista lepse od togat6223.gif

Jedva cekam jutro da nas one tri obraduju. SVE TRI party0019.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene boli stomak kao dacu svakog momenta da dobijem(ne daj boze)

:( :( :(

A mene nista ne boli pa sam ipak dobila.

Kad sam napokon zatrudnela sa mojom srecicom, secam se, do 6. meseca sam svaki put kad idem u wc sa strahom gledala da nisam slucajno dobila. Uf koliko sam se navukla straha od te vestice free-scared-smileys-398.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic????? sta bi???? :huh: :huh: :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros rano sam uradila test i dve crtice,medjutim stomak me je toliko boleo celu noc,znala sam da nesto nije u redu, i dobila sam :( :( :(

Nisam stigla ni da se nerviram jer mi je dete bolesno pa smo bili celo jutro kod doktora,usput sam mu rekla sta mi se dsilo i on kaze da je verovatno doslo do trudnoce ali se plod nije zadrzao. Bas me je krenulo od jutros lose vsti,mali mi bolestan non stop mi je na rukama a jedva hodam koliko me stomak i ledja bole. Nadam se da vi imate lepse vesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene boli stomak kao dacu svakog momenta da dobijem(ne daj boze)

:( :( :(

Ne sikiraj se jeko,danas cekamo rezultate testa,da potvrdimo pa da slavimo :)

A mene nista ne boli pa sam ipak dobila.

Kad sam napokon zatrudnela sa mojom srecicom, secam se, do 6. meseca sam svaki put kad idem u wc sa strahom gledala da nisam slucajno dobila. Uf koliko sam se navukla straha od te vestice free-scared-smileys-398.gif

Zao mi Ljubinka,bice,ima jos fore,znam za strah od vestice,ne znam samo kako cu ja da se izborim sa tim strahom kad ostanem trudna,imam panicni strah od krvi u trudnoci <_<

Jutros rano sam uradila test i dve crtice,medjutim stomak me je toliko boleo celu noc,znala sam da nesto nije u redu, i dobila sam :( :( :(

Nisam stigla ni da se nerviram jer mi je dete bolesno pa smo bili celo jutro kod doktora,usput sam mu rekla sta mi se dsilo i on kaze da je verovatno doslo do trudnoce ali se plod nije zadrzao. Bas me je krenulo od jutros lose vsti,mali mi bolestan non stop mi je na rukama a jedva hodam koliko me stomak i ledja bole. Nadam se da vi imate lepse vesti

Joj lucija,zao mi je,kod tebe je verovatno doslo do biohemijske trudnoce,desava se na zalost,glavu gore,prioritet je sincic,nek on srecica ozdravi,bice bebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta nam je sa jekic,ona se nije javljala? Znam da je trebala za Nis da vadi krv,ali nema je da se javi :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lucija2 žao mi je...ali glavu gore, biće bolje uskoro...nadam se da će dete brzo da ti ozdravi! :)

Ljubinka samo napred, dolaze tvoji meseci, kao što kažeš!m1281.gif

Ivana84 da se što pre rešiš te upale krajnika, pa u nove "radne akcije"! :lol: I ja sam se prehladila, nos, grlo, a od jutros je počela i malaksalost...samo da se ne pogorša...t2505.gif

Zvončice79, MamaIva, Kikiriki i Millar hvala vam što nas podržavate i bodrite!!!t4855.gif

Vaše bebice uskoro stižu, vi nam prelazite u porodilje, mame, daj Bože da vas mi čekalice uskoro zamenimo u temama za tudnice!!!t0803.gif

Jekić, Jeko Beko gde ste javljajte se, šta kažu rezultati i test? Požurite, mnogo smo nestrpljive...sve vas čekamo!t4623.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene boli stomak kao dacu svakog momenta da dobijem(ne daj boze)

:( :( :(

i mene je boleelo kao da cu dobiti pa nisam dobila opusti se srce malo ...

i mene...zato sam imala strpljenja da ne uradim odmah test, jer sam mislila da ću dobiti, bila ubeđena, koliko me je boleo stomak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvončice79, MamaIva, Kikiriki i Millar hvala vam što nas podržavate i bodrite!!!t4855.gif

Vaše bebice uskoro stižu, vi nam prelazite u porodilje, mame, daj Bože da vas mi čekalice uskoro zamenimo u temama za tudnice!!!t0803.gif

Lenočka....daće bog doćiću ovde kao čekalica za jedno pola godine i neću vas ni jednu naći ovde :D već neke nove cure koje takođe brzo odlaze odavde. Ova tema bi trebala da se preimenuje u Trešnjik :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenočka....daće bog doćiću ovde kao čekalica za jedno pola godine i neću vas ni jednu naći ovde :D već neke nove cure koje takođe brzo odlaze odavde. Ova tema bi trebala da se preimenuje u Trešnjik :D

Za pola godine?Tako brzo? Svaka cast Kiki t2927.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za pola godine?Tako brzo? Svaka cast Kiki t2927.gif

Pa, ja bih, ali videćemo šta će da kaže moje telo i moja dr :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh sad po ovoj kisurdaci t111072.gif t1935.gif do grada da nesto zavrsim,a kad se vratim zelim da procitam lepe vesti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lucija, polako, biće bebica.

