Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jekić, Bog pomaže 3 puta. Moram da se potrudim, meni nije lako napraviti bebu pa da dam sve od sebe. Da me ne grize savest. :wub:

Javljaj odmah kad stigneš kući kolika je beta a ja držim fige da bude trocifrena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko da spremam vatromet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej zene izvinite sto se ksno javljam ali ovde u apoteci nema testova za trudnocu jeftinijih od 500 din.a ja nemam toliko novca kod sebe!izgleda da cu ipak sutra da uradim test!

ej jel mogu opet ovj od juce??? :lol: :lol: :lol:

t0171.gif t0103.gif

Pa da li su oni normalni???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaat3790.gif

Pa mi ćemo sve da poludimo do sutra!!! :lol:

Šalim se, samo da budu dve debele crte, čekaćemo mi Jeko Beko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

od ove zvoncice covek ne moze da se spasi!u misiju rupu da se zavucem videla bi me!!! :lol: :lol: :lol:

ma ja ni danas nemam simptome vestice!

samo me grudi toliko bole da ne mogu da spavam na stomaku!

a da danas je sesti dan kako kasni!

Ma ti si t8313.gif definitivno,ali ja ne verujem da oni nemaju nista jeftinije,kako su bezobrazni,cekam celo prepodne da cujem,ah...m1514.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba ih za ovo sto nemaju jeftinije testice malo t31040.gifa iskreno greota dati 500 din za test,sto jes jes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma cekacemo mi onaj jeftiniji mada ga nemora ni radi znamo ishod al da ona poveruje t2825.gif strpicu se t2802.gif

Upravo tako,strpicu se i ja t1943.gif :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lucija2 verovatno da je trudnoca u pitanju,ja sam mnogo puta znala da ostavim test da stoji nekoliko sati bas da vidim sta ce da se desi i nikad mi se nije pojavilo nista na nivou test linije,Jeko Beko ne znam sta da ti kazem,najpametnije bi ti mozda bilo da na tih 500 dodas jos 300 i izvadis krv,ako treba i da se uzajmis negde,jer tu greske nema,jekic cekamo vesti mada znamo sta ces da nam kazes :) lenocka iskreno se nadam da ces i ti uskoro da nas obradujes lepim vestima,Yora,drzimo fige da urodi plodom...... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lucija2 verovatno da je trudnoca u pitanju,ja sam mnogo puta znala da ostavim test da stoji nekoliko sati bas da vidim sta ce da se desi i nikad mi se nije pojavilo nista na nivou test linije,Jeko Beko ne znam sta da ti kazem,najpametnije bi ti mozda bilo da na tih 500 dodas jos 300 i izvadis krv,ako treba i da se uzajmis negde,jer tu greske nema,jekic cekamo vesti mada znamo sta ces da nam kazes :) lenocka iskreno se nadam da ces i ti uskoro da nas obradujes lepim vestima,Yora,drzimo fige da urodi plodom...... :wub:

Hvala ti draga...i ja se nadam, mada ne previše, neću da se razočaravam...doći će kad mi je suđeno...a i ti uskoro krećeš, kakvi su planovi, hoćeš da piješ opet nešto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekalice moje, pogledajte šta sam postavila u temi Ovulacija, čisto da znate kako to ustvari izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lucija2 verovatno da je trudnoca u pitanju,ja sam mnogo puta znala da ostavim test da stoji nekoliko sati bas da vidim sta ce da se desi i nikad mi se nije pojavilo nista na nivou test linije,Jeko Beko ne znam sta da ti kazem,najpametnije bi ti mozda bilo da na tih 500 dodas jos 300 i izvadis krv,ako treba i da se uzajmis negde,jer tu greske nema,jekic cekamo vesti mada znamo sta ces da nam kazes :) lenocka iskreno se nadam da ces i ti uskoro da nas obradujes lepim vestima,Yora,drzimo fige da urodi plodom...... :wub:

Hvala draga, pa i ti da nam se pridružiš što pre sa lepim vestima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pila sam klomifen i cikloproginolu.

I sad sam primila Pregnil 5000.

Tek sad vidim da si ovo napisala...izvini ja sam malo dosadna, ali koliko dugo si pila ove lekove? Ja sam pila cikloproginovu 2 ciklusa i klomifen ujutru i uveče po jednu, 1 ciklus i kod mene baš tad nije bilo ovulacije, a pre toga bez njih je bilo...znači kod mene obrnuto <_< ovaj novi dr mi rekao da ostavim, da ne pijem više ništa...a prošla dr mi je to prepisala, iako je bilo ovulacije, da bi bila ranije, jer kod mene bude kasnije oko 20-tog dana ciklusa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dva dana vas ne pratim kad ispisaste vise od 10 strana.

Prvo sto sam pomislila - mora da je Jeka Beka trudna!

Kad BINGO. Pogodih. Pa Jekic i Lucija!

