Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Pa de ste zeeeeneeee!!!!!! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa de ste zeeeeneeee!!!!!! :(

Ja svratila samo na kratko, opet moram da begam, idem da gledam tekmu :)

Sunce, jel gledas finale Lige Sampiona veceras? Za koga navijas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svratila samo na kratko, opet moram da begam, idem da gledam tekmu :)

Sunce, jel gledas finale Lige Sampiona veceras? Za koga navijas?

:( :( :(

Izgleda ce zene da gledaju utakmicu a muzevi da vise na Bebcu samnom.... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako Dijana sta se radi?

Nista Dijana, evo PRICAM SA SAMOM SOBOM....m0140.gif :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako Dijana sta se radi?

Nista Dijana, evo PRICAM SA SAMOM SOBOM....m0140.gif :(

Eto, bar smo saznali kako se zoves :P

Aj sad stvarno zdravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto, bar smo saznali kako se zoves :P

Aj sad stvarno zdravo!

Pa pominjala sam ja, ne pratis na casu!!! t0160.gifm0168.gif

Aaaaaaaajde idi gledi TAJ fudbal...jooooj kako mozete... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad nigdje nikoga ha :unsure: a sto mene grudi bole to nikom nista <_< ,jos kad bi znala sto :blink: vjerovatno je pms slaba vajda da je bebce,a kako je lijep osjecaj kad bole,znam da se sve vratilo u normalu.....

Anchy kad je premijera...
Srculence ce bidne sve ok ne sikiriki previse nije dobro zbog bebirona
A gdje nam je LunaMi malo je nema a vec mi fali :wub:
A Sunce i Empress gledam u jutarnjem programu,Ljubinku na bazalnoj,uciteljica redovno izvjestava,Velnes zabusava,Ivancica vodi okrsaje sa sveki :angry:cekalica se odmara neka malo neka odmori,vikend je i treba...
ajd odoh i ja na spavanjac umorna sam pozzzz i ljubac za sve cekalicet4804.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad nigdje nikoga ha :unsure: a sto mene grudi bole to nikom nista <_< ,jos kad bi znala sto :blink: vjerovatno je pms slaba vajda da je bebce,a kako je lijep osjecaj kad bole,znam da se sve vratilo u normalu.....
Anchy kad je premijera...
Srculence ce bidne sve ok ne sikiriki previse nije dobro zbog bebirona
A gdje nam je LunaMi malo je nema a vec mi fali :wub:
A Sunce i Empress gledam u jutarnjem programu,Ljubinku na bazalnoj,uciteljica redovno izvjestava,Velnes zabusava,Ivancica vodi okrsaje sa sveki :angry:cekalica se odmara neka malo neka odmori,vikend je i treba...
ajd odoh i ja na spavanjac umorna sam pozzzz i ljubac za sve cekalicet4804.gif

Laku noc!!! :rolleyes: Sve si ti primetila... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ola! Sad cu i ja da abla espanjol :

Ja jutros kupila tri testica, jedan Reci mi i dva Gravi gnosta, da se nadje :rolleyes: A posto mi je mala torbica bila, nisam mogla da ih nosim sa sve kutijama, nego sam stala na sred ulice, izvadila testice i uputstva (nije da ne znam kako se rade nego da se podsetim koji je koliko osetljiv), a kutije bacila A ljudi prolaze, gledaju me I tako, ne znam koliko cu jos moci da odolevam...

Grudi me bole sa svih strana, ne smem da se pipnem, ali to je verovatno malo od klomifena malo od utrogestana..

jaoo samo naka one bole sto vise i jace :D jedva cekam da vidim dve crte,imam osecaj da ce ih biti!!! :rolleyes:

Pa de ste zeeeeneeee!!!!!!

eve tuj smo!!!

Izgleda ce zene da gledaju utakmicu a muzevi da vise na Bebcu samnom.... <_<

m0139.gif

I tako Dijana sta se radi?

Nista Dijana, evo PRICAM SA SAMOM SOBOM....m0140.gif :(

Ni ja ne pratim na casu..zasluzujem batinice :P lepo ime Dijana :rolleyes:

