Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Dal da čekam Ljubinku da završi post ili da komentaričem posetu kod Sunce :lol::rolleyes: ....?

Pravilo: nikad ne čekaj Ljubu da završi, piši post :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne da me smorilo nego ne mogu da ti opišem :angry: da mogu iz kože da iskočim <_< juče i jutros sam se posvadjala sa mm zbog toga <_< Muka mi je više da se ja večito prilagodjavam drugima. Danas sam planirala da idem kod mojih i sad su mi to poremetili <_< I to sve jer ujak hoće da vidi mm, ok, nek' mm ide tamo pa nek' se vide, a ne da meni remete planove, ja sam tu koleteralna šteta <_<

Ma znam... Padnes na nos od posla, spremanje, pranje sudova, prinesi, odnesi, pre toga sredi sve, posle opet peri sudove... <_< Crknes, a nista se ne vidi!

Izdrzi, ipak su 'mama i tata' u pitanju. :rolleyes:

Evo ja samo ladim jezik kako treba da pocnem da nas pakujem, a odlazem vec danima, jer znam da kad se uputim u to necu moci da stanem.

Izvukli smo 1000 kutija koje nam prave planine u uglovima stana, a ja ih gledam i ne 'vatam se posla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pravilo: nikad ne čekaj Ljubu da završi, piši post :lol::P

b0201.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo ti je Ivancica rekla. Jedan dan i Boze pomozi, ali zamisli da zivite zajedno!!!!!!!!! Uh

Znam, znam, jedan neću neću umreti, ali tako kad nešto planiraš pa ti naglo pokvare planove, e, to ne volim nikako <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo ti je Ivancica rekla. Jedan dan i Boze pomozi, ali zamisli da zivite zajedno!!!!!!!!! Uh

Pa to je bas dobro, napajala si svoja lepa oketa

To jeste... :wub: Ali kad videh da je 11h :blink: ... Jos sam se probudila sa bolom u glavi, slepoocnice mi tutnje, rasturaju! <_< Sad cu da Zgutam Macinu travu, da me dokrajci svojom slatkocom! :D

Pravilo: nikad ne čekaj Ljubu da završi, piši post :lol::P

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, znam, jedan neću neću umreti, ali tako kad nešto planiraš pa ti naglo pokvare planove, e, to ne volim nikako <_<

Znam uzas!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja planirala da skembam ispit, da odradim lavovsko parce gradiva, a moj svekar dosao i to sa spoljne stane kuce, popeo se na merdevine i dosao na nau terasu i smirgla, priprema za farbanje. Kad se nisam srusila kada sam otvorila vrata od terase. CUjem struze nesto. A ves mi na terasi, ali koga to briga!

Resio covek tog dana da ofarba nasu terasu, nije nasao za shodno ni da nas prethodnog dana obavesti a kamo li da pita da li je zgodno.

Tako da znam sta znaci kada ti neko poremeti planove!!!!!!!!!!!!! NISTA GORE!!!!

I to po ovako smrdljivom danu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi smo tu za tebe Sunce nase, izjadaj nam se i lagano guraj dalje :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde nam j Ljuba?????

Sledecih mesec dana imam po jedno 15-16 sati posla i to svako dan i vikendima <_< ostatak delim na dete, kuvanje i vas. mm dobija mrvice od mrvica, tj. sta preostane od spavanja :D

Ljuba je dva puta bila danas ovde i ništa nije pisala, tj. prvi put kad je bila, pisala je nešto, al' tog posta nigde nema, to je bilo još jutros

Iskusno, Sunce B) Ne znam kako znas, ali jesam pokusala 2 ili cak 3 puta nesto da napisem i odgovorim ali me onda neko iscima, te posalji ovo , uradi ono, odmah zovi onog <_< i onda sve zaboravim sta sam htela da kazem a da ponovo iscitavam nemam kad

Cekalice slika sve govori!!!

taz-398981.jpg

:lol: super

Volim vas sve JAKO JAKO JAKOt4624.gifNemate pojma koliko mi znacitet4622.gif

A izvestaj je:POSTALA SAM BOCKALICA!!!!!

