Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

:blink: zašto da se ne švrćkam?

Misliš aligatora? :unsure:

Inače, juče sam se toliko mazila sa kumčetom, joooj, kakva duša :wub: :wub: umiljata, nežna devojčica, samo se smeje i pokazuje 5 zečijih zubića, "pričale smo" šetale se, još ne može sama da hoda pa nabada nogicama, ma šećer pravi :wub: i samo kod mene traži, pruža rukice da je uzmem a kad joj se izgubim iz vidokruga ona okreće glavicu i traži me, a kad me ugleda, osmeh od uvceta do uvceta :wub:

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: VelNes, cela ova zavrzlamica moze da ode daleko! Nalupaj ti, ipak, par samara, da vidi da ne moze lako da te ima! :D (salim se, naravno, ovakve situacije umeju da budu vrlo nezgodne :unsure: )

Kakve smo mi poliglote! Uskoro ce spanski i francuski da parlamo k'o maternji! :D

Bockalice, slatko sam iscitala sve sto si pisala, nikada te nisam videla tako raspricanu! Sa uzivanjem sam iscitala sve! (ovi hormoni super deluju! :D)

Ljubac za sve moje zene! :wub:

t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: VelNes, cela ova zavrzlamica moze da ode daleko! Nalupaj ti, ipak, par samara, da vidi da ne moze lako da te ima! (salim se, naravno, ovakve situacije umeju da budu vrlo nezgodne )

Bockalice, slatko sam iscitala sve sto si pisala, nikada te nisam videla tako raspricanu! Sa uzivanjem sam iscitala sve! (ovi hormoni super deluju!

Ljubac za sve moje zene!

:lol:

Da, moram da pohvalim čekalicu, oslobodila nam se i fino raspisala u poslednje vreme :)

Ermano kerido, jo tengo un pregunto para ti. Porfavor, diga me, kako se sve zovu mutacije koje si radila? (mislim da si mi reko, ali zam zaboravio)

Mecem na spiscic, pa da napravim dopunjeno izdanje.

Gracias!

:lol: :lol: idi bre :lol: FV Leiden(taj je moj) FII -G20120A (taj nemam) i sad u ponedeljak ćemo videti imam li PAI i MTHFR. Ali, rekoh ti već, prvo radiš osnovne faktore koagulacije, pa ako se tu pokaže nešto, onda ideš na ova, dalja ispitivanja. Ako su ti faktori koagulacije dobri nema potrebe za ovim analizama.

:blink: 'Bem ti Sunce! (ne tebe ermano)

Ja sad bas stavila i taj AMH na spisak... Je l ima nesto za 50 dinara u nasoj zemlji, sem zvaka?!

Bankrotiracu dok se izanaliziram!

:lol:

Imaš biber i prašak za pecivo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Da, moram da pohvalim čekalicu, oslobodila nam se i fino raspisala u poslednje vreme :)

:lol: :lol: idi bre :lol: FV Leiden(taj je moj) FII -G20120A (taj nemam) i sad u ponedeljak ćemo videti imam li PAI i MTHFR. Ali, rekoh ti već, prvo radiš osnovne faktore koagulacije, pa ako se tu pokaže nešto, onda ideš na ova, dalja ispitivanja. Ako su ti faktori koagulacije dobri nema potrebe za ovim analizama.

:lol:

Imaš biber i prašak za pecivo :P

1. :P plazim se dok mi neko ne odsece ovu jezicinu(tipujem na Lunu)

2. :blink: e sad ja ne razume kineski

3.Akoo nisu od dr Etkera(po Vuku,ne znam kako se pise),onda je i to skuplje <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Da, moram da pohvalim čekalicu, oslobodila nam se i fino raspisala u poslednje vreme :)

2. idi bre :lol: FV Leiden(taj je moj) FII -G20120A (taj nemam) i sad u ponedeljak ćemo videti imam li PAI i MTHFR. Ali, rekoh ti već, prvo radiš osnovne faktore koagulacije, pa ako se tu pokaže nešto, onda ideš na ova, dalja ispitivanja. Ako su ti faktori koagulacije dobri nema potrebe za ovim analizama.

3. Imaš biber i prašak za pecivo :P

1. Da! :)

2. Zahvaljujem. Znaci, ovo ne radim na insistiranje, vec samo ako faktori koagulacije nisu dobri. Kakve sam srece, faktori ce biti extra, ali ce ovo biti bzvz. <_<

3. Hahahahahahah Sjajno! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

FV Leiden(taj je moj) FII -G20120A (taj nemam) i sad u ponedeljak ćemo videti imam li PAI i MTHFR. Ali, rekoh ti već, prvo radiš osnovne faktore koagulacije, pa ako se tu pokaže nešto, onda ideš na ova, dalja ispitivanja. Ako su ti faktori koagulacije dobri nema potrebe za ovim analizama.

