Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

MyHeart, da ti otpevam onu rodjendansku kako moje dete peva:

DA NA NA EEEEE DI DA DAM DI DA DAM DI DA DAM

Da ti stomak veeeejiki poraste k1821.gif

Ljubaaaaaaaaaaavvvvv!!! Prelatko!!! :wub:

Vidim, i ti si od jutros sklona samoubojstvu

Osetim potrebu, barem jednom Gnevno. :P

Jedva cekam da dodjem kuci, samo o tome mislim (i otome kako treba da se selimo <_< )

mrzim ovu drzavu i njene zakone.upravo dolazim s lekarske komisije i naravno odbili su me kazu samo krvarenje po novom dolazi u obzir,besna sam ko ris,znaci sto si izgubio vec bebu nema nikakve veze znaci nista ih ne zanima ni gde radis ni sta radis samo ako krvaris onda je uredu.Naravno da sam se zalila danas u pola dva idem na drugostepenu ali bojim se da ce me i oni odbiti,

Reci nemam! Uzas! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mrzim ovu drzavu i njene zakone.upravo dolazim s lekarske komisije i naravno odbili su me kazu samo krvarenje po novom dolazi u obzir,besna sam ko ris,znaci sto si izgubio vec bebu nema nikakve veze znaci nista ih ne zanima ni gde radis ni sta radis samo ako krvaris onda je uredu.Naravno da sam se zalila danas u pola dva idem na drugostepenu ali bojim se da ce me i oni odbiti,

Znaci strasno!!!!

Nadam se da je Ljuba ovde, ona moze da ti da neki pametan komentar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubaaaaaaaaaaavvvvv!!! Prelatko!!! :wub:

:blink: Isti sam Sava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procitala sam sve, aj sad jedno po jedno da odgovorim.

Cackalice-bockalice, sta da ti kazem, osim da ti zelim da uspe iz prve i da se uskoro radujemo, a mozes i da se pridruzis Jekic na onoj temi, ne bi bilo lose ;)

My heart, srecan ti rodjendancic, sto zelim sebi to zelim i tebi t4402.gif

I ja sam od jutros u t9409.gif raspolozenju, iznervirao me mm sinoc, a jutros mi je kreten namerno ostavio svetlo upaljeno kad je krenuo na posao <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam od jutros u t9409.gif raspolozenju, iznervirao me mm sinoc, a jutros mi je kreten namerno ostavio svetlo upaljeno kad je krenuo na posao <_<

:lol: :lol: znači, danas smo nas tri u šlj raspoloženju, nije ni čudo, vid' vreme <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cackalice-bockalice, sta da ti kazem, osim da ti zelim da uspe iz prve i da se uskoro radujemo, a mozes i da se pridruzis Jekic na onoj temi, ne bi bilo lose ;)

I ja sam od jutros u t9409.gif raspolozenju, iznervirao me mm sinoc, a jutros mi je kreten namerno ostavio svetlo upaljeno kad je krenuo na posao <_<

1.Fala ti Anchy :wub:

2. :lol: sorry,smesno mi je ,kako mu je to samo palo na pamet,ja se nikad ne bih setila tako da se svetim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam od jutros u t9409.gif raspolozenju, iznervirao me mm sinoc, a jutros mi je kreten namerno ostavio svetlo upaljeno kad je krenuo na posao <_<

Uh, kako to mrzim!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma nemam reci stvarno nam je zemlja uzasna i onda kazu radjajte,a sikaniraju nas na svakom cosku oni i njihovi zakoni znaci ako ne krvaris dovidjena,a to sto na tom radnom mestu mozes komotno da prokrvaris to ih ne zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1.Fala ti Anchy :wub:

2. :lol: sorry,smesno mi je ,kako mu je to samo palo na pamet,ja se nikad ne bih setila tako da se svetim

Uh, kako to mrzim!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma on ce da kaze da nije namerno, a znam da jeste, djubre jedno <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno drži u gospodji toplomer, pa ne sme da mrda, ni da brboće :lol:

:lol:

:huh: znam da se meri u isto vreme, ali ja računam, pola sata, sat, gore dole, ne može da poremeti vrednost. Nekad merim u 5.30h, nekad u 6h, nekad u 6.30h, zavisi kad se probudim i nisam znaO da treba negde da se upiše ako meriš u drugo vreme <_< Ma nije ova bazalna za glupake :angry: Ako ne uspem ništa ovaj mesec da uradim, sledeći ću biti disciplinovanija po pitanju merenja temperature, lo prometo :P

najbolje ti je da te budi sat svaki dan,pa ako ti se ne ustaje izmeris temp i nastavis da pajkis,tako ja radim.