Gde su nam Jeka Beka i Jekić, ja celu noć nisam mogla da spavam, razmišljala sam o njima i lepim vestima.

ja sam se naoštrila danas da napravim bebu. Ili 2 bebe . . . . . :P

Držite fige

Zvončice daj ovamo tu bebeću prašinuuuuuuuuuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lucija, polako, biće bebica.

Gde su nam Jeka Beka i Jekić, ja celu noć nisam mogla da spavam, razmišljala sam o njima i lepim vestima.

ja sam se naoštrila danas da napravim bebu. Ili 2 bebe . . . . . :P

Držite fige

Zvončice daj ovamo tu bebeću prašinuuuuuuuuuu

Fige su tu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fige su tu :D

Hvala a vidim i ti, mislim vi ste još tu. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo evo prasim ja jutros malo okasnila spavala g33001.gif

Hvala, draga od srca

t2981.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napred Yora, svi navijamo za bebu!!!

t3730.gift3738.gifh13071.gifh13067.gifh13088.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napred Yora, svi navijamo za bebu!!!

t3730.gift3738.gifh13071.gifh13067.gifh13088.gif

udri mujo u tarabu t1594.gif

E cure, slatko ste me nasmejale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pratila sam pomalo ovu temu i tako mi je lepo kad vidim koliko sve podrzavate jedna drugu, divne ste sve! Iskreno od srca vam svima zelim da sto pre docekate plusice. :) Znam da ne vredi reci "samo bez sekiracije" jer ja prva nisam takva, jedino mogu da vam kazem da budete optimisti i da ce sve to iscekivanje proci, samo budite vredne :)

A sto se tice tih testova, ja ga nisam radila ujutru vec popodne jer nisam mogla da cekam cak tih par sati, i isto je bila bledo roza linija, i kasnilo mi je samo dan-dva, evo me sad sa stomakom do zuba. A simptomi su bili ISTI kao da cu da dobijem, muljao me je stomak, grudi otecene i tako to.

Ljubac veliki svima i drzim vam fige!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros rano sam uradila test i dve crtice,medjutim stomak me je toliko boleo celu noc,znala sam da nesto nije u redu, i dobila sam :( :( :(

Nisam stigla ni da se nerviram jer mi je dete bolesno pa smo bili celo jutro kod doktora,usput sam mu rekla sta mi se dsilo i on kaze da je verovatno doslo do trudnoce ali se plod nije zadrzao. Bas me je krenulo od jutros lose vsti,mali mi bolestan non stop mi je na rukama a jedva hodam koliko me stomak i ledja bole. Nadam se da vi imate lepse vesti

Bas mi je zao, sve te je snaslo u istom trenutku. Ipak idi ti kod dr sto pre, da budes sigurna sta se desava. Ne bih da pruzam laznu nadu ali krvarenje je moguce a da je bebac jos tu. A ako ga nema, dobro je sto se sve tako rano odigralo pa ti nece biti potreban oporavak za sledeci pokusaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

само да се јавим, негативна је бета, бебе нема.

касније ћу да се опет укључим сад сам у гужви.

Јеко Беко навијам за тебе, макар ти овај месец да славиш, наравно и ти Луција, држим вам фиге.

Kako nema???Jao bre!!!Koliko je bila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

само да се јавим, негативна је бета, бебе нема.

касније ћу да се опет укључим сад сам у гужви.

Јеко Беко навијам за тебе, макар ти овај месец да славиш, наравно и ти Луција, држим вам фиге.

Jao Jekić moj, baš mi je žao...b0414.gif

Ali, kao što rekoše, mi smo tu i dalje uz tebe, biće uskoro, sigurno...i ja ti šaljem poljubac i zagrljaj...t4843.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej evo mene!nisam uradila test zato sto me somak sinoc tako boleo da sam ubedjena vbila da cu da dobijem!a od jutros me i grudi ne bole! :(

sta je bre ovo??? :( :( :(

Pa mi ćemo definitivno da šiznemo od iščekivanjab0427.gif...radi test, kakvo dobijanje, ne pominji to, rekle su ti naše trudnice da su slični simptomi, zato ti se čini tako!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej evo mene!nisam uradila test zato sto me somak sinoc tako boleo da sam ubedjena vbila da cu da dobijem!a od jutros me i grudi ne bole! :(

sta je bre ovo??? :(:(:(

Dobro kad nema vestice.Cekaj jos malo pa uradi test.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.