Boldovani mi lici na skracenicu za Muther Fuc*er! :D

A PAI je definitivno Paja! Enigma razresena! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Da! :)

2. Zahvaljujem. Znaci, ovo ne radim na insistiranje, vec samo ako faktori koagulacije nisu dobri. Kakve sam srece, faktori ce biti extra, ali ce ovo biti bzvz. <_<

3. Hahahahahahah Sjajno! :lol:

Ne može, ako su ti faktori dobri, onda su i mutacije ok. Meni su bili poremećeni neki faktori koag. i hematolog je odmah posumnjala na Leiden i rekla mi da je 99% imam, i tako se i ispostavilo, imam Leiden, najgoru od sve dece <_< Sve ima svoje, sve je povezano. Nemoj bacati pare na mutacije ako su ti osnovni faktori koag. dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne može, ako su ti faktori dobri, onda su i mutacije ok. Meni su bili poremećeni neki faktori koag. i hematolog je odmah posumnjala na Leiden i rekla mi da je 99% imam, i tako se i ispostavilo, imam Leiden, najgoru od sve dece <_< Sve ima svoje, sve je povezano. Nemoj bacati pare na mutacije ako su ti osnovni faktori koag. dobri.

Hvala Sunce. Necu. Lepo sam zapisala sve, zlu ne trebalo, pa kad odem, videcemo kako dalje.

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boldovani mi lici na skracenicu za Muther Fuc*er! :D

A PAI je definitivno Paja! Enigma razresena! :D

:lol: da znaš, ako se ispostavi da imam tu mutaciju onda ako i kad udjem u III tromesečje pijem 3 Folne dnevno :wacko: ona je najslabija od sve dece.

Eeee, daaaaa, sad mi se upalila lampica, vrlo moguće da je mislila na PAI pa rekla Paja, doduše nije ni ona bila sigurna kako se tačno zove, e da znaš da je vrlo moguće da je PAI (Paja) u pitanju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Sunce. Necu. Lepo sam zapisala sve, zlu ne trebalo, pa kad odem, videcemo kako dalje.

:wub:

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: da znaš, ako se ispostavi da imam tu mutaciju onda ako i kad udjem u III tromesečje pijem 3 Folne dnevno :wacko: ona je najslabija od sve dece.

Eeee, daaaaa, sad mi se upalila lampica, vrlo moguće da je mislila na PAI pa rekla Paja, doduše nije ni ona bila sigurna kako se tačno zove, e da znaš da je vrlo moguće da je PAI (Paja) u pitanju!

:blink: Ma i celu kutiju ako treba! Ako ne dolazi u obzir, samo kad!!!

Ma to je taj Paja, secam se da nije bila sigurna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: Ma i celu kutiju ako treba! Ako ne dolazi u obzir, samo kad!!!

Ma to je taj Paja, secam se da nije bila sigurna.

Jednog dana hoće sigurno, samo da vidimo koji je to dan, kad dodje moje vreme onda ;)

Da bre, vrlo moguće, jer, nelogično mi je da se svetski poznata mutacija zove Paja :blink: na toj mutaciji rade naučnici iz Londona valjda, sigurno je PAI, kakav Paja <_< Inače, ta mutacija je tek od skoro počela da se radi kod nas. Hematolog mi nije predložio da je uradim, ali zato jeste ginekolog kod koga sam skoro bila u Frontu i hvala mu na tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednog dana hoće sigurno, samo da vidimo koji je to dan, kad dodje moje vreme onda ;)

Da bre, vrlo moguće, jer, nelogično mi je da se svetski poznata mutacija zove Paja :blink: na toj mutaciji rade naučnici iz Londona valjda, sigurno je PAI, kakav Paja <_< Inače, ta mutacija je tek od skoro počela da se radi kod nas. Hematolog mi nije predložio da je uradim, ali zato jeste ginekolog kod koga sam skoro bila u Frontu i hvala mu na tome.

Ma super je sto imas nekoga ko ce te uputiti na prave stvari. To sto si otkrila sve to je neverovatno olaksanje, u smislu, uzimaces terapiju i mirna si. Ovako bi se problem odlagao beskonacno i uvek bi bila nesrecna ne znajuci sta je u pitanju.

Jos ja samo da nadjem ko kod nas radi tu DNK fragmentaciju sperme i extra. Zvacu sledece nedelje Konzilijum, oni su mi nekako najmerodavniji.

Mm ce doci posle mene, tako da pravo sa aerodroma ide da da spermu. Sta mislis, jer l se putovanjem nece nesto poremetiti u belim bubrezima. Misim, ne bi trebalo... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

'Bem ti Sunce! (ne tebe ermano)

Ja sad bas stavila i taj AMH na spisak... Je l ima nesto za 50 dinara u nasoj zemlji, sem zvaka?!