Sve je bilo ok dosli smo i nismo se cak ni tukli ni nista :P samo su nas pitali" Jel ostajete pri svojoj odluci za vto",mi jednoglasno "DA" ,hormoni od juce ok,dobila boce i kuci,uz u ponedeljak i eto to je to

Jeeee, bravo bockalice! Cestitam bockanje! Jel obecavas da kad budes postala mama promenis nik u cackalica :P

Stvarno Ljubo, nema te ceo dan! Nije korektno!

c0571.gif

mozda ima posla preko glave

a moj slucaj je da u sred placa pocnem da se smejem,i onda onako sa suzama i osmehom na licu zamislite facu mm onda mi je smesno jos vise,pa mi suze krenu od smeha

Upravo to, ne znam gde mi dupe a gde glava k07080.gif

I suze i smeh su praznjenje. Ja se cesto smejem ne do suza nego do pravog placa, sva oteknem i curim na sve strane i iz ociju i iz nosa i posle me boli glava kao da sam bila tuzna a ne vesela :huh:

Koliko god da sam feministkinja u dusi mi zene smo, ipak, zamlaTene!

Ma pretpostavljam da je Ljuba zauzeta, nego Hvali nam, pa kukam javno..

k07068.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To jeste... :wub: Ali kad videh da je 11h :blink: ... Jos sam se probudila sa bolom u glavi, slepoocnice mi tutnje, rasturaju! Sad cu da Zgutam Macinu travu, da me dokrajci svojom slatkocom!

Nista sladje od macine trave b0201.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam uzas!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja planirala da skembam ispit, da odradim lavovsko parce gradiva, a moj svekar dosao i to sa spoljne stane kuce, popeo se na merdevine i dosao na nau terasu i smirgla, priprema za farbanje. Kad se nisam srusila kada sam otvorila vrata od terase. CUjem struze nesto. A ves mi na terasi, ali koga to briga!

Resio covek tog dana da ofarba nasu terasu, nije nasao za shodno ni da nas prethodnog dana obavesti a kamo li da pita da li je zgodno.

Tako da znam sta znaci kada ti neko poremeti planove!!!!!!!!!!!!! NISTA GORE!!!!

I to po ovako smrdljivom danu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi smo tu za tebe Sunce nase, izjadaj nam se i lagano guraj dalje :wub: :wub:

Pročitala sam ovo za svekra na temi za svekrve <_<

Već mi je lakše jer sam vam "ispričala", čoveku uvek bude lakše kad se izjada :wub:

Iskusno, Sunce B) Ne znam kako znas, ali jesam pokusala 2 ili cak 3 puta nesto da napisem i odgovorim ali me onda neko iscima, te posalji ovo , uradi ono, odmah zovi onog <_< i onda sve zaboravim sta sam htela da kazem a da ponovo iscitavam nemam kad

I suze i smeh su praznjenje. Ja se cesto smejem ne do suza nego do pravog placa, sva oteknem i curim na sve strane i iz ociju i iz nosa i posle me boli glava kao da sam bila tuzna a ne vesela :huh:

k07068.gif

B)

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jok, može da bude samo gori <_<

Zato što mi se za danas najavljuju gosti koji će možda i prespavati <_< a ne radi mi se ništa, ne ide mi se u nabavku, ne kuva mi se gala ručak, ne prlja mi se dodatna posteljina, nemam svoj mir, ceo dan ću morati da oblećem i služim <_< ne bi mi to teško palo da je neko meni veoma drag, nego s/s i brat od svekrve, nemam niša protiv njih, taman posla, i ujak od mm je divan čovek, ali nisam raspoložena za druženje i služenje. I još, danas sam planirala da idem kod mojih, da vidim mog voljenog Leona, i sad ću morati da odložim zbog njih <_< To me najviše i dovelo u ovo stanje <_< Mislim, mogu ja da odem kući, ali, nema smisla, oni dodju a snajka zbrisala. A mm naravno, na poslu, pa posle posla fudbal, pa će kući doći tek uveče, oko 21h, boli ga d**e, a ja moram da ostanem da ih animiram <_< Eto, zato sam ske**ana :angry:

Znam Sunce tacno kako se osecas,sad mi je sa smajlicima sve potpuno jasno,sta da ti kazem nema izlaza,znas i sama,definitivno tako mora danas,pa bolje se na vreme pomiri s tim ustedeces zivcet4621.gif

:lol: super

Jeeee, bravo bockalice! Cestitam bockanje! Jel obecavas da kad budes postala mama promenis nik u cackalica :P

Promenicu ga sigurno,to sam vec jednom negde rekla,glasacemo pa cemo videti "kako cu se zvati" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PoJenta je da okrenemo na smeJ, sto se nasumicnim prolupavanjem lako postigne!