Pa pominjala sam ja, ne pratis na casu!!! t0160.gifm0168.gif

Aaaaaaaajde idi gledi TAJ fudbal...jooooj kako mozete... <_<

P&P :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad nigdje nikoga ha :unsure: a sto mene grudi bole to nikom nista <_< ,jos kad bi znala sto :blink: vjerovatno je pms slaba vajda da je bebce,a kako je lijep osjecaj kad bole,znam da se sve vratilo u normalu.....
Anchy kad je premijera...
Srculence ce bidne sve ok ne sikiriki previse nije dobro zbog bebirona
A gdje nam je LunaMi malo je nema a vec mi fali :wub:
A Sunce i Empress gledam u jutarnjem programu,Ljubinku na bazalnoj,uciteljica redovno izvjestava,Velnes zabusava,Ivancica vodi okrsaje sa sveki :angry:cekalica se odmara neka malo neka odmori,vikend je i treba...
ajd odoh i ja na spavanjac umorna sam pozzzz i ljubac za sve cekalicet4804.gif

i ja se pitam gde je Luna...bas sad kad sam usla reko da vidim sta ste nam pisale verovatno 2 strane kad ono jedva tri reda... <_< stvarno zene gde ste??? pavaj ti,odmori se bila si nam prava vrednica danas..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je vidim!!!Kako je ne vidite devojke? m0168.gif

Jedna, druga i daju savrsen plusic!!! A sta dobijem za nagradu kao posteni nalazac???AAA??? m0406.gif

BRAVO RAZMISLICU STA CE BITI NAGRADA HEHEH mozda neki testic?

aaaa pa nije fer uciteljice ja buljim i nisam je videla,svaka ti cast zasluzujes nagradu :P:lol:

samo vi buljite pa je mozda vidite hehehhe

anchy samo ti davaj sutra jedan ali vredan

simonce nema sekirakis samo olabavakis :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooooo pa sad i ima nekog... :lol: Srculence, samo da ti i bebilon budete dobro, to ce bude najveca moja nagrada :wub:

Ne znam sta se desava, nema nam nesto cekalica... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna,Ljubo,Sunce,Empres,Cekalice,VelNes??? gde ste zene nije valjda da pratite TEKMU sve?? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se merkam koji film da gledam :blink: moj je muz pukao od smeha kaze pa sta radis zena?pustim jedan pa pustim drugi pa ondak vrcam a gledam i slike neke i eto red za redom :lol:

uciteljice samo ti reci ako treba cu da posaljem ko i luni no problemos ako hoces moze i one za O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. zašto da se ne švrćkam?

2. Misliš aligatora?

3. Inače, juče sam se toliko mazila sa kumčetom, joooj, kakva duša umiljata, nežna devojčica, samo se smeje i pokazuje 5 zečijih zubića, "pričale smo" šetale se, još ne može sama da hoda pa nabada nogicama, ma šećer pravi i samo kod mene traži, pruža rukice da je uzmem a kad joj se izgubim iz vidokruga ona okreće glavicu i traži me, a kad me ugleda, osmeh od uvceta do uvceta

1. Pa ne znam, ja mislila da moras iskljucivo u lezecem polozaju :huh: Super sto ne moras, red je i da malo prosetas stomacic.

2. mislim :P

3. :wub: uzivancicjica

1. 1800 dindzi,u konzilijumu

Meni je odnos LH i FSH taman kako treba,a imam povisen amh i jajnike 'nalik na policisticne

2. Pa kazem ja neki Mile

1. Hvala, ima i to posle hsg-a da uradim.

2. pise Hund al pise i Mile :P

Ma super je sto imas nekoga ko ce te uputiti na prave stvari. To sto si otkrila sve to je neverovatno olaksanje, u smislu, uzimaces terapiju i mirna si. Ovako bi se problem odlagao beskonacno i uvek bi bila nesrecna ne znajuci sta je u pitanju.

Jos ja samo da nadjem ko kod nas radi tu DNK fragmentaciju sperme i extra. Zvacu sledece nedelje Konzilijum, oni su mi nekako najmerodavniji.

Mm ce doci posle mene, tako da pravo sa aerodroma ide da da spermu. Sta mislis, jer l se putovanjem nece nesto poremetiti u belim bubrezima. Misim, ne bi trebalo...

S obzirom da ne putujete zajedno, odgovor na ovo pitanje ce zavisiti od stjuardese :D

Ma jok, zašto bi? Ma i mi smo previše osetljivi, juče bre gledam onaj Exploziv, porodica, 6-ro dece, sirotinja teška, nemaju frižider, nemaju osnovne stvari, kuća praktično od blata, i šta im fali? Znaš kako su rumeni svi? Otac sigurno nikad nije pazio na svoje bele bubrege, ceo život rmbači da prehrani porodicu, spavaju na hladnom, majka, misliš da je ikad pila Folnu, dala briseve i sl.? Jok bre...

