Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Luna citas mi misli,sad bas hocu da napisem"Ja krecem za sat vremena,drzite mi pesnice da se izborim za vto,a da se ne pokajem"

Evo i ja drzim sve za sta mogu se 'uvatim! Neka sila bude sa tobom! :P

Bice sve to super, videces! Ako treba da bijes-udri!

Ako krenem da citiram pa da odgovaram, oduzice se, valjda necu da zaboravim sta sam kome htela da kazem.

Cekalice, mm tetki su kad se spremala za VTO izvadili 16 zdravih jajnih celija! Na putu do BG ona nije mogla da sedi u kolima nego je lezala, i uspela joj VTO iz prve, sad ima sincica :rolleyes: I to se sve desavalo pre nekih 8-9 godina, a koliko je medicina od tada napredovala...

Sunce, pre'ladila si grlo, sad treba nesto toplo da stavis u usta! :P Ne se ljutis, zezam se ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: Najbolji lek je uvek toplo! Ali mora da drzi duze, da se fino zagreje! (ne ljuti se ermano, mm i ja se zezamo ovako, pa me Anchy podsetila)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde, ajde, samo pici! Sta bih ja dala da sam sad na poslu! Pih!

Mislimo mi na tebe, i druzimo se popodne agen!

Ljubim te!

E crkoh!!! Ladno dosla danas na posao kad ono ne radim, klinci ostali sinoc kod bake i deke zbog radova u stanu a meni od silne zbrke zaboravili da jave. Do sad sam sredjivala kucu, a sad cu da zavrsavam ruckic. Nema odmora za mene. <_<:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: Najbolji lek je uvek toplo! Ali mora da drzi duze, da se fino zagreje! (ne ljuti se ermano, mm i ja se zezamo ovako, pa me Anchy podsetila)

Da, i mm kad me boli grlo, uvek mi nudi "lekic" :lol: Bezobraznik! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E crkoh!!! Ladno dosla danas na posao kad ono ne radim, klinci ostali sinoc kod bake i deke zbog radova u stanu a meni od silne zbrke zaboravili da jave. Do sad sam sredjivala kucu, a sad cu da zavrsavam ruckic. Nema odmora za mene. <_<:lol:

Pusti muzikicu i "uzivkaj" :P Ja danas ne radim nista! Tako sam resila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, i mm kad me boli grlo, uvek mi nudi "lekic" :lol: Bezobraznik! :lol:

Pa kad im je na pameti samo kako da ga ususkaju negde! :lol: Ma cist bezobrazluk! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna citas mi misli,sad bas hocu da napisem"Ja krecem za sat vremena,drzite mi pesnice da se izborim za vto,a da se ne pokajem"

Drzim palceve i strpljivo cekam sta ce da bidne... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E crkoh!!! Ladno dosla danas na posao kad ono ne radim, klinci ostali sinoc kod bake i deke zbog radova u stanu a meni od silne zbrke zaboravili da jave. Do sad sam sredjivala kucu, a sad cu da zavrsavam ruckic. Nema odmora za mene. <_<:lol:

Sad ces da uzivas u cistoci svoje kucice!

Ja jedva cekam da se preselimo, pa da tako sve sredim i zamirisem nasim mirisima! :P

I ja bila vredna, opeglala gomiletinu vesa, sad idem da vezbam, pa ruckic, pa muz!

Mi zene za sve moramo da imamo snage! :D

Pusti muzikicu i "uzivkaj" :P Ja danas ne radim nista! Tako sam resila :D

Podrzavam takve odluke, ja ih cesto imam! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pusti muzikicu i "uzivkaj" :P Ja danas ne radim nista! Tako sam resila :D

Muzika pustena, bez toga nema velikog spremanja. Jos ko za inat boli me dole gde su jajnici i materica, jaooo kad ce da stane... <_< E a to ti je pametno da uzivas, sad bih ti se pridruzila... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ces da uzivas u cistoci svoje kucice!

Ja jedva cekam da se preselimo, pa da tako sve sredim i zamirisem nasim mirisima! :P

I ja bila vredna, opeglala gomiletinu vesa, sad idem da vezbam, pa ruckic, pa muz!