Bankrotiracu dok se izanaliziram!

Hahahahahah bleso jedna. Po te pare ima m0924.gif da se kupi :P

Pa da ja obicno setam okolo golog stomaka,pa ce me neko pitati sta mije to

Jbg ni ja ne setam golih nogu pa vidis sta mi se desava :lol:

1. plazim se dok mi neko ne odsece ovu jezicinu(tipujem na Lunu)

2. e sad ja ne razume kineski

3.Akoo nisu od dr Etkera(po Vuku,ne znam kako se pise),onda je i to skuplje

P&P :lol: :lol: :lol: :lol: ma bre volim te !!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahahah bleso jedna. Po te pare ima m0924.gif da se kupi :P

Jbg ni ja ne setam golih nogu pa vidis sta mi se desava :lol:

P&P :lol: :lol: :lol: :lol: ma bre volim te !!!!!!!!!!!!!

Ne znam ja VelNes sumnjiva si ti meni jos od juce

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma super je sto imas nekoga ko ce te uputiti na prave stvari. To sto si otkrila sve to je neverovatno olaksanje, u smislu, uzimaces terapiju i mirna si. Ovako bi se problem odlagao beskonacno i uvek bi bila nesrecna ne znajuci sta je u pitanju.

Jos ja samo da nadjem ko kod nas radi tu DNK fragmentaciju sperme i extra. Zvacu sledece nedelje Konzilijum, oni su mi nekako najmerodavniji.

Mm ce doci posle mene, tako da pravo sa aerodroma ide da da spermu. Sta mislis, jer l se putovanjem nece nesto poremetiti u belim bubrezima. Misim, ne bi trebalo... :unsure:

Ma jok, zašto bi? Ma i mi smo previše osetljivi, juče bre gledam onaj Exploziv, porodica, 6-ro dece, sirotinja teška, nemaju frižider, nemaju osnovne stvari, kuća praktično od blata, i šta im fali? Znaš kako su rumeni svi? Otac sigurno nikad nije pazio na svoje bele bubrege, ceo život rmbači da prehrani porodicu, spavaju na hladnom, majka, misliš da je ikad pila Folnu, dala briseve i sl.? Jok bre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahahah bleso jedna. Po te pare ima m0924.gif da se kupi :P

Hahhahaahha pravi smajli za moje pitanje! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ja i danas radim :angry: tako da vas sve t4801.gif sto ste mi ulepsale jutro.Nadam se da cete odrzati ovo lepo raspolozenje dok se ne vratim jer ce mi pozitivna energija posle par sati nervoze svakako dobro doci :rolleyes:

E,JA sad idem, a svi zezajte !!!!!!!!!!! AAA :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam ja VelNes sumnjiva si ti meni jos od juce

:wub:

joooj :P :P :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj ti meni jooooooj,i sad kao radim,od kad se radi subotom SUMNJIVA SI VelNes i tacka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok, zašto bi? Ma i mi smo previše osetljivi, juče bre gledam onaj Exploziv, porodica, 6-ro dece, sirotinja teška, nemaju frižider, nemaju osnovne stvari, kuća praktično od blata, i šta im fali? Znaš kako su rumeni svi? Otac sigurno nikad nije pazio na svoje bele bubrege, ceo život rmbači da prehrani porodicu, spavaju na hladnom, majka, misliš da je ikad pila Folnu, dala briseve i sl.? Jok bre...

Pa izgleda treba da se na njih ugledamo i PUF beba!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj ti meni jooooooj,i sad kao radim,od kad se radi subotom SUMNJIVA SI VelNes i tacka :P

m0168.gif

Ovo je nasa VelNes: m0402.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos ja samo da nadjem ko kod nas radi tu DNK fragmentaciju sperme i extra. Zvacu sledece nedelje Konzilijum, oni su mi nekako najmerodavniji.

Mm ce doci posle mene, tako da pravo sa aerodroma ide da da spermu. Sta mislis, jer l se putovanjem nece nesto poremetiti u belim bubrezima. Misim, ne bi trebalo... :unsure:

Ako tu analizu ne rade u Konzilijumu, ja ti za tm preporučujem i labaratoriju Paster. Mm je tamo radio svoje analize po preporuci urologa sa Kliničkog centra. Samo moraš prvo da pozoveš i zakažaš jer ne rade se sve analize svaki dan, pa usput pitaj da li rade i tu analizu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

de ste zene!! danaj je dosao dan kad sam ja ljuta,nervozna i besna!! :angry: svekrva me je iznervirala od ranog jutra!! :angry: ! poludela sam!!!!!!!! ne bih da vam kvarim raspolozenje vidim da ste sve lepo raspolozene :rolleyes: ljubim vas,idem malo da se izduvam pa ce se pisemo... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako se menja nick???? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.