Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

E pa da cestitam i ovde:Myheart srecan ti rodjendan i da ove godine zabebis!!!!!t9305.gift3318.gif

Sve najbolje za rodjus,cmok

Eve od mene pa birajte koji cete dezen... :lol:

ja bih sve ali posto sam u drugom stanju prija mi samo turska heheh

Iiiiii tako....sama sa sobom se dopisivam.... m1516.gifm1501.gif

pa dok napravim internet vi ste i tortu pojeli sta cu sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

najbolje ti je da te budi sat svaki dan,pa ako ti se ne ustaje izmeris temp i nastavis da pajkis,tako ja radim.

Ja merim svaki dan otprilike u isto vreme, 6h - 6.30h, :lol::P ali danas eto. A da nastavim da spavam, no way, jednom kad se probudim to je to.

znam Sunce kako ti je,nek ti bude lakse sto je bar jedan dan,ja zivim sa svekrvom,i ja kuvam,perem,usisavam a ona se svrcka od drugarice do drugarice i plus zivi na nas racun!! kud ces gore :( ona smatra da to sto zivimo kod nje tj u kuci mm trebamo da je ljubimo u dupe...citala si juce u SOS sta se desilo,ima tu jos i mnoogo gorih stvari..i meni dodje da skocim sa mosta u Tamis al sta cu trpim,nema mi druge..

Ma ja malo i *erem iskreno, oni su super ljudi, stvarno imam super s/s, imaju i oni svojih mana, ali, imamo ih svi, nego eto, previše sam afektivna, posle se pokajem zbog nekih reči i *bg <_< Divljam i pi*dim bezveze a ništa ne bude onako kako mislim, pa i da bude jaka stvar, to je samo jedan dan, treba da slavim što ne živimo zajedno, jedan dan mogu da izdržim. Bili su i otišli, nisu spavali, završili su to što su imali, fino smo popričali, napunili nam zamrzivač, poplaćali račune i kud koji t1803.gif A sad mi kasno da idem kod svojih. Pa šta i ako ne odem danas, ići ću sutra, prekosutra. Sve je to moglo mirno, nego ja *edem *ovna malo, divljakuša sam prava <_< Što tako nisam razmišljala jutros, k'o normalan, razuman ćo'ek? Afekat mi je najveća mana, to moram da iskorenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

148748_10150797664211852_377366401851_98

Dušaaaa :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovako,PRODUZILI SU MI BOLOVANJE/jeeeee, i to do 4.7.Znaci nisam ni ulazila vec je jedna zena izasla donela mi karton i papir da potpisem i dovidjena.E sad mene zanima dal su mi stvarno zbog mog stanja odobrili ili zato sto je muz jutros povukao neke veze,ma na kraju krajeva nije ni bitno,najvaznije je da sam ja kuci i da nemoram da se nerviram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovako,PRODUZILI SU MI BOLOVANJE/jeeeee, i to do 4.7.Znaci nisam ni ulazila vec je jedna zena izasla donela mi karton i papir da potpisem i dovidjena.E sad mene zanima dal su mi stvarno zbog mog stanja odobrili ili zato sto je muz jutros povukao neke veze,ma na kraju krajeva nije ni bitno,najvaznije je da sam ja kuci i da nemoram da se nerviram

Nije ni bitno, bitno je da možeš da sediš kući i čuvaš mrvicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije ni bitno, bitno je da možeš da sediš kući i čuvaš mrvicu :)

tako je a njima jedan veliki minus kad nas maltretiraju tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tako je a njima jedan veliki minus kad nas maltretiraju tako

Što se minusa tiče, od mene jedan EXTRA LARGE za celu državu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja merim svaki dan otprilike u isto vreme, 6h - 6.30h, :lol::P ali danas eto. A da nastavim da spavam, no way, jednom kad se probudim to je to.