Mi zene za sve moramo da imamo snage! :D

Podrzavam takve odluke, ja ih cesto imam! :D

Ma mi zene sto poslova, a muskarci jedan a i taj nekad ne znaju da obave kako treba, zato kazu da je naucno dokazano da zena koristi ceo mozak a muskarci samo jednu polovinu. Nisam feministkinja, to su naucna istrazivanja. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma mi zene sto poslova, a muskarci jedan a i taj nekad ne znaju da obave kako treba, zato kazu da je naucno dokazano da zena koristi ceo mozak a muskarci samo jednu polovinu. Nisam feministkinja, to su naucna istrazivanja. :lol:

Ja sam zena od nauke i nauka je fino dokazala! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam zena od nauke i nauka je fino dokazala! :lol:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh da zavrsim ruckic pa se vrcem nazad!!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sunce prebicu te, stvarno. Gledaj sta sam nasla, naravno ti si krivac za ovo, sada placem kao kisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sunce prebicu te, stvarno. Gledaj sta sam nasla, naravno ti si krivac za ovo, sada placem kao kisa

A neeee placi kolega... :( :( :(:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A neeee placi kolega... :( :( :(:wub:

Prestao. Sunce je takodje zasluzno i za ovo sto sam iskopala (fenomenalno; ravnoteza valjda). Klinac ima samo 14 godina i ovo su pesme koje je pevao na Australijskom talentu i pobedio je. Fenomenal glas

http://www.youtube.com/watch?v=nCLza6Pn4rI...LgKDKVj0eGu1teB

P.S. Necem vise da puscam prevrsila sam meru :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prestao. Sunce je takodje zasluzno i za ovo sto sam iskopala (fenomenalno; ravnoteza valjda). Klinac ima samo 14 godina i ovo su pesme koje je pevao na Australijskom talentu i pobedio je. Fenomenal glas

http://www.youtube.com/watch?v=nCLza6Pn4rI...LgKDKVj0eGu1teB

P.S. Necem vise da puscam prevrsila sam meru :(

Davaj neke brze vedre pesme, ja samo to praktikujem!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sunce prebicu te, stvarno. Gledaj sta sam nasla, naravno ti si krivac za ovo, sada placem kao kisa

:o opet ja kriva danas? :( :( tužno, Bog mu uzeo ruke i noge a dao predivan glas....

E, evo ti za kaznu što si ti mene sad rastužila, sad sam otplakala turu... http://youtu.be/IfCNX7-RkbM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E crkoh!!! Ladno dosla danas na posao kad ono ne radim, klinci ostali sinoc kod bake i deke zbog radova u stanu a meni od silne zbrke zaboravili da jave. Do sad sam sredjivala kucu, a sad cu da zavrsavam ruckic. Nema odmora za mene. <_<:lol:

joj i ja sam sad sela.dosla ranije sa posla i udri po rasklanjanju aos.bogami od jutros mi je u kuci mis kur*** da slomi <_<

Da, i mm kad me boli grlo, uvek mi nudi "lekic" :lol: Bezobraznik! :lol:

p&p

Pa kad im je na pameti samo kako da ga ususkaju negde! :lol: Ma cist bezobrazluk! :D

:lol: P&P

Drzim palceve i strpljivo cekam sta ce da bidne... :wub:

i jopet P&P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sunce, pre'ladila si grlo, sad treba nesto toplo da stavis u usta! :P Ne se ljutis, zezam se ;)

Sto se tice tuznih filmova sa psima ja preporucujem "8 below" 3o4-images.jpg :)

Najbolji lek je uvek toplo! Ali mora da drzi duze, da se fino zagreje! (ne ljuti se ermano, mm i ja se zezamo ovako, pa me Anchy podsetila)

:o ja ne znam što bi' se ljutiO na vas dve, ako ste vi pomislile na nešto bezobrazno, to je vaša stvar :P poslušala sam vaš savet i jedem toplu paradajz čorbicu i baš prija, mmmm, ima krajnik da se zaleči samo tako :P

"Eight below" strašan film, ali nije mi toliko tužan, Hachi mi je ubedljivo na prvom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o ja ne znam što bi' se ljutiO na vas dve, ako ste vi pomislile na nešto bezobrazno, to je vaša stvar :P poslušala sam vaš savet i jedem toplu paradajz čorbicu i baš prija, mmmm, ima krajnik da se zaleči samo tako :P

"Eight below" strašan film, ali nije mi toliko tužan, Hachi mi je ubedljivo na prvom mestu.

Samo ti gutaj :P mislim corbicu :lol:

Nije toliko tuzan, ali je strasno napet.. A i dobar glumac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo ti gutaj :P mislim corbicu :lol:

Nije toliko tuzan, ali je strasno napet.. A i dobar glumac :)

:lol::P

Glumac dobar, da da ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Какве оке он има :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: мислим на глумца.

Vidim da neko vise ne pije one grozne lekice.

CMOK CMOK CMOK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde čekalice, čekamo izveštaj koga si sve tamo isprebijala, čime si ih tukla, jesi li zabila nekom injekciju u vrat... koliko ti masnica imaš na licu, itd.... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde čekalice, čekamo izveštaj koga si sve tamo isprebijala, čime si ih tukla, jesi li zabila nekom injekciju u vrat... koliko ti masnica imaš na licu, itd.... :lol: :lol:

m0168.gift0106.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Какве оке он има :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: мислим на глумца.

Eto nje cim se prica o zgodnim glumcima :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.