Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

VelNes jesi li rekla tm za onog idiJota? :angry:

Ma kakvi,nema potrebe da mu govorim,ja radim sa 22 muskaraca i jednom starijom tetom , cuvaju me kao belog medveda,kad su culi radilo je obezbedjenje i sad je sve ok. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sladjo uzivas li u'bolovanju'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1.joooj daj meni u pp link sa temom na kojoj si se iznervirala i onako sam puna besa moram nekome da j**** m******.Cekam :rolleyes:

2.Ma kakvi uznemiravanje,moj direktor ga odje**** u tri skoka,kaaze lopuza neka hahahahha .Ma bre budala ,dosao da nam ponudi razmenu flajera i gostiju .on nama da dovodi goste iz okoline a mi ljude iz BG i okoline da upucujemo na neki njegov salas ali se vise nece pojavljivati sigurno.Inace tip je 81 god jakooo sladak ali jako nekulturan,ako ga pokazem mm ovaj moj ce dobiti kompleks. :lol:

1.Ima tema za nerviranje koliko hoces, duso ;)

2.Aaa, znaci taj i nije bas tako los, a? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes duso nisu mi tu cista posla :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1.Ima tema za nerviranje koliko hoces, duso

2.Aaa, znaci taj i nije bas tako los, a? :lol:

MA GDE LOS :lol: sala na stranu jako zgodan momak ,misssssliiiim, da sam devojka mozda bih i prihvatila igru :P

Smesno mi je to sto sam zaboravila kako izgleda kad je neko bas uporan da privuce paznju,narodno receno zaboravila sam kako izgleda kad me neko muva B)

Nije da ne prija,prija ali ja sam ZENA DUŠEVNA :lol:

VelNes duso nisu mi tu cista posla

jooooooj sto ste bRezoBrazneee :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA GDE LOS :lol: sala na stranu jako zgodan momak ,misssssliiiim, da sam devojka mozda bih i prihvatila igru :P

Smesno mi je to sto sam zaboravila kako izgleda kad je neko bas uporan da privuce paznju,narodno receno zaboravila sam kako izgleda kad me neko muva B)

Nije da ne prija,prija ali ja sam ZENA DUŠEVNA :lol:

jooooooj sto ste bRezoBrazneee :lol:

Pa dobro, od malo flerta glava ne boli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opustite se, devojka ne dolazi na ovu temu ;)

Nije nijedna od vas, i da zavrsimo vise s tim ;)

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol:

Bice sve ok.samo treba cekati do ponedeljka ;) ali bar znas da su gotovi

I ja sam danas nesto posebno...sve mi potaman,mm se cudi kaze jel ti pijes one lekove jos,ja kazem ne juce sam prestala,kaze steta trebala si bar jo koju kutiju,pa one tako fino deluju na tebe :blink:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas pričam sa kumom i čujem malu kumicu, (sledećeg meseca puni godinu dana), viče "Mama, mama, mama, mama, mama.." :wub::wub: :wub: posle joj kuma dala slušalicu da "priča sa mnom" a ona u slušalicu "Mama, mama, mama, mama..." i to sve onim bebećim glasom :wub: :wub: Idemo mm i ja posle ručka kod njih, da je gnjavim :rolleyes:

simona, nadam se da nema svadje kod njih sad što im dolaze gosti :lol: :lol: :lol:

Jaaaaaaw, ne brini Suncemoje bice, bice to i kod nas... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da te sramota, VelNes, evo i ja cu da priznam, srela sam juce bivseg decka, koga duuugo nisam videla, a u koga sam bila luuudo zaljubljena, i malo su mi zaklecala kolena t1870.gif kako je leeep... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joooj daj meni u pp link sa temom na kojoj si se iznervirala i onako sam puna besa moram nekome da j**** m******.Cekam :rolleyes:

Ma kakvi uznemiravanje,moj direktor ga odje**** u tri skoka,kaaze lopuza neka hahahahha .Ma bre budala ,dosao da nam ponudi razmenu flajera i gostiju .on nama da dovodi goste iz okoline a mi ljude iz BG i okoline da upucujemo na neki njegov salas ali se vise nece pojavljivati sigurno.Inace tip je 81 god jakooo sladak ali jako nekulturan,ako ga pokazem mm ovaj moj ce dobiti kompleks. :lol:

Ne znam...bolje kazi tm da ne ispadne da krijes, jos ako ga vidi...Kod sestre od mm je tako ispalo, razvela se posle 10 god.braka zbog nesporazuma, taj neki joj slao poruke, ona nije odgovarala, ali kad je njm video poruke, pomislio i kraj... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da te sramota, VelNes, evo i ja cu da priznam, srela sam juce bivseg decka, koga duuugo nisam videla, a u koga sam bila luuudo zaljubljena, i malo su mi zaklecala kolena t1870.gif kako je leeep... :rolleyes:

p1006.gif :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da te sramota, VelNes, evo i ja cu da priznam, srela sam juce bivseg decka, koga duuugo nisam videla, a u koga sam bila luuudo zaljubljena, i malo su mi zaklecala kolena t1870.gif kako je leeep... :rolleyes:

jooooooj ja se sa mojim dopisujem godinamat1869.gif,ali bas kao prijatelji.Prvi put kad mi je poslao poruku ja sam utrnula :lol: ali posle sam se opustila i sad pricamo kao da nikada nismo bili zajedno.Valjda ga dobro poznajem pa mu je lakse kad mi se izjada :lol: .Zalio se jednom na svoju zenu i ja mu rekla da je upise u kalendar kao crveno slovo jer da je mene ozenio sad bi setao sa oba plava oka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

p1006.gif :rolleyes:

:lol:

jooooooj ja se sa mojim dopisujem godinamat1869.gif,ali bas kao prijatelji.Prvi put kad mi je poslao poruku ja sam utrnula :lol: ali posle sam se opustila i sad pricamo kao da nikada nismo bili zajedno.Valjda ga dobro poznajem pa mu je lakse kad mi se izjada :lol: .Zalio se jednom na svoju zenu i ja mu rekla da je upise u kalendar kao crveno slovo jer da je mene ozenio sad bi setao sa oba plava oka :lol:

:lol: A kakve su mu inace oci? Ja ni sa jednim ne bih mogla da budem prijatelj, sa ovim pogotovo, potpuno se izgubim kad ga vidim, mislim nista ja tu ne bih menjala, nije mi zao sto smo raskinuli, to je bilo najbolje za oboje, al eto... zaboravila sam koliko je leeep :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravih da pitam, a jel zna tm za to dopisivanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravih da pitam, a jel zna tm za to dopisivanje?

Okice su mu tamne boje kestena. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: eeehh.

Jel se ti to salis samnom? Normalno da nema poima ,pa sa njim sam raskinula da bih bila sa mm :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Okice su mu tamne boje kestena. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: eeehh.

Jel se ti to salis samnom? Normalno da nema poima ,pa sa njim sam raskinula da bih bila sa mm :lol:

:o Pa kako to uspevas, zivota ti? Ja i kad bih htela ne bih mogla tako nesto da izvedem, navatao bi me 100%!

Pa jel ti krivo nekad sto si ga ostavila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па ниси фер, оћу и ја да знам ко те изнервирао и онако сам жељна трачева

KAkvi tracevi???? Ocem i ja da znam!

Gotova analiza, sad su mi poslali poruku. Ne znam rezultat, to ti daju tek kad odeš sa uplatnicom tamo. U ponedeljak ćemo ići. Baš me zanima da li sam dupli ili trodupli mutant

Ti si Paja!!!!

Sto kaze Luna, ti si jedan Paja! Nadam se da su dobri rezultati

Eto vidis!!!!

Radi mi se test. Nisam odavno...

Uskoro ces mila moja!!!!

imaš moju punu podršku i zapršku

b0201.gif

A ja mislim da ste sve trudne!!! Nije do vremena, ja sam ko leptiric!!!

t70007.gif moj

I meniii.... Nadam se da nisam nesto lupila?!?!!?

Gde ti bwe Snezana?! Nema sanse!

I ja sam danas nesto posebno...sve mi potaman

Vau, to mora da je mnogo dobar osecaj! Evo ti jedan :wub:

Ja mislim da tu temu nisam ni jednon ni otvorila

k32019.png k32040.png k32047.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Okice su mu tamne boje kestena. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: eeehh.

Jel se ti to salis samnom? Normalno da nema poima ,pa sa njim sam raskinula da bih bila sa mm :lol:

Jaoooo VelNes ti si show!!! Ja nisam pre mm imala neke ozbiljne veze, nikad upoznati nekog normalnog, ali kad sam upoznala moju blesu... :rolleyes::wub: opcinio me je a i danaske me opcinjava... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAkvi tracevi???? Ocem i ja da znam!

Ti si Paja!!!!

Eto vidis!!!!

Uskoro ces mila moja!!!!

b0201.gif

t70007.gif moj

Gde ti bwe Snezana?! Nema sanse!

t70014.gif:wub:t4716.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

k32019.png k32040.png k32047.png

Nemoj te da mi sokirate kolegu!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e zamisli me kao ovakvu Snezanu m0168.gift2824.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e zamisli me kao ovakvu Snezanu m0168.gift2824.gif

Pa ti vec jesi takva, ali samo za tm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA GDE LOS :lol: sala na stranu jako zgodan momak ,misssssliiiim, da sam devojka mozda bih i prihvatila igru :P

Smesno mi je to sto sam zaboravila kako izgleda kad je neko bas uporan da privuce paznju,narodno receno zaboravila sam kako izgleda kad me neko muva B)

Nije da ne prija,prija ali ja sam ZENA DUŠEVNA :lol:

jooooooj sto ste bRezoBrazneee :lol:

:blink: Mi bezobrazne s0634.gif

Nemoj da te sramota, VelNes, evo i ja cu da priznam, srela sam juce bivseg decka, koga duuugo nisam videla, a u koga sam bila luuudo zaljubljena, i malo su mi zaklecala kolena t1870.gif kako je leeep... :rolleyes:

Zeeeeeeeeeneeeeeeeeee pa sta vam je :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna sta se ti meni tu nesto cudiss0634.gif :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.