Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Cekalice draga, razvedrila si ove strane definitivno computer3.gif

Ja danas startovala sa klomifenom i novi krug može da počne 4chsmu1.gif

Super Sanja! Držim fige :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da setila sam se da je neki'Mile,Miler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da setila sam se da je neki'Mile,Miler

Ne bih nista da radim na svoju ruku, a i posto pijem klomifen ne znam koliko bi rezultat bio merodavan.

Ali hvala ti na savetu, konsultovaću se sigurno bighug.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Sanja! Držim fige :rolleyes:

toyou.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NI ja na tvom mestu ne bih sad,zbog klomifena nista radila,a sto se ostalih (nekih)stvari tice da radim na svoju ruku,da radila bih,jer strasno mi je kad shvatim da sam dosla kod dr koji treba da mi pomogne oko mog problema,a on nije nikad cuo za nesto sto ja njega pitam i na moje pitanje za 'to i to' on reaguje ovako :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice zasto nam viris u temu? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NI ja na tvom mestu ne bih sad,zbog klomifena nista radila,a sto se ostalih (nekih)stvari tice da radim na svoju ruku,da radila bih,jer strasno mi je kad shvatim da sam dosla kod dr koji treba da mi pomogne oko mog problema,a on nije nikad cuo za nesto sto ja njega pitam i na moje pitanje za 'to i to' on reaguje ovako :blink:

Ja dosta čitam, čujem ponešto sa foruma, pitam dr. o svemu i svačemu ...

Ponekad mi zao sto nisam završila medicinu...al bi sve bilo mnogo jasnije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa Sulejman Velicanstveni, pa mu tepam Sulja :D

Ahaaaaaaa (za potpuniju informaciju konsultovala sam se sa komsinicom)

Sreca sto sam sama kuci pa mogu ovako lepo da se smejem od srca a da se niko ne pita sta mi je.

Luna ne pratis na casuvahidrk.gifSulja je Sulejman

Ne radzume kineski

Luna gde ode?

Izvinjavam se, bila kosminica, pa smo kupali Svrcu

Cekalice draga, razvedrila si ove strane definitivno computer3.gif

Ja danas startovala sa klomifenom i novi krug može da počne 4chsmu1.gif

To su predivne vesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvo lepo vreme napolju..konacno

Ja samo da vas pozdravim, i posaljem prasinice

v66-images.jpg

I posto imam uz u sredu sledecu, vrlo moguce da cu saznati pol bebice, pa vam javljam

Hvala za prasinicu. Jedva cekam da znam sa kim imamamo posla :rolleyes:

Ју то је бре сексуално узнемиравање, шта знам ја бих ако се настави испричала мужу. За сваки случај, боље је и он да зна.

Па ниси фер, оћу и ја да знам ко те изнервирао и онако сам жељна трачева

Ubi nas danas radoznalost :P Anchy lepo zakuvala pa nas ostavila da se sve pitamo gde je frka <_<

Danas pričam sa kumom i čujem malu kumicu, (sledećeg meseca puni godinu dana), viče "Mama, mama, mama, mama, mama.." posle joj kuma dala slušalicu da "priča sa mnom" a ona u slušalicu "Mama, mama, mama, mama..." i to sve onim bebećim glasom Idemo mm i ja posle ručka kod njih, da je gnjavim

simona, nadam se da nema svadje kod njih sad što im dolaze gosti

Znaci da ipak mozes bar malo da se svrckas. Dobro je, ja te zamisljam kao onog nilskog konja iz vremena pravljenja bebe :lol:

joooj daj meni u pp link sa temom na kojoj si se iznervirala i onako sam puna besa moram nekome da j**** m******.Cekam

Ma kakvi uznemiravanje,moj direktor ga odje**** u tri skoka,kaaze lopuza neka hahahahha .Ma bre budala ,dosao da nam ponudi razmenu flajera i gostiju .on nama da dovodi goste iz okoline a mi ljude iz BG i okoline da upucujemo na neki njegov salas ali se vise nece pojavljivati sigurno.Inace tip je 81 god jakooo sladak ali jako nekulturan,ako ga pokazem mm ovaj moj ce dobiti kompleks.

Priznaj da si ga prvo malo pustila uz nogicu pa tek posle digla frku :lol:

Pa u sustini ja nista ne krijem,valjda ga ne interesuje previse sa kim se dopisujem preko fb.Srca mi je velika sto je on operisan od ljubomorejer zna da ako imam nesto sa strane 100% bi mu rekla,jer ja sam takva kad me neko zanima taj me zanima,a kad me neko drugi zaintrigira ja ostavljam jer ne volim da varama i nemam poima kako se to radi

Moja veza sa bivsim je trajala 4 godine, luuuuuuuuudo smo se voleli i onda mi vise nije bio zanimljiv jer je naisao mm koji me je ostavio bez daha

Fam fatal b0805.gif

Toliko od mog francuskog :lol:

Cekalice draga, razvedrila si ove strane definitivno computer3.gif

Ja danas startovala sa klomifenom i novi krug može da počne 4chsmu1.gif

Srecan ti, nadam se, poslednji krug

Hocu,hocu samo ne bih da lupetam prevod,a to je ime tog nekog naucnika ili sta vec,no:U sustini pokazuje rezervu jajnih celija-ako je jako nizak znaci da "brzo"nastupiti menopauza,a pak ako je visok odnosno visi od gornje granice to je pokazatelj policisticnih jajnika,odnosno pokazuje da ovulacije iako postoje su nekvalitetne,tj folikuli su prazni,ne sadrze jajnu celiju.Po meni jako vazna stvar kod ispitivanja,a dr uopste ne savetuju da se radi.Ja,kad sam prvi put otisla na kliniku ku kojoj sad radim vto,to je prvo od analiza sto sam uradila,kazu ljudi to je osnovna stvar,da znamo s cim imamo posla

Ja sam pitala moju dr za to, mada nisam znala kako se zove ali znam da postoji, i ona mi rece da nema potrebe za tim jer se u odnosu estrogena, Fsh i Lh vidi da li je sve normalno i da kad su male zalihe jajnih celija tu najcesce ni ostali hormoni nisu dobri, tj pocinju da lice na hormonski status zene u menopauzi.

Mada ja bih sve da uradim, makar da budem mirna sa te strane. Jel zna neko gde se to radi i koliko kosta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto ja i dalje vidim cekalicin avatar da je Mini :huh: Ne vredi refresh ili reload, i komp sam gasila i dalje vidim Mini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice menopauze i zalihe jajnih celija, kad sam odnela Rasi hormone vadjene 3dc on mi je rekao "sta ce mi ovo, to mi samo pokazuje da li si u menopauzi ili nisi, a ja vec vidim da nisi", valjda na osnovu FSH, ne valja kad je mnogo visok, to znaci da su zalihe jajnih celija slabe, a odnos LH i FSH pokazuje eventualne policisticne jajnike, LH bi trebalo da je nizi, ako je obrnuto, to znaci da su u inverziji i to je jdan od znakova policisticnih jajnika. Htedoh jos nesto da napisem ali zaboravih... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au... Najgora sam, zatvaram i otvaram temu... <_<

Al nikakva domacica nisam, nema kafice i sitnih kolaca, moram da begam. Aj vozdra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da setila sam se da je neki'Mile,Miler

Antimilerov hormon ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au... Najgora sam, zatvaram i otvaram temu... <_<

Al nikakva domacica nisam, nema kafice i sitnih kolaca, moram da begam. Aj vozdra!

Ništa ti ne Hvali, ovih dana si ionako slabo ativna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci da ipak mozes bar malo da se svrckas. Dobro je, ja te zamisljam kao onog nilskog konja iz vremena pravljenja bebe :lol:

:blink: zašto da se ne švrćkam?

Misliš aligatora? :unsure:

Inače, juče sam se toliko mazila sa kumčetom, joooj, kakva duša :wub: :wub: umiljata, nežna devojčica, samo se smeje i pokazuje 5 zečijih zubića, "pričale smo" šetale se, još ne može sama da hoda pa nabada nogicama, ma šećer pravi :wub: i samo kod mene traži, pruža rukice da je uzmem a kad joj se izgubim iz vidokruga ona okreće glavicu i traži me, a kad me ugleda, osmeh od uvceta do uvceta :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Priznaj da si ga prvo malo pustila uz nogicu pa tek posle digla frku :lol:

Fam fatal b0805.gif

Toliko od mog francuskog :lol:

:lol: VelNes, cela ova zavrzlamica moze da ode daleko! Nalupaj ti, ipak, par samara, da vidi da ne moze lako da te ima! :D (salim se, naravno, ovakve situacije umeju da budu vrlo nezgodne :unsure: )

Kakve smo mi poliglote! Uskoro ce spanski i francuski da parlamo k'o maternji! :D

Bockalice, slatko sam iscitala sve sto si pisala, nikada te nisam videla tako raspricanu! Sa uzivanjem sam iscitala sve! (ovi hormoni super deluju! :D)

Ljubac za sve moje zene! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada ja bih sve da uradim, makar da budem mirna sa te strane. Jel zna neko gde se to radi i koliko kosta?

1800 dindzi,u konzilijumu ;)

Sto se tice menopauze i zalihe jajnih celija, kad sam odnela Rasi hormone vadjene 3dc on mi je rekao "sta ce mi ovo, to mi samo pokazuje da li si u menopauzi ili nisi, a ja vec vidim da nisi", valjda na osnovu FSH, ne valja kad je mnogo visok, to znaci da su zalihe jajnih celija slabe, a odnos LH i FSH pokazuje eventualne policisticne jajnike, LH bi trebalo da je nizi, ako je obrnuto, to znaci da su u inverziji i to je jdan od znakova policisticnih jajnika. Htedoh jos nesto da napisem ali zaboravih... :huh:

Meni je odnos LH i FSH taman kako treba,a imam povisen amh i jajnike 'nalik na policisticne :(

Antimilerov hormon ;)

Pa kazem ja neki Mile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ermano kerido, jo tengo un pregunto para ti. Porfavor, diga me, kako se sve zovu mutacije koje si radila? (mislim da si mi reko, ali zam zaboravio)

Mecem na spiscic, pa da napravim dopunjeno izdanje.

Gracias! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bockalice, slatko sam iscitala sve sto si pisala, nikada te nisam videla tako raspricanu! Sa uzivanjem sam iscitala sve! (ovi hormoni super deluju! :D)

:P Al' zato stomak plav,laka mi ruka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1800 dindzi,u konzilijumu ;)

:blink: 'Bem ti Sunce! (ne tebe ermano)

Ja sad bas stavila i taj AMH na spisak... Je l ima nesto za 50 dinara u nasoj zemlji, sem zvaka?! :angry:

Bankrotiracu dok se izanaliziram! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P Al' zato stomak plav,laka mi ruka :lol:

:lol: :lol: :lol: Bleso!!!!

Ma neka je! Beba ce da zaleci sve! (a isada su tetovaze moderne, ako neko pita sta ti je to) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: 'Bem ti Sunce! (ne tebe ermano)

Ja sad bas stavila i taj AMH na spisak... Je l ima nesto za 50 dinara u nasoj zemlji, sem zvaka?! :angry:

Bankrotiracu dok se izanaliziram! :unsure:

1. Empres ne vadi se sad kao ne tebe ermano,mani me

2.Nema nista za 50 dindzi,ni kod babe za dzabe

3.E tu ti ne mogu pomoci i ja sam iskedjena k'o stara krpa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Empres ne vadi se sad kao ne tebe ermano,mani me

2.Nema nista za 50 dindzi,ni kod babe za dzabe

3.E tu ti ne mogu pomoci i ja sam iskedjena k'o stara krpa

Istinu zboris, sem prvog! To nEje tacno! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Bleso!!!!

Ma neka je! Beba ce da zaleci sve! (a isada su tetovaze moderne, ako neko pita sta ti je to) :lol:

Pa da ja obicno setam okolo golog stomaka,pa ce me neko pitati sta mije to :lol::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au... Najgora sam, zatvaram i otvaram temu... <_<

Al nikakva domacica nisam, nema kafice i sitnih kolaca, moram da begam. Aj vozdra!

m1520.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.