Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Dobrodosla u klub!!!!!

Ozbiljno, imam utisak da mi para na usi izlazi! Jos sam procitala par postova na forumu, na drugim temama ne na ovoj, koji su me strasno izveli iz takta, ali nisam htela da ulazim u raspravu, samo mi jos to treba, kako god, o pojedinim clanicama sam skroz promenila misljenje. Ko me pa tera da zalazim svuda...

Videla sam da te sveki opet iznervirala, jel ima jos nesto ili samo to? Cuj mene "samo"..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ozbiljno, imam utisak da mi para na usi izlazi! Jos sam procitala par postova na forumu, na drugim temama ne na ovoj, koji su me strasno izveli iz takta, ali nisam htela da ulazim u raspravu, samo mi jos to treba, kako god, o pojedinim clanicama sam skroz promenila misljenje. Ko me pa tera da zalazim svuda...

Videla sam da te sveki opet iznervirala, jel ima jos nesto ili samo to? Cuj mene "samo"..

smiley-sad021.gif

Pa šta je sad? Ko sme da te nervira?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ozbiljno, imam utisak da mi para na usi izlazi! Jos sam procitala par postova na forumu, na drugim temama ne na ovoj, koji su me strasno izveli iz takta, ali nisam htela da ulazim u raspravu, samo mi jos to treba, kako god, o pojedinim clanicama sam skroz promenila misljenje. Ko me pa tera da zalazim svuda...

Videla sam da te sveki opet iznervirala, jel ima jos nesto ili samo to? Cuj mene "samo"..

Pa jeste samo; mislim tako bi trebalo da bude. Nisam ni napisala njen poslednji biser. Msm cak me i to smara.

More mirises ti meni ... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvo lepo vreme napolju..konacno :)

Ja samo da vas pozdravim, i posaljem prasinice

v66-images.jpg

I posto imam uz u sredu sledecu, vrlo moguce da cu saznati pol bebice, pa vam javljam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvo lepo vreme napolju..konacno :)

Ja samo da vas pozdravim, i posaljem prasinice

v66-images.jpg

I posto imam uz u sredu sledecu, vrlo moguce da cu saznati pol bebice, pa vam javljam :rolleyes:

Hvala Hellen, uhvatila!!!!

Jao divno znacemo da li je beban ili bebana :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih javno da pisem o tome gde idem, ako hoces moze PP.

Moze,salji pp

Nemoj tužan smajli ;)

ok ;)

draga znas koji je cilj....ja ti saljem svu svoju pozitivnu energiju.....bice bebice kod tebe,mozda i vise njih od jednom....
Ne sikiriki,sve ce da bude u redu,malo promjene ne fali,ce da krene sve na BOLJE,avatar je :wub:

Uh ....idemo dalje

Ma dusa moja kako bih te sad zagrlila..........t4614.gif

Svaka ti čast :blink:

I da znas, drzim fige iz sve snage da vrlo brzo i proslavimo

:wub:

e da zaboravih da navedem :lol: sedimo u restoranu,pijemo kafu sa sve sefovima kad ja pod stolom osetim da mi se nesto penje uz pantalone :o kad frajer cipelicom mi mazi nogu,znoj me oblio,pogledam ga a on kao prica nesto sa mojim sefom :angry: pomerim se kad on opet :angry: i onako u sred razgovora popizdim ,prekinem razgovor i kulturno ga pred svima zamolim da prestane da mi prlja pantalone.Mislim sada mi je smesno ali nije bilo ni malo prijatno

malo je falilo da mu raspalim samar pred svima,i nije mi jasno kako sam se obuzdala

t3604.gifJao VelNes pa to je stvarno sexualno uznemiravanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy ko to sme da te nervira m1314.gif da ja vidim

Kaqkva je situVacija sa tm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvo lepo vreme napolju..konacno :)

Ja samo da vas pozdravim, i posaljem prasinice

v66-images.jpg

I posto imam uz u sredu sledecu, vrlo moguce da cu saznati pol bebice, pa vam javljam :rolleyes:

Cekamo sredu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Anchy, to za mrženje celog sveta mi je taaako poznato <_< Ko te je razočarao, živo me zanima :rolleyes:

VN imaš posla sa seksualnim predatorom, teraj to u tri lepe, mrzim navalentne i dosadne muškarce, pošto poto da ga umoče :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smiley-sad021.gif

Pa šta je sad? Ko sme da te nervira?

Nebitno, stvarno, proslo me je, samo tu clanicu vise necu gledati istim ocima...

Kakvo lepo vreme napolju..konacno :)

Ja samo da vas pozdravim, i posaljem prasinice

v66-images.jpg

I posto imam uz u sredu sledecu, vrlo moguce da cu saznati pol bebice, pa vam javljam :rolleyes:

Jeee, jedva cekam, hvala za prasinicu!