Hvala,uciteljice.

Posluzenje je u zenskim pricama,ali evo i za vas je My Heart spremila nesto

files.jpg

SRECAN RODJENDAAAAN!!!!!! SVE NAJLEPSE OD SRCA :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jok, može da bude samo gori

Zato što mi se za danas najavljuju gosti koji će možda i prespavati a ne radi mi se ništa, ne ide mi se u nabavku, ne kuva mi se gala ručak, ne prlja mi se dodatna posteljina, nemam svoj mir, ceo dan ću morati da oblećem i služim ne bi mi to teško palo da je neko meni veoma drag, nego s/s i brat od svekrve, nemam niša protiv njih, taman posla, i ujak od mm je divan čovek, ali nisam raspoložena za druženje i služenje. I još, danas sam planirala da idem kod mojih, da vidim mog voljenog Leona, i sad ću morati da odložim zbog njih To me najviše i dovelo u ovo stanje Mislim, mogu ja da odem kući, ali, nema smisla, oni dodju a snajka zbrisala. A mm naravno, na poslu, pa posle posla fudbal, pa će kući doći tek uveče, oko 21h, boli ga d**e, a ja moram da ostanem da ih animiram Eto, zato sam ske**ana

znam Sunce kako ti je,nek ti bude lakse sto je bar jedan dan,ja zivim sa svekrvom,i ja kuvam,perem,usisavam a ona se svrcka od drugarice do drugarice i plus zivi na nas racun!! kud ces gore :( ona smatra da to sto zivimo kod nje tj u kuci mm trebamo da je ljubimo u dupe...citala si juce u SOS sta se desilo,ima tu jos i mnoogo gorih stvari..i meni dodje da skocim sa mosta u Tamis al sta cu trpim,nema mi druge..

Pravilo: nikad ne čekaj Ljubu da završi, piši post

:lol:

Ma znam... Padnes na nos od posla, spremanje, pranje sudova, prinesi, odnesi, pre toga sredi sve, posle opet peri sudove... Crknes, a nista se ne vidi!

Izdrzi, ipak su 'mama i tata' u pitanju.

Evo ja samo ladim jezik kako treba da pocnem da nas pakujem, a odlazem vec danima, jer znam da kad se uputim u to necu moci da stanem.

Izvukli smo 1000 kutija koje nam prave planine u uglovima stana, a ja ih gledam i ne 'vatam se posla...

pakovanje <_< dva puta sam se selila znam kako ti je

Znam uzas!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja planirala da skembam ispit, da odradim lavovsko parce gradiva, a moj svekar dosao i to sa spoljne stane kuce, popeo se na merdevine i dosao na nau terasu i smirgla, priprema za farbanje. Kad se nisam srusila kada sam otvorila vrata od terase. CUjem struze nesto. A ves mi na terasi, ali koga to briga!

Resio covek tog dana da ofarba nasu terasu, nije nasao za shodno ni da nas prethodnog dana obavesti a kamo li da pita da li je zgodno.

Tako da znam sta znaci kada ti neko poremeti planove!!!!!!!!!!!!! NISTA GORE!!!!

I to po ovako smrdljivom danu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi smo tu za tebe Sunce nase, izjadaj nam se i lagano guraj dalje

danas smirgla??? pa nije mogao da ceka da sine Sunce,nego mu zanimljivo kad pada smrdljiva kisa??svasta... :angry:

mrzim ovu drzavu i njene zakone.upravo dolazim s lekarske komisije i naravno odbili su me kazu samo krvarenje po novom dolazi u obzir,besna sam ko ris,znaci sto si izgubio vec bebu nema nikakve veze znaci nista ih ne zanima ni gde radis ni sta radis samo ako krvaris onda je uredu.Naravno da sam se zalila danas u pola dva idem na drugostepenu ali bojim se da ce me i oni odbiti,

:o :o kreteni!!! izvinte na izrazu!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako je lepaaa!! svaka cast!!,ja sam smotana za torte,meni daj testo i oklagiju i super sam,a tortu ne umem ni da nafilujem kako treba,sve brda i doline :lol:

Hvala,ma ja obozavam sve da kuvam...

