Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

moram da vam ispricam dogadjaj od malopre...Ja bila da spremam veceru i ostavila upaljen forum al je bio na indexu nije bio ni na jednoj temi..e sad za to vreme dok sam ja bila u kuhinji S je gledala crtani na tv-u a pored nje je bio i komp...ja se vracam kad ono ona usla na temu "vreme je za novog bebca"!!! koja slucajnost :lol: od toliko tema ona bas tu ubode :lol: mozda je neko predskazanje :P

To je to, sluti.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je to, sluti.... :rolleyes:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes draga kako si, ima li nesto novo???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes draga kako si, ima li nesto novo???

Isto me zanima!?!?!?! :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene vam je devojke vise srece u drugom kolu.Promenila sam avatar,sad menjam i navike :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače,VelNes i tebi je bas ubav avatar! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene vam je devojke vise srece u drugom kolu.Promenila sam avatar,sad menjam i navike :rolleyes:

Jel ima veštice u najavi? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima veštice u najavi? :huh:

pa protrcala je izgleda onako kratko,ma sta znam bice da je ipak bila slaba ova 2-3 dana,nisam htela da prijavljujem dok ne krene ali se zavrsila i pre nego sto je pocela :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa protrcala je izgleda onako kratko,ma sta znam bice da je ipak bila slaba ova 2-3 dana,nisam htela da prijavljujem dok ne krene ali se zavrsila i pre nego sto je pocela :lol:

jaoo bas ti je cakan avatar :rolleyes: znaci bila vestica??sta li se to desava kod tebe :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo bas ti je cakan avatar :rolleyes: znaci bila vestica??sta li se to desava kod tebe :unsure:

Ma ko ce ga znati,cula se sa dokijem i rekao mi je da sad kupim kapi valerijane,da odmorim ovaj mesec od svega i da cim pocne sledeca veca da mu se javim da zakazemo pregled za odmah po zavrsetku vestice i da vidimo da li je sve ok .A ja do tada dizem ruke od svega.Prvo od nerviranja na poslu,drugo od merenja BT, trece oad iskljucivog pravljenja bebe.Samo cu, ustvari ,samo cemo da uzivamo.A ja i dalje cekam crtice sa vama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh toliko sam se umorila danas i toliko mi se spava da sam zaboravila da se zahvalim na lepim komentarima za avatar.Odoh da pavam,MM Coki i Mila su se vec ususkali u krevet pitanje da li su ostavili mesta za mene :lol::rolleyes: Laku noooct4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ko ce ga znati,cula se sa dokijem i rekao mi je da sad kupim kapi valerijane,da odmorim ovaj mesec od svega i da cim pocne sledeca veca da mu se javim da zakazemo pregled za odmah po zavrsetku vestice i da vidimo da li je sve ok .A ja do tada dizem ruke od svega.Prvo od nerviranja na poslu,drugo od merenja BT, trece oad iskljucivog pravljenja bebe.Samo cu, ustvari ,samo cemo da uzivamo.A ja i dalje cekam crtice sa vama ;)

Bas neka kratka vestica?!?!?! :blink:

Ne znam sta da kazem, odmori....ali ce ostale devojke da te t0160.gif zato sto neces BT da meris... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh toliko sam se umorila danas i toliko mi se spava da sam zaboravila da se zahvalim na lepim komentarima za avatar.Odoh da pavam,MM Coki i Mila su se vec ususkali u krevet pitanje da li su ostavili mesta za mene :lol::rolleyes: Laku noooct4801.gif

:wub: :wub: divan ti je Avatar :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekalice i simona, takodje :wub:

Joco, bravo za dr. to još jednom potvrdjuje teoriju da samo onaj koji je kroz isto proš'o može da te razume! Kad bi svi doktori bili takvi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa posto se nasa draga Empress opet uspavala, da posluzim... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa posto se nasa draga Empress opet uspavala, da posluzim... :lol:

Uf bre t2807.gif

A moj ermano se ulenjio od kad meri temperaturu u gospodji, verovatno mu lepo, pa se uspava od miline :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde devojke, buuudjenje, ja odoh za 7 min!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf bre t2807.gif

A moj ermano se ulenjio od kad meri temperaturu u gospodji, verovatno mu lepo, pa se uspava od miline :lol::P

Vis ti to, naveli smo je na blud. Mene vala jer merim kroz 2. razbudiiiiii!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh devojke!!!!!Cujemo se kasnije kad se vrnem s posla!!! m0159.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vis ti to, naveli smo je na blud. Mene vala jer merim kroz 2. razbudiiiiii!!! :lol:

:lol: :lol: :wacko:

Odoh devojke!!!!!Cujemo se kasnije kad se vrnem s posla!!! m0159.gif

Ajde, pa pa c0219.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene vam je devojke vise srece u drugom kolu.Promenila sam avatar,sad menjam i navike
pa protrcala je izgleda onako kratko,ma sta znam bice da je ipak bila slaba ova 2-3 dana,nisam htela da prijavljujem dok ne krene ali se zavrsila i pre nego sto je pocela
Ma ko ce ga znati,cula se sa dokijem i rekao mi je da sad kupim kapi valerijane,da odmorim ovaj mesec od svega i da cim pocne sledeca veca da mu se javim da zakazemo pregled za odmah po zavrsetku vestice i da vidimo da li je sve ok .A ja do tada dizem ruke od svega.Prvo od nerviranja na poslu,drugo od merenja BT, trece oad iskljucivog pravljenja bebe.Samo cu, ustvari ,samo cemo da uzivamo.A ja i dalje cekam crtice sa vama

A ti tutis, tutis! Valerijana je dobra na prirodnoj bazi je.

I sve nekako ali da neces da meris BT ne dolazi u obzir!!!!!!!!!!!!!!!!!! t0105.gift0115.gift0103.gif

Bas neka kratka vestica?!?!?!

Ne znam sta da kazem, odmori....ali ce ostale devojke da te t0160.gif zato sto neces BT da meris...

Si cula?!

E pa posto se nasa draga Empress opet uspavala, da posluzim...

Uh sunce ti poljubim!!!! I posle se pitam odakle mi ovaj visak kg-a???

Uf bre t2807.gif

A moj ermano se ulenjio od kad meri temperaturu u gospodji, verovatno mu lepo, pa se uspava od miline

b0201.gif bleso gde se toga seti

Vis ti to, naveli smo je na blud. Mene vala jer merim kroz 2. razbudiiiiii!!!

E jedan razlog vise da tako ne merim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro. Nista od testova ovaj mesec od mene, dobila sam :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam za avatar,i meni je mnogo cakan :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro. Nista od testova ovaj mesec od mene, dobila sam :( .

Pa zar i ti??? t0120.gif mrzim vesticaru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

148748_10150797664211852_377366401851_98

Joooooooooooooj, ljubav mala... (isto gledam 'vako) :D

E ovako! Ne znam uopšte odakle da počnem, ali probaću u kratkim crtama sve da ispricam. Toliko sam bila smorena zbog svega ovih dana, ali danas mi se vratio osmeh na lice. Čula se ja sa mojom dr juče, i da se ne bi igrali gluvih telefona, kaže ona meni da mm i ja dođemo danas do nje da se dogovorimo oko svega i napravimo plan za dalje. I tako mo odemo danas i dogovor je sledeci!

Što i ona sama kaže, da priča glupe priče o opuštanju, to neće, a ne može ni da nam kaže opustite se uz flašu vina, to ne ide nikako. I sama je kroz grozne stvari prolazila, što se tiče njenih trudnoća, nije sve išlo lako, a mogla je i imala je pomoć najboljih dr.

E sad, kaze ona meni, mi ćemo polako početi da te spremamo za vto, neće to biti uskoro, ali čisto da ti skrene misli, da imaš to u glavi kao opciju. Slaće me na inseminaciju kod jednog dr koji je vrlo uspešan u tome, voli to da radi i stalno je zove da mu pošalje nekog. Iako je mogla da mi to uradi u svojoj ordinaciji i da mi naplati, poslaće me u državnu kliniku gde ću da uradim sve za dž i to koliko god puta bude trebalo. Hvala joj na tome, oduševila me po sto puta danas. Sa inseminacijama bi krenula posle godišnjih odmora, za sada cekam još da uradimo u utorak ASA test pa ćemo do tad još pokušavati prirodno, a ako ne uspe, krećemo u akciju.

Ako ništa od toga ne upali, rekla je da će me uhvatiti pod ruku i odvesti pravo kod dr koji je i njoj radio vto.

Divne vesti, divna doktorka! Bice sve super! Javljaj kad budes isla, da prospemo vodu za tobom, za srecu! (onako virtuelno) :P

Otisla je vestica trajalo je ukupno 2 ipo dana hmmmm...

Hm... mirise na drugu crticu... :rolleyes:

E pa posto se nasa draga Empress opet uspavala, da posluzim... :lol:

Hvala mila, sto me odmenjujes, skroz sam neodgovrna postala. Evo mm je tu, poc'o vikend, pa se posvecujemo jedno drugom... A treba da krenemo da pogledamo neke cene, a vrucinaaaaaaaaaaaa... uf...

Uf bre t2807.gif

A moj ermano se ulenjio od kad meri temperaturu u gospodji, verovatno mu lepo, pa se uspava od miline

Hahahha dobrojutarnji smeh od tebe! Wowim te, zeno draga! Toliko mi je bilo lepo, da zamalo da zaspim sa toplomerom! :D

Idem na BT da okacim graf i objasnjenje.

Ljubi te brat Ermano!

Dobro jutro. Nista od testova ovaj mesec od mene, dobila sam :( .

Pih! :angry:

Zao mi je... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.