Anchy ko to sme da te nervira m1314.gif da ja vidim

Kaqkva je situVacija sa tm?

Ma dobra je, to smo se ono vece malo sporeckali, juce nervirali jedno drugo ceo dan, proslo nas do uvece. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nebitno, stvarno, proslo me je, samo tu clanicu vise necu gledati istim ocima...

Anchy da nisam ja nesto rekla,bilo bi mi jako zao da mene ne gledas vise istim ocima :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ko ce ga znati,cula se sa dokijem i rekao mi je da sad kupim kapi valerijane,da odmorim ovaj mesec od svega i da cim pocne sledeca veca da mu se javim da zakazemo pregled za odmah po zavrsetku vestice i da vidimo da li je sve ok .A ja do tada dizem ruke od svega.Prvo od nerviranja na poslu,drugo od merenja BT, trece oad iskljucivog pravljenja bebe.Samo cu, ustvari ,samo cemo da uzivamo.A ja i dalje cekam crtice sa vama

odmori draga pa u nove pobede!! :wub:

Bas neka kratka vestica?!?!?!

Ne znam sta da kazem, odmori....ali ce ostale devojke da te t0160.gif zato sto neces BT da meris...

P&P!!!!

E pa posto se nasa draga Empress opet uspavala, da posluzim...

jaooo ja bi rado uzela ovo prvo!!

Dobro jutro. Nista od testova ovaj mesec od mene, dobila sam .

uuff bre :(

Prekjuce sestra na klinici,a juce ja samat3621.gif,ali prezivela sam,ma sve i u oko cu se bosti sama samo da dobijem bebu

jaooo svaka ti cast!!! :wub:

:lol:

Zene pa vi ste blesave .ja citirala,citirala kad ono cvrc nestadose svi citati .Sedim u kancelariji i vristim od smeha,mada dobro mi je doslo posle jutarnje nervoze .Uh ,napopastio mi se neki ludak,mislim nije bas toliki ludak fin coEk \DJentlmen : ,ali mi nesto u vezi sa njim ne da mira.Ovo je vec treci dan kako mi dolazi u kancelariju kobajagi kao saradnik i donosi poklone .Prvi poklon sam uredno prihvatila jer sam mislila ajde ok je,lancic od skoljkica ma uredu je,lep dekor za kanc.ali sve ostale sam odbila onako na finjaka,stalno pita,zapitkuje ....ma samo jos i urinokulturu da mu donesem.grrrrr,pa mi tepa pa jel sam udata,pa donosi neke pozivnice i karte za neka putovanja na koje me poziva da idem pa drz\nedaj grr.Fin je on ali mi unosi neki nemir,mnogo je bre slobodan.Danas sam ga izbacila napolje i zakljucala se u kanc.ovi moji sa posla mi dupe pomeraju :: kazu da ce zvati mm ,a ja sizim prosto me zabrinjava taj DJentlmen

e da zaboravih da navedem sedimo u restoranu,pijemo kafu sa sve sefovima kad ja pod stolom osetim da mi se nesto penje uz pantalone kad frajer cipelicom mi mazi nogu,znoj me oblio,pogledam ga a on kao prica nesto sa mojim sefom pomerim se kad on opet i onako u sred razgovora popizdim ,prekinem razgovor i kulturno ga pred svima zamolim da prestane da mi prlja pantalone.Mislim sada mi je smesno ali nije bilo ni malo prijatno

malo je falilo da mu raspalim samar pred svima,i nije mi jasno kako sam se obuzdala

:o :o pa ovo je uuzas!!!!!!

Ozbiljno, imam utisak da mi para na usi izlazi! Jos sam procitala par postova na forumu, na drugim temama ne na ovoj, koji su me strasno izveli iz takta, ali nisam htela da ulazim u raspravu, samo mi jos to treba, kako god, o pojedinim clanicama sam skroz promenila misljenje. Ko me pa tera da zalazim svuda...

Videla sam da te sveki opet iznervirala, jel ima jos nesto ili samo to? Cuj mene "samo"..

nemoj draga da se nerviras zbog nebitnih ljudi!! :wub:

Kakvo lepo vreme napolju..konacno

Ja samo da vas pozdravim, i posaljem prasinice

v66-images.jpg

I posto imam uz u sredu sledecu, vrlo moguce da cu saznati pol bebice, pa vam javljam

hvala za prasinicu!! cekamo sredu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj draga da se nerviras zbog nebitnih ljudi!! :wub:

Lepo receno!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srculence kako si?? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy da nisam ja nesto rekla,bilo bi mi jako zao da mene ne gledas vise istim ocima :(

Nisi ti u pitanju, cackalice moja! t4705.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovako,PRODUZILI SU MI BOLOVANJE/jeeeee, i to do 4.7.Znaci nisam ni ulazila vec je jedna zena izasla donela mi karton i papir da potpisem i dovidjena.E sad mene zanima dal su mi stvarno zbog mog stanja odobrili ili zato sto je muz jutros povukao neke veze,ma na kraju krajeva nije ni bitno,najvaznije je da sam ja kuci i da nemoram da se nerviram