Simona divna je torta, svaka čast! :wub:

:wub:

Verovatno drži u gospodji toplomer, pa ne sme da mrda, ni da brboće :lol:

:lol: citala sam juce u bazalnoj,do suza sam se ismejala,najbolje ste

Predivna bwe!!!

Zasto vices na mene :(

:lol::P

Pozdrav devojcice

Pa samo upises to vreme, inace se uvek u isto vreme meri temp

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Simona! Bas je lepa! I svaka cast kako si je bolesna pravila! Bas si drug!

Hvala Empress :wub:

Ne da me smorilo nego ne mogu da ti opišem :angry: da mogu iz kože da iskočim <_< juče i jutros sam se posvadjala sa mm zbog toga <_< Muka mi je više da se ja večito prilagodjavam drugima. Danas sam planirala da idem kod mojih i sad su mi to poremetili <_< I to sve jer ujak hoće da vidi mm, ok, nek' mm ide tamo pa nek' se vide, a ne da meni remete planove, ja sam tu koleteralna šteta <_<

Uh kako mi je to sve poznato,davno su prosla ta vremena,da se bude sluga nekome...

:lol: odakle to tebi samo stize

Svaka cast! Kako si samo to precizno i uredno iscrtala :blink: ja zato radim samo sa fondanom, ovo sa slagom ni za 100 godina ne bih tako uredno odradila.

Ovaj praseci molim k1706.gif

Hvala, i ja vise volim sa fondanom,ali ovo je bila njena zelja

jupi...sad cekamo.....

prelepo,ja jedva da umem slag da namazem.....ponekad mi i bude ravno

:wub:

mrzim ovu drzavu i njene zakone.upravo dolazim s lekarske komisije i naravno odbili su me kazu samo krvarenje po novom dolazi u obzir,besna sam ko ris,znaci sto si izgubio vec bebu nema nikakve veze znaci nista ih ne zanima ni gde radis ni sta radis samo ako krvaris onda je uredu.Naravno da sam se zalila danas u pola dva idem na drugostepenu ali bojim se da ce me i oni odbiti,

Srasno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahah Ljubo, car'CE!

Sto se tice posla, uz tebe smo i saljemo E da izdrzis sve!

taman kad sve zavrsim ces ti da stignes vamo pa da mi odradis jednu mozdanu terapiju. Alkohol je dozvoljen kao pomagalo :P

mrzim ovu drzavu i njene zakone.upravo dolazim s lekarske komisije i naravno odbili su me kazu samo krvarenje po novom dolazi u obzir,besna sam ko ris,znaci sto si izgubio vec bebu nema nikakve veze znaci nista ih ne zanima ni gde radis ni sta radis samo ako krvaris onda je uredu.Naravno da sam se zalila danas u pola dva idem na drugostepenu ali bojim se da ce me i oni odbiti,

Besna sam na tvoju dr, sto nije malo nafilovala dijagnozu :angry: To se tako radi a sta oni znaju da li krvaris stvarno ili ne. Da si na drugostepenom posteno izdramila kako te teraju da das otkaz kako bi sacuvala bebu, jer si u nevidjenom strahu da ces je opet izgubiti, a posao ti je da vuces gajbe, budes na promaji, izlazis napolje na uskroro 35 stepeni pa onda ulazis u hladnjake na -20 i slicno. A moras to sve jer nece da zaposle jos jenog da ti pomogne dok moraju tebe da placaju. A i gazda se non stop dere i sikanira i samo ceka momenat da ti da otkaz. Kukaj, moli, drami jer kako ces dete da hranis ako budes morala da das otkaz i slicno.

Znaci strasno!!!!

Nadam se da je Ljuba ovde, ona moze da ti da neki pametan komentar

Koliko je pametan, nemam pojma ali ja bih tako. Ili ako ume dobro da glumi nek im se onesvesti na sred pa nek je onda posalju na posao :angry:

Isti sam Sava!

:wub: ma i on ce da bude neko spadalo, vec ovako mali ima ideje da nas zavitlava pa se onako kroz zubice smeje. A divan dan ga teramo po 15 puta dnevno da peva pa se topimo

Procitala sam sve, aj sad jedno po jedno da odgovorim.