Eto zasto su tako plodni, hladnoca je dobra za plivace :P

Al ste se raspisale.....neke su raspolozene,neke bas i nisu a to samo svekrve mogu da "uljepsaju dan "da se ne mozes oporaviti do sledece godine..
.SANJA drzim fige da bude poslednji uspesan krug...
ostale cekalice cu da pozdravim i pozelim Dobri Dan....ima da se radi,jos od jutros sam u poslu,cisti,peri,spremaj,kosi,itd.sad popila kaficu i odoh dalje u radne pobjede,a vi uzivajte!!!!
a010.gif a015.gif a020.gif a050.gif t6008.gift6026.gif

I kravu si stigla da pomuzes, svaka cast ;)

ajde jedan vic za ovo prodaje prodavac sprej za bube i vice "sprej za bube,sprej za bube" dolazi jedan i pita "kako se to koristi" odg ovaj " pa znas kako,uhvatis bubu i prsnes joj sprej pravo u oci!" a kupac ce "pa kad je vec uhvatim mogu i da je zgazim" a prodavac: "pa moz i tako"!!

:lol::lol:

Malopre sam cula vic:

- Kako se zove sef bosanske tajne sluzbe

- SIKRET :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nema potrebe da idem kod dr jer mi je reko da to krvarenje ne dolazi od bebice vec sa strane videlo se i na uz i rekao je da je moguce da se to krvarenje pojavljuje.Pricala sam i sa drugim osobama neke od njih su to imali cele trudnoce i imaju deckice ;) cula sam i da ko krvari ili prokrvari rodi deckica,e sad neznam kolko je to tacno jer one koje znam su mi rekle za to a i jeste istina jer svi imaju deckice,jedna je isto krvarila ima blizance curicu i deckica hehhe

To se stvorio hematom prilikom implatacije ploda u matericu, ne mora da bude nista strasno, trebalo bi da je utragestan dovoljan da odrzi plod. Trebalo bi i neki kompleks vitamina da uzimas (verovatno da vec i ijes nesto) jer je ishrana ploda smanjena tu gde je nastao hematom.

Istina, i ja sam ga imala a i sve ove moje bliske oko mene koje su imale hematom su rodile decake. Ne vidim nikakvu logiku ali je u mojoj okolini ukljucujuci i mene u 100% slucajeva tako bilo.

još jedna u nizu bapska priča.

Vrlo moguce ali se secam da je jedna od bivsih cekalica prosle godine pisala da je imala hematom i da joj je babica u bolnici na osnovu toga rekla da ce da rodi decaka. Nema sanse da e setim koja je to cekalica pisala pa da proverimo, do sada se vec porodila ili makar zna pol.

Ola! Sad cu i ja da abla espanjol

Ja jutros kupila tri testica, jedan Reci mi i dva Gravi gnosta, da se nadje :rolleyes: A posto mi je mala torbica bila, nisam mogla da ih nosim sa sve kutijama, nego sam stala na sred ulice, izvadila testice i uputstva (nije da ne znam kako se rade nego da se podsetim koji je koliko osetljiv), a kutije bacila A ljudi prolaze, gledaju me I tako, ne znam koliko cu jos moci da odolevam...

Grudi me bole sa svih strana, ne smem da se pipnem, ali to je verovatno malo od klomifena malo od utrogestana..

Jedva cekam premijeru :rolleyes: ne znam zasto ali imam neki osecaj da ce biti vec sutra ujutru :P

Pa pominjala sam ja, ne pratis na casu!!! t0160.gifm0168.gif

Aaaaaaaajde idi gledi TAJ fudbal...jooooj kako mozete...

Ja ne gledam a ni mm i ovde sam a tebe nema <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Pa ne znam, ja mislila da moras iskljucivo u lezecem polozaju :huh: Super sto ne moras, red je i da malo prosetas stomacic.

2. mislim

3. : uzivancicjica

1. Hvala, ima i to posle hsg-a da uradim.

2. pise Hund al pise i Mile

S obzirom da ne putujete zajedno, odgovor na ovo pitanje ce zavisiti od stjuardese :D

Eto zasto su tako plodni, hladnoca je dobra za plivace

I kravu si stigla da pomuzes, svaka cast

:

Malopre sam cula vic:

- Kako se zove sef bosanske tajne sluzbe

- SIKRET ::

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad nigdje nikoga ha :unsure: a sto mene grudi bole to nikom nista <_< ,jos kad bi znala sto :blink: vjerovatno je pms slaba vajda da je bebce,a kako je lijep osjecaj kad bole,znam da se sve vratilo u normalu.....
Anchy kad je premijera...
Srculence ce bidne sve ok ne sikiriki previse nije dobro zbog bebirona
A gdje nam je LunaMi malo je nema a vec mi fali :wub:
A Sunce i Empress gledam u jutarnjem programu,Ljubinku na bazalnoj,uciteljica redovno izvjestava,Velnes zabusava,Ivancica vodi okrsaje sa sveki :angry:cekalica se odmara neka malo neka odmori,vikend je i treba...
ajd odoh i ja na spavanjac umorna sam pozzzz i ljubac za sve cekalicet4804.gif

Nadam se da bole od bebice ali sto kazes, bar znas da su hormoni proradili kako treba.