Znam da niste 100% sigurne, sve sam to isto vec prosla. Kad sam prvi put ugledala 2. crticu (posle 4 god. truda) bila je toliko bleda da sam mislila da umisljam od silne zelje. Isla sam redom i pitala da li vide tu nesto. I svi su morali dobro da se zadube da bi nesto videli. A drugi put (posle 5 god.) sam uradila test ujutru rano i kako je bio negativan otisla nazad na spavanjac i kad sam ustala posle 2 sata - crtica. Od tada svaki test ostavljam par sati ali nista se ne pojavljuje. Znaci - crtica se pojavljuje samo kad si trudna i nema greske - SVE TRI STE TRUDNE!s0817.gif

Jedva cekam da se uverite pa da se posteno radujete a i mi sa vama m1253.gif

Ja se nadam da cu se i ja ovih dana obradovati m1271.gif Treba da ne dobijem sutra pa cu za dan dva da radim test. Cini mi se da sam nestrpljivija da se potvrdi trudnoca kod Jeke Beke i Jekic nego za sebeb0248.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka držimo palčeve i za tebe!!!k05193.gif

Pa posle, kad prođe vaš krug, da držite vi za nas ostale! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene volim vas!t4801.gif

i mi tebe obozavamo i Jku i lenocku i zvoncicu, ma sve zenice odavde i jedva cekamo da nam se javite sa lepim vestima :)

Jeko beko sad bih dosla d ati donesem neki test, drma mene trema kao kad sam svoj radila, nemoj zeno to da mi radis, ima da se porodim od treme, sto i nije tako losa ideja kad bolje razmislim :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mi tebe obozavamo i Jku i lenocku i zvoncicu, ma sve zenice odavde i jedva cekamo da nam se javite sa lepim vestima :)

Jeko beko sad bih dosla d ati donesem neki test, drma mene trema kao kad sam svoj radila, nemoj zeno to da mi radis, ima da se porodim od treme, sto i nije tako losa ideja kad bolje razmislim

:blink:

Šaljem ti poljubac! t48108.gif

Samo Zvončica je "vaša" :lol: ona je trudnica, ali nas voli i pruža nam podrušku...i zaprašuje nas redovno bebi prašinom :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mališa vidim i ti si nam tu, šta ima kod tebe? Kako beše, čekaš da dobiješ, pa da kreneš sa terapijom? Ali beri trešnjice, za svaki slučaj :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka,zelimo i tebi pozitivan test t8313.gif javljaj novosti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mališa vidim i ti si nam tu, šta ima kod tebe? Kako beše, čekaš da dobiješ, pa da kreneš sa terapijom? Ali beri trešnjice, za svaki slučaj :lol: :lol: :lol:

Ja nisam bila tu tri dana i sad ne mogu da iscitam sta se sve dogodilo.Ja 15 idem za Bg na UZ i cekam da dobijem pa krecem sa terapijom.Radila sam prolaktin i rezultat mi je odlican 218.Malo me ohrabrilo to sto su mi svi rezultati sad u redu.Cestitam devojkama koje se sela u deo za trudnice a ostale devojke TRCECIM KORAKOM za njima .brzo brzo brzo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nego nego zaprasujem :lol:

Njena prasinica ocigledno deluje,s pocetkom proleca odose nam dve u "prvo" i evo jeka i jekic najverovatnije,pa zatim lucija,malo li je za tako kratak period :rolleyes: A tek cekalice sto tek treba da rade test? Ma do leta odosmo svi,ova tema ce biti prazna.Zato zvoncice samo ti zaprasuj t2825.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je Zvoncica nasa, ali je kao i ja cesto na ovoj temi, suncokret sam zaboravila malo pre da poljubim, za jeku beku sam pogodila d aje sledeca, pa tebi to sad zelim od srca za sl mesec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je Zvoncica nasa, ali je kao i ja cesto na ovoj temi, suncokret sam zaboravila malo pre da poljubim, za jeku beku sam pogodila d aje sledeca, pa tebi to sad zelim od srca za sl mesec

Fala,fala t4803.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana radis li ti nesto pametno? t1594.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh zene al ste se raspisalet2022.gif

Jeko beko,Jekic,Lucija 2....pisite ujutru sta kazu testici,ili bete...Ja ustadoh rano da vidim ima li kakva lepa vest potvrdjena,a vi nas bas drzite u neizvesnosti,znam ja da ni vama nije lako uffffk05106.gifdrzim fige da se radujemo sutra ja vec spremila Kupinovo vincet0303.gif

Bibi libi,lenocka,Yora....rode su bas nesto pocele da oblecu,dobro ocistite dimnjake da mogu da slete i sa vasim "paketicom"t8308.gif,a u medjuvremenu moramo da se trudimo da im pomognemo khm khmt15205.gif

Ljubinkak05215.gifda se jave tvoje dve crte :rolleyes:

Zvoncice,prasiiiiiiiiiiiiiiiiiiit123019.gif

Ja sam "zaradila"upalu krajnika,i bas mi nije lako,tacnije nije mi ni do cegat2423.gif,ali ne dam se tako lakok05167.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

od ove zvoncice covek ne moze da se spasi!u misiju rupu da se zavucem videla bi me!!! :lol: :lol: :lol:

ma ja ni danas nemam simptome vestice!

samo me grudi toliko bole da ne mogu da spavam na stomaku!

a da danas je sesti dan kako kasni!

Jeko, kreni malo u prvi trimestar :D tamo ti je sad osnovna pozicija :D ovde dođi da vučeš za nosiće :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.