Cackalice-bockalice, sta da ti kazem, osim da ti zelim da uspe iz prve i da se uskoro radujemo, a mozes i da se pridruzis Jekic na onoj temi, ne bi bilo lose ;)

My heart, srecan ti rodjendancic, sto zelim sebi to zelim i tebi t4402.gif

I ja sam od jutros u t9409.gif raspolozenju, iznervirao me mm sinoc, a jutros mi je kreten namerno ostavio svetlo upaljeno kad je krenuo na posao

:lol: svaka cast za tm, zavuko ti na finjaka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma nemam reci stvarno nam je zemlja uzasna i onda kazu radjajte,a sikaniraju nas na svakom cosku oni i njihovi zakoni znaci ako ne krvaris dovidjena,a to sto na tom radnom mestu mozes komotno da prokrvaris to ih ne zanima

Nikoga to ne zanima. Zive gospoda u DIznilendu, podrpali pola drzave, puni kao brodovi, sve im je dostupno i boli ih uvo za sve!!!!

GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Mrzim ih!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vec sam vam pricala da svojevremeno kada sam bila na lekarskoj insistirali su da vide decka koji je operisao nogu. Sta ce morao je da dodje sa sve gipsom od pete do kuka, bez oslonca, naravno taksijem jer njegovi nemaju auto.

TO SU GOLA GOVNAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I onda strajkuju i nesto traze. A niko od njih ne odgovara za svoja zlodela!!!!! Culi ste juce ju objavili da smo na poslednjem mestu u Evropi po obaveznoj zdravstvenoj zastiti!!!!!

P.S. Izvinjavam se ali me je stvarno iznerviralo sto ti nisu otvorili bolovanje. Pa valjda tvoj lekar zna zbog cega te je uputio na komisiju!!!!!!!!!!!!!

Ma on ce da kaze da nije namerno, a znam da jeste, djubre jedno <_<

NaraFno da je namerno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Besna sam na tvoju dr, sto nije malo nafilovala dijagnozu :angry: To se tako radi a sta oni znaju da li krvaris stvarno ili ne. Da si na drugostepenom posteno izdramila kako te teraju da das otkaz kako bi sacuvala bebu, jer si u nevidjenom strahu da ces je opet izgubiti, a posao ti je da vuces gajbe, budes na promaji, izlazis napolje na uskroro 35 stepeni pa onda ulazis u hladnjake na -20 i slicno. A moras to sve jer nece da zaposle jos jenog da ti pomogne dok moraju tebe da placaju. A i gazda se non stop dere i sikanira i samo ceka momenat da ti da otkaz. Kukaj, moli, drami jer kako ces dete da hranis ako budes morala da das otkaz i slicno.

Koliko je pametan, nemam pojma ali ja bih tako. Ili ako ume dobro da glumi nek im se onesvesti na sred pa nek je onda posalju na posao :angry:

Znala sam da ces nesto pametno da kazes eto.

Sladjo, ucini to!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart! SRECAN RODJENDAN!!!!!funnysmiley48.gif c025.gif ZIVELA;ZIVELA I SRECNA NAM BILA!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LJUBO neznam sta rade ovi na dugostepenoj da li sta pitaju ali kod ove prve nisam stigla ni da guknem vec je rekla da su odlucili da sam spremna za rad.I ja sam ljuta na moju dok rekla je da ce da upise da imam sukrvicu i da uzimam utrogestan ida imam bolove a sta je ona od tog stvarno napisala nemam pojma jer joj je svrakopis ruzan i nista nisam znala da procitam,sve je u nekim siframa.valjda ce me ovi pitati makar sta radim i uzeti u obzir da sam vec gubila bebu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pakovanje <_< dva puta sam se selila znam kako ti je

<_< Smor! Meni je skoro 14h i definitivno idem da pocnem, ignorisanjem se nece samo spakovati.

Hvala Empress :wub:

:wub:

taman kad sve zavrsim ces ti da stignes vamo pa da mi odradis jednu mozdanu terapiju. Alkohol je dozvoljen kao pomagalo :P

:wub: ma i on ce da bude neko spadalo, vec ovako mali ima ideje da nas zavitlava pa se onako kroz zubice smeje. A divan dan ga teramo po 15 puta dnevno da peva pa se topimo

To se podrazumeva! Bice, shizenje, ludenje, mednes! :D ako sve bude po planu, koliko za 3 nedelje! :D Jedva cekam!