E super da se tako zavrsulo. 100% zbog vezice ali bas te briga, kad nam je ovakva drzava ne mozemo ni mi drugacije. Sad uzivancijica :rolleyes:

Je l' i tebi srednje ime Afekat? Nego, jesi li stavila nekad svoju sličicu? VoleO bi' da te vidim

Dobro dok nije Aperkat :D

evo meeeeeeeeeeeee

Nisam stavljala slicicu i necu je stavljati jer o svom problemu pricam samo ovde pa ne bih da me neko prepozna.A sto se tice toga da me vidis,pa mozemo mi to i uzivo

Hocu i ja uzivo ;)

zene, imam jednu dobru i jednu losu vest. dobra je da sam konacno nasla apoteku koja ima test gravidnost mini ili kako vec. losa je ta da sam ga uradila i da je NEGATIVAN BEO KAO ZID. ja vise ne zna znam niti sam ljuta niti razocarana vec mi se samo po glavi jedna misao mota ZAR JE TOLIKO TESKO tesko i nemoguce napraviti dete taj novi zivot,sto mora tako. mm se smorio bas bas a ja ne znam vise sta da mislim i radim ne zelim da verujem da cemo biti jedan od onih parova koji ce morati tezim putem da ide

Vec idete tezim putem cim ste u takvoj agoniji. Zato ili probaj laksim putem (mada je vec mozda kasno za to), a to je sta nas briga kad ce, uzivamo, volimo se ako bude bice; ili kad ste vec zapali u psihozu idi do kraja, obavite osnovne preglede i analize i znacete ili sa cim da se borite ili da je sve u redu i da vam je mozda potrebno da otputujete na neko egzoticno mesto, priustite masaze i spa, posvetite sebi i jedno drugom onako kako inace nemate vremena.

Nisi dobila odgovor jer ni sama ne znam šta je sa svima. Danas sam se čula sa Lenočkom, ona je dobro, koliko može da bude, izgleda da joj se prokleta Ešerihija vraća, oseća standardno peckanje

Dok ispravim greške i izbrišem smajliće

E sto su te bakterije dosadne, nadam se da je samo osetljiva na ovu hladnocu a da se bakterije ne vracaju

Писала сам у тојкама везано за мене.

Емпрес ти значи сад вредно радиш, јел ћеш да мериш БТ, нисам похватала.

A pa na bazalnoj je sad najbolji provod od kad Empress meri :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi ti u pitanju, cackalice moja! t4705.gif

:P:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gotova analiza, sad su mi poslali poruku. Ne znam rezultat, to ti daju tek kad odeš sa uplatnicom tamo. U ponedeljak ćemo ići. Baš me zanima da li sam dupli ili trodupli mutant :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gotova analiza, sad su mi poslali poruku. Ne znam rezultat, to ti daju tek kad odeš sa uplatnicom tamo. U ponedeljak ćemo ići. Baš me zanima da li sam dupli ili trodupli mutant :rolleyes:

Sto kaze Luna, ti si jedan Paja! :angry: Nadam se da su dobri rezultati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radi mi se test :unsure: Nisam odavno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e da zaboravih da navedem :lol: sedimo u restoranu,pijemo kafu sa sve sefovima kad ja pod stolom osetim da mi se nesto penje uz pantalone :o kad frajer cipelicom mi mazi nogu,znoj me oblio,pogledam ga a on kao prica nesto sa mojim sefom :angry: pomerim se kad on opet :angry: i onako u sred razgovora popizdim ,prekinem razgovor i kulturno ga pred svima zamolim da prestane da mi prlja pantalone.Mislim sada mi je smesno ali nije bilo ni malo prijatno :lol::angry:

malo je falilo da mu raspalim samar pred svima,i nije mi jasno kako sam se obuzdala

Tuzi ti tog Djentlmena za mobing!!! :o :o :o Ja ne verujem!!!! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radi mi se test :unsure: Nisam odavno...

:lol: imaš moju punu podršku i zapršku :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes duso, pa to nije smesno uopste, gde smesno. Sta sebi sve neki ljudi dopustaju, pa nemam reci!!!

Dobrodosla u klub!!!!!

A ja mislim da ste sve trudne!!! :wub: Nije do vremena, ja sam ko leptiric!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvo lepo vreme napolju..konacno :)

Ja samo da vas pozdravim, i posaljem prasinice

v66-images.jpg

I posto imam uz u sredu sledecu, vrlo moguce da cu saznati pol bebice, pa vam javljam :rolleyes:

Fala Hellen, ufatila!!! :wub:

Sad je vec diiiivno vreme!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.