Ma ja malo i *erem iskreno, oni su super ljudi, stvarno imam super s/s, imaju i oni svojih mana, ali, imamo ih svi, nego eto, previše sam afektivna, posle se pokajem zbog nekih reči i *bg <_< Divljam i pi*dim bezveze a ništa ne bude onako kako mislim, pa i da bude jaka stvar, to je samo jedan dan, treba da slavim što ne živimo zajedno, jedan dan mogu da izdržim. Bili su i otišli, nisu spavali, završili su to što su imali, fino smo popričali, napunili nam zamrzivač, poplaćali račune i kud koji t1803.gif A sad mi kasno da idem kod svojih. Pa šta i ako ne odem danas, ići ću sutra, prekosutra. Sve je to moglo mirno, nego ja *edem *ovna malo, divljakuša sam prava <_< Što tako nisam razmišljala jutros, k'o normalan, razuman ćo'ek? Afekat mi je najveća mana, to moram da iskorenim.

drago mi je sto je sve ipak sa happy endom.....

ovako,PRODUZILI SU MI BOLOVANJE/jeeeee, i to do 4.7.Znaci nisam ni ulazila vec je jedna zena izasla donela mi karton i papir da potpisem i dovidjena.E sad mene zanima dal su mi stvarno zbog mog stanja odobrili ili zato sto je muz jutros povukao neke veze,ma na kraju krajeva nije ni bitno,najvaznije je da sam ja kuci i da nemoram da se nerviram

sta te briga zasto,bitno je da ti mozes biti mirna i cuvati svoju bebicu....

Što se minusa tiče, od mene jedan EXTRA LARGE za celu državu ;)

p&P VELIKI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što se minusa tiče, od mene jedan EXTRA LARGE za celu državu ;)

bome da znas bas jedan Exta large.Ko da mi nisu mogli odmah jutros to sve srediti nego maltrtiranje i jo jedan dolazak i cekanje na onim tvrdim stolicama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bome da znas bas jedan Exta large.Ko da mi nisu mogli odmah jutros to sve srediti nego maltrtiranje i jo jedan dolazak i cekanje na onim tvrdim stolicama

Hej, pa što jednostavno kad može komplikovano, to je moto ove naše propale države. Nemoj se sad zamarati sa tim, uživaj i čuvaj bebirona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja malo i *erem iskreno, oni su super ljudi, stvarno imam super s/s, imaju i oni svojih mana, ali, imamo ih svi, nego eto, previše sam afektivna, posle se pokajem zbog nekih reči i *bg <_< Divljam i pi*dim bezveze a ništa ne bude onako kako mislim, pa i da bude jaka stvar, to je samo jedan dan, treba da slavim što ne živimo zajedno, jedan dan mogu da izdržim. Bili su i otišli, nisu spavali, završili su to što su imali, fino smo popričali, napunili nam zamrzivač, poplaćali račune i kud koji t1803.gif A sad mi kasno da idem kod svojih. Pa šta i ako ne odem danas, ići ću sutra, prekosutra. Sve je to moglo mirno, nego ja *edem *ovna malo, divljakuša sam prava <_< Što tako nisam razmišljala jutros, k'o normalan, razuman ćo'ek? Afekat mi je najveća mana, to moram da iskorenim.

Ogledalo moje :wub:

ovako,PRODUZILI SU MI BOLOVANJE/jeeeee, i to do 4.7.Znaci nisam ni ulazila vec je jedna zena izasla donela mi karton i papir da potpisem i dovidjena.E sad mene zanima dal su mi stvarno zbog mog stanja odobrili ili zato sto je muz jutros povukao neke veze,ma na kraju krajeva nije ni bitno,najvaznije je da sam ja kuci i da nemoram da se nerviram

Najvaznije je da je sve ispalo ok nije vazno kako i sta,ljubim te mazi stomacic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ogledalo moje :wub:

Je l' i tebi srednje ime Afekat? <_< Nego, jesi li stavila nekad svoju sličicu? VoleO bi' da te vidim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekalice, gde si zbrisala? b0412.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: evo meeeeeeeeeeeee

Nisam stavljala slicicu i necu je stavljati jer o svom problemu pricam samo ovde pa ne bih da me neko prepozna.A sto se tice toga da me vidis,pa mozemo mi to i uzivo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa gde si sad ti??m1305.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa gde si sad ti??m1305.gif

:lol: ja ne visim na čiviluku :P išla sam da se istuširam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: evo meeeeeeeeeeeee

Nisam stavljala slicicu i necu je stavljati jer o svom problemu pricam samo ovde pa ne bih da me neko prepozna.A sto se tice toga da me vidis,pa mozemo mi to i uzivo :rolleyes:

<_<

Ok, poštujem ;)

Ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene, imam jednu dobru i jednu losu vest. dobra je da sam konacno nasla apoteku koja ima test gravidnost mini ili kako vec. losa je ta da sam ga uradila i da je NEGATIVAN BEO KAO ZID. ja vise ne zna znam niti sam ljuta niti razocarana vec mi se samo po glavi jedna misao mota ZAR JE TOLIKO TESKO tesko i nemoguce napraviti dete taj novi zivot,sto mora tako. mm se smorio bas bas a ja ne znam vise sta da mislim i radim ne zelim da verujem da cemo biti jedan od onih parova koji ce morati tezim putem da ide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,uciteljice.

Posluzenje je u zenskim pricama,ali evo i za vas je My Heart spremila nesto

files.jpg

Mmmmmmmm t2807.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja merim svaki dan otprilike u isto vreme, 6h - 6.30h, :lol::P ali danas eto. A da nastavim da spavam, no way, jednom kad se probudim to je to.

Ma ja malo i *erem iskreno, oni su super ljudi, stvarno imam super s/s, imaju i oni svojih mana, ali, imamo ih svi, nego eto, previše sam afektivna, posle se pokajem zbog nekih reči i *bg <_< Divljam i pi*dim bezveze a ništa ne bude onako kako mislim, pa i da bude jaka stvar, to je samo jedan dan, treba da slavim što ne živimo zajedno, jedan dan mogu da izdržim. Bili su i otišli, nisu spavali, završili su to što su imali, fino smo popričali, napunili nam zamrzivač, poplaćali račune i kud koji t1803.gif A sad mi kasno da idem kod svojih. Pa šta i ako ne odem danas, ići ću sutra, prekosutra. Sve je to moglo mirno, nego ja *edem *ovna malo, divljakuša sam prava <_< Što tako nisam razmišljala jutros, k'o normalan, razuman ćo'ek? Afekat mi je najveća mana, to moram da iskorenim.

E bas i ja sam takva,posle kad sve prodje lijepo,ja bih sama sebe istukla...nekada npr.zovu kumovi eto nas,dolazimo i meni mm javlja da znam,da ce doci za sat dva,ali ja u startu pocnem da se dernjam na mm kako cu sta cu,nisam nista pripremila,vidi mi kuce,kupatilo u haosu,jer sam mislila to sve natenane,a sad moram na brzinu pa uz sve to i rucak spremiti,mada to nije toliko strasno koliko ja uvelicam,posle mi bude krivo kad sve prodje,moglo je sve biti totalno opusteno...pa se onda zapitam da li i oni tako reaguju kad im javimo da cemo doci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene, imam jednu dobru i jednu losu vest. dobra je da sam konacno nasla apoteku koja ima test gravidnost mini ili kako vec. losa je ta da sam ga uradila i da je NEGATIVAN BEO KAO ZID. ja vise ne zna znam niti sam ljuta niti razocarana vec mi se samo po glavi jedna misao mota ZAR JE TOLIKO TESKO tesko i nemoguce napraviti dete taj novi zivot,sto mora tako. mm se smorio bas bas a ja ne znam vise sta da mislim i radim ne zelim da verujem da cemo biti jedan od onih parova koji ce morati tezim putem da ide

Aja zaboravila sam,koliko vec pokusavate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: odakle to tebi samo stize :lol:

Svaka cast! Kako si samo to precizno i uredno iscrtala :blink: ja zato radim samo sa fondanom, ovo sa slagom ni za 100 godina ne bih tako uredno odradila.

Ovaj praseci molim k1706.gif

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, kako to mrzim!!!!!!!!!!!!!!!!!

i jaaaaa <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

148748_10150797664211852_377366401851_98

:lol: Uvek imam taj filing... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.