Mi smo vesele devojke aka veSELJANKE!

:lol: odakle to tebi samo stize :lol:

Evo je torta mojih ruku delo,pravila je komsinici za punoljetstvo,i to neki dan kad sam bila bolesna,jedva sam,nisam je mogla odbiti kad sam joj prije toga obecala,552863_240015622769649_100002836399610_3

Svaka cast! Kako si samo to precizno i uredno iscrtala :blink: ja zato radim samo sa fondanom, ovo sa slagom ni za 100 godina ne bih tako uredno odradila.

Eve od mene pa birajte koji cete dezen...

Ovaj praseci molim k1706.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pročitala sam ovo za svekra na temi za svekrve <_<

Eh, coveka kada muka muci ne zna gde bije :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno drži u gospodji toplomer, pa ne sme da mrda, ni da brboće

:lol:

znam da se meri u isto vreme, ali ja računam, pola sata, sat, gore dole, ne može da poremeti vrednost. Nekad merim u 5.30h, nekad u 6h, nekad u 6.30h, zavisi kad se probudim i nisam znaO da treba negde da se upiše ako meriš u drugo vreme Ma nije ova bazalna za glupake Ako ne uspem ništa ovaj mesec da uradim, sledeći ću biti disciplinovanija po pitanju merenja temperature, lo prometo

Ti svakako pisi vreme u koje si merila, makar da FF zna da ti i nisu bas merodavne.

k07114.gif k07072.gif k07051.gif k07078.gif k07116.gif b0402.gif b0401.gif m0921.gif p0201.gif

Evo malo gejolikih smajlija za bolje raspolozenje k07063.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj praseci molim k1706.gif

Gde samo ovo pronadje????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MyHeart, da ti otpevam onu rodjendansku kako moje dete peva:

DA NA NA EEEEE DI DA DAM DI DA DAM DI DA DAM

Da ti stomak veeeejiki poraste k1821.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MyHeart, da ti otpevam onu rodjendansku kako moje dete peva:

DA NA NA EEEEE DI DA DAM DI DA DAM DI DA DAM

Da ti stomak veeeejiki poraste k1821.gif

Jaooo :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo malo gejolikih smajlija za bolje raspolozenje k07063.gif

Hahahahah :lol: :lol: :lol: Ljubo, car'CE! :lol:

Sto se tice posla, uz tebe smo i saljemo E da izdrzis sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim vas sve JAKO JAKO JAKOt4624.gifNemate pojma koliko mi znacitet4622.gif

A izvestaj je:POSTALA SAM BOCKALICA!!!!!

Sve je bilo ok dosli smo i nismo se cak ni tukli ni nista :P samo su nas pitali" Jel ostajete pri svojoj odluci za vto",mi jednoglasno "DA" ,hormoni od juce ok,dobila boce i kuci,uz u ponedeljak i eto to je to :rolleyes:

jupi...sad cekamo.....

Evo je torta mojih ruku delo,pravila je komsinici za punoljetstvo,i to neki dan kad sam bila bolesna,jedva sam,nisam je mogla odbiti kad sam joj prije toga obecala,

prelepo,ja jedva da umem slag da namazem.....ponekad mi i bude ravno :lol:

Hvala,uciteljice.

Posluzenje je u zenskim pricama,ali evo i za vas je My Heart spremila nesto

draga srecan rodjendan i da za sledeci ljuljas malu bebicu.....