Dusa mala! :wub: Mogu mislilti koliko uzivate! Te situacije sa decom su najlepsa stvar na svetu! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikoga to ne zanima. Zive gospoda u DIznilendu, podrpali pola drzave, puni kao brodovi, sve im je dostupno i boli ih uvo za sve!!!!

GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Mrzim ih!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vec sam vam pricala da svojevremeno kada sam bila na lekarskoj insistirali su da vide decka koji je operisao nogu. Sta ce morao je da dodje sa sve gipsom od pete do kuka, bez oslonca, naravno taksijem jer njegovi nemaju auto.

TO SU GOLA GOVNAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I onda strajkuju i nesto traze. A niko od njih ne odgovara za svoja zlodela!!!!! Culi ste juce ju objavili da smo na poslednjem mestu u Evropi po obaveznoj zdravstvenoj zastiti!!!!!

P.S. Izvinjavam se ali me je stvarno iznerviralo sto ti nisu otvorili bolovanje. Pa valjda tvoj lekar zna zbog cega te je uputio na komisiju!!!!!!!!!!!!!

NaraFno da je namerno!

ma sta da ti kazem kad vec sve znas,kao sto sam vec napisala ljubi ovi me nisu nista ni pitali vec su bili odlucili pre mego sto sam usla u kancelariju,nezanima ih gde radis a kamoli sta radis a da li ce me ovi na druostepenoj pitati nesto ili ce isto odluciti pre negp sto udjem,uzassssssssss i ajde se ti ne nerviraj onda.Mada znam da ce mi ovi na poslu srediti nesto ako me vrate,bicu kao par dana na poslu tj na slobodnim danima i onda cu opet bolovanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma sta da ti kazem kad vec sve znas,kao sto sam vec napisala ljubi ovi me nisu nista ni pitali vec su bili odlucili pre mego sto sam usla u kancelariju,nezanima ih gde radis a kamoli sta radis a da li ce me ovi na druostepenoj pitati nesto ili ce isto odluciti pre negp sto udjem,uzassssssssss i ajde se ti ne nerviraj onda.Mada znam da ce mi ovi na poslu srediti nesto ako me vrate,bicu kao par dana na poslu tj na slobodnim danima i onda cu opet bolovanje

Bas mi je zao sto te tako maltretiraju! Stvarno su dusmani bezosecajni! :angry:

Trudi se svim silama da isteras po svome. Imas naporan posao i oni to MORAJU da uzmu u obzir!

Drzim ti palceve da uspes u ovome!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma sta da ti kazem kad vec sve znas,kao sto sam vec napisala ljubi ovi me nisu nista ni pitali vec su bili odlucili pre mego sto sam usla u kancelariju,nezanima ih gde radis a kamoli sta radis a da li ce me ovi na druostepenoj pitati nesto ili ce isto odluciti pre negp sto udjem,uzassssssssss i ajde se ti ne nerviraj onda.Mada znam da ce mi ovi na poslu srediti nesto ako me vrate,bicu kao par dana na poslu tj na slobodnim danima i onda cu opet bolovanje

Molim te samo bez nerviranja, ako ikako mozes. Imas opcije, ali probaj ovako kako te je Ljuba savetovala. Ako te pozovu samo da ti saopste, kreni sa pricom. UH BARABE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim te samo bez nerviranja, ako ikako mozes. Imas opcije, ali probaj ovako kako te je Ljuba savetovala. Ako te pozovu samo da ti saopste, kreni sa pricom. UH BARABE!

pa nadam se da cu bar uspeti nesto da kazem,uzasno se nerviram a nebih smela,javicu vam se poslepodne kako sam prosla,jer ako me odbiju moracu ici videti radi li mi dok da zatvorim bolovanje pa da odnesem doznake u firmu uzas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart, srecan rodjendan :) , sve najbolje i da nam uskoro budes pregnsmiley.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je zao sto te tako maltretiraju! Stvarno su dusmani bezosecajni! :angry:

Trudi se svim silama da isteras po svome. Imas naporan posao i oni to MORAJU da uzmu u obzir!

Drzim ti palceve da uspes u ovome!

pokusacu,stvarno zalim sto zivim u ovakvoj nikakvoj drzavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.