Luna,Ljubo,Sunce,Empres,Cekalice,VelNes??? gde ste zene nije valjda da pratite TEKMU sve?? :unsure:

Jok ja, niposto B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad sam se cula sa drugaricom,koja isto "radi"na bebi i ja je pitam kako je,jel ima nesto novo(mrzim to pitanje,al i ona je prvo mene to pitala :lol: ) i kaze mi ona,nema nista,ja je pitam jel radila neke analize..a kaze ona meni,"ma ja sam opustena <_< mislim da sve to dolazi iz glave pa se ne opterecujem"nisam je ni ubecivala u suprotno..znam da ne vredi <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ljubo bas ti hvala na odgovoru,neznam dali je to hematom jer slabo pricam ovdasnji jezik ali sam razumela da nije nista strasno,pa se nadam da ce tako i da ostane da bude sve kako treba i da rodim zivu i zdravu bebicu,bas sam danas malo vise razmisljala dali bih cr ili prirodno,mislim ipak je bolje prirodno,imas bolove valjda 2-3dana a sa cr je malo drugacije traje duze zarastanje rane,mora da malo vise to procitam po temama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se merkam koji film da gledam :blink: moj je muz pukao od smeha kaze pa sta radis zena?pustim jedan pa pustim drugi pa ondak vrcam a gledam i slike neke i eto red za redom :lol:

uciteljice samo ti reci ako treba cu da posaljem ko i luni no problemos ako hoces moze i one za O

Aaaaa nece meni to jos da treba, sad sam pod kotracepcijom dok mi se ciklus ne dovede u red...ali hvala puno sto mislis na mene!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se merkam koji film da gledam :blink: moj je muz pukao od smeha kaze pa sta radis zena?pustim jedan pa pustim drugi pa ondak vrcam a gledam i slike neke i eto red za redom :lol:

uciteljice samo ti reci ako treba cu da posaljem ko i luni no problemos ako hoces moze i one za O

Ja predlazem seriju ONCE UPON A TIME, diiiiivna je. Sad sam odgledala prvu epizodu a ima samo jedna sezona za sad... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaa nece meni to jos da treba, sad sam pod kotracepcijom dok mi se ciklus ne dovede u red...ali hvala puno sto mislis na mene!!! :wub: :wub: :wub:

kad ti zatreba javi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakva je ovo potražnja za čekalicama? t1803.gif ja gledala GRANDE NOLETA, kako puni Federera, NOLE u finalu sutra protiv Nadala h13001.gif

Anchy, gledala sam tenis, Nole ipak ima prednost u odnosu na ostale sportove i sportiste, ali sam se po završetku meča prebacila na fudbal i pravo da ti kažem ne navijam nizakoga, jer, ne svidjaju mi se ekipe, ne mirišem ni Bajern ni Čelsi, ali, ako već mora neko onda nek' osvoji Čelsi. Da sam se ja pitala finale bi igrali Real - Barselona, eee to bi bio fudbal, ali šta da se radi....

Ljubo, dobar ovaj za Sikret :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To se stvorio hematom prilikom implatacije ploda u matericu, ne mora da bude nista strasno, trebalo bi da je utragestan dovoljan da odrzi plod. Trebalo bi i neki kompleks vitamina da uzimas (verovatno da vec i ijes nesto) jer je ishrana ploda smanjena tu gde je nastao hematom.

Istina, i ja sam ga imala a i sve ove moje bliske oko mene koje su imale hematom su rodile decake. Ne vidim nikakvu logiku ali je u mojoj okolini ukljucujuci i mene u 100% slucajeva tako bilo.

Vrlo moguce ali se secam da je jedna od bivsih cekalica prosle godine pisala da je imala hematom i da joj je babica u bolnici na osnovu toga rekla da ce da rodi decaka. Nema sanse da e setim koja je to cekalica pisala pa da proverimo, do sada se vec porodila ili makar zna pol.

Jedva cekam premijeru :rolleyes: ne znam zasto ali imam neki osecaj da ce biti vec sutra ujutru :P

Ja ne gledam a ni mm i ovde sam a tebe nema <_<

Pa ne mogu Ljubo bas 24 casa da budem ,cekam cekam i odo... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.