Zato što mi se za danas najavljuju gosti koji će možda i prespavati ,a ne radi mi se ništa, ne ide mi se u nabavku, ne kuva mi se gala ručak, ne prlja mi se dodatna posteljina, nemam svoj mir, ceo dan ću morati da oblećem i služim , ne bi mi to teško palo da je neko meni veoma drag, nego s/s i brat od svekrve, nemam niša protiv njih, taman posla, i ujak od mm je divan čovek, ali nisam raspoložena za druženje i služenje. I još, danas sam planirala da idem kod mojih, da vidim mog voljenog Leona, i sad ću morati da odložim zbog njih <_< To me najviše i dovelo u ovo stanje , Mislim, mogu ja da odem kući, ali, nema smisla, oni dodju a snajka zbrisala. A mm naravno, na poslu, pa posle posla fudbal, pa će kući doći tek uveče, oko 21h, boli ga d**e, a ja moram da ostanem da ih animiram , Eto, zato sam ske**ana :angry:

zato oni smajliji?razumljivo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jok, može da bude samo gori <_<

Zato što mi se za danas najavljuju gosti koji će možda i prespavati <_< a ne radi mi se ništa, ne ide mi se u nabavku, ne kuva mi se gala ručak, ne prlja mi se dodatna posteljina, nemam svoj mir, ceo dan ću morati da oblećem i služim <_< ne bi mi to teško palo da je neko meni veoma drag, nego s/s i brat od svekrve, nemam niša protiv njih, taman posla, i ujak od mm je divan čovek, ali nisam raspoložena za druženje i služenje. I još, danas sam planirala da idem kod mojih, da vidim mog voljenog Leona, i sad ću morati da odložim zbog njih To me najviše i dovelo u ovo stanje Mislim, mogu ja da odem kući, ali, nema smisla, oni dodju a snajka zbrisala. A mm naravno, na poslu, pa posle posla fudbal, pa će kući doći tek uveče, oko 21h, boli ga d**e, a ja moram da ostanem da ih animiram Eto, zato sam ske**ana

Uff, onda su oni smajlici apsolutno opravdani, pogotovo oni samoubilacki

Dal da čekam Ljubinku da završi post ili da komentaričem posetu kod Sunce

:lol:

Pravilo: nikad ne čekaj Ljubu da završi, piši post

:lol:

b0201.gif

Sta se ti smejes <_<:P

To jeste... Ali kad videh da je 11h ... Jos sam se probudila sa bolom u glavi, slepoocnice mi tutnje, rasturaju! Sad cu da Zgutam Macinu travu, da me dokrajci svojom slatkocom!

Vidim, i ti si od jutros sklona samoubojstvu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Sta se ti smejes

2. Vidim, i ti si od jutros sklona samoubojstvu

1. Od muke

2. Isti brat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mrzim ovu drzavu i njene zakone.upravo dolazim s lekarske komisije i naravno odbili su me kazu samo krvarenje po novom dolazi u obzir,besna sam ko ris,znaci sto si izgubio vec bebu nema nikakve veze znaci nista ih ne zanima ni gde radis ni sta radis samo ako krvaris onda je uredu.Naravno da sam se zalila danas u pola dva idem na drugostepenu ali bojim se da ce me i oni odbiti,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Evo malo gejolikih smajlija za bolje raspolozenje k07063.gif

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mrzim ovu drzavu i njene zakone.upravo dolazim s lekarske komisije i naravno odbili su me kazu samo krvarenje po novom dolazi u obzir,besna sam ko ris,znaci sto si izgubio vec bebu nema nikakve veze znaci nista ih ne zanima ni gde radis ni sta radis samo ako krvaris onda je uredu.Naravno da sam se zalila danas u pola dva idem na drugostepenu ali bojim se da ce me i oni odbiti,

To je nasa zemlja Srbija, :angry: otisla bih odavde sutra samp da mm hoce :(<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mrzim ovu drzavu i njene zakone.upravo dolazim s lekarske komisije i naravno odbili su me kazu samo krvarenje po novom dolazi u obzir,besna sam ko ris,znaci sto si izgubio vec bebu nema nikakve veze znaci nista ih ne zanima ni gde radis ni sta radis samo ako krvaris onda je uredu.Naravno da sam se zalila danas u pola dva idem na drugostepenu ali bojim se da ce me i oni odbiti,

ma sta reci vise....drzava je u haosu,zdravstvo najgore moguce.......drzim fige za drugostepenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mrzim ovu drzavu i njene zakone.upravo dolazim s lekarske komisije i naravno odbili su me kazu samo krvarenje po novom dolazi u obzir,besna sam ko ris,znaci sto si izgubio vec bebu nema nikakve veze znaci nista ih ne zanima ni gde radis ni sta radis samo ako krvaris onda je uredu.Naravno da sam se zalila danas u pola dva idem na drugostepenu ali bojim se da ce me i oni odbiti,

Welcome to